GAMESCOM'da TaleWorlds standıni ziyaret etmek, Sorulmasını istediğiniz sorular

Users who are viewing this thread

baskiki said:
Bannerlord_2023 said:
baskiki said:
Bugün büyük ihtimalle oyundan videolar gelmeye başlar. Gamescom normal ziyaretçilere bugün kapalı ancak trader ve basına açık. Öğlene doğru videolar gelir

Şuan Almanyadasın galiba :grin: Oteldemi kalıyorsun?

Edit : Yarın oyunu oynayacaksın ne hissediyorsun ? :grin:

Evet Almanya ya yeni geldim. Yarın sadece bannerlord denemeyeceğim, battlefield 5 ve başka oyunlari da deneyeceğim. Heyecan var biraz bakalım yarın neler olacak. Warband oyuncusu olarak da sizlere en tarafsız incelenmeyi yapacağım yarın akşam.

Mümkünse mod desteğini sorabilir misin? Mod yapımcılarının dokunamayacağı büyük içeriklerin neler olacağını.

Oyunu kaydetmeye ve görüntü almaya izin varmış.

https://drive.google.com/file/d/1hpBb3b4Z4kYiV2GAU1-AElxasNCOOtwa/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1y4EA2k1ADpS59wNyLfjSmBhoVletkvSx/view?usp=drivesdk

reis videoyu tez elden isteriz. kolsuz kolsuz insanlar oynuyor, kanser oldum bulduğum videoları izlerken, kılıca yön verebileceğini bilmeyen adamlara oynatmışlar hep oyunu. sen oyna da bi rahat rahat izleyelim gözümüz kanamadan

Mücahid said:
reis videoyu tez elden isteriz. kolsuz kolsuz insanlar oynuyor, kanser oldum bulduğum videoları izlerken, kılıca yön verebileceğini bilmeyen adamlara oynatmışlar hep oyunu. sen oyna da bi rahat rahat izleyelim gözümüz kanamadan
Aynen ya

Oynayanların kötü oynamış olması gerçeğinin yanında şunu söylemek isterim ki eğer arkadaşı yakından tanımıyorsanız, forumda hesaba sahip olmanız demek Mount and Blade serisini mükemmel oynuyorsunuz anlamına gelmiyor. Oyun ne kadar dövüş mekanikleri ile Warband'i hatırlatsa da yine de yeni bir oyun. Güzel oynayabilmek için alışma süreci gerektirebilir. Zaten sürenin yarım saat olması ve senelerdir beklemenin ardından oyunu nihayet oynayabilmenin getirdiği heyecan da oynayışını etkileyebilir.

Savaş olarak gösterilecek cok bir sey yok. Oyuna sıfırdan başladığımız için  elimizde fazla asker yoktu, etraftaki çapulcular ve deniz yagmacilariyla mücadele edebiliyordunuz onlarda en fazla 15 kişi . Bu demoda gostermek istedikleri camping map, şehirler, asker alımları ve görevlerdi. Yarim saat oynadım ancak şu an bana 2 dakika gibi geliyor. Oturdum ve hemen kalkmışım gibi. Akşam size gördüklerimi ve hissettiklerimi detaylıca yazarım. Ancak şunu diyebilirim ki beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.

Bu arada soruları sormadim yarim saatlik süreler mevcuttu bu sürede oyunu deneyebildim. Taleworlds yetkileri çok ilgiliydi onlara da teşekkür ederim.

baskiki said:
Savaş olarak gösterilecek cok bir sey yok. Oyuna sıfırdan başladığımız için  elimizde fazla asker yoktu, etraftaki çapulcular ve deniz yagmacilariyla mücadele edebiliyordunuz onlarda en fazla 15 kişi . Bu demoda gostermek istedikleri camping map, şehirler, asker alımları ve görevlerdi. Yarim saat oynadım ancak şu an bana 2 dakika gibi geliyor. Oturdum ve hemen kalkmışım gibi. Akşam size gördüklerimi ve hissettiklerimi detaylıca yazarım. Ancak şunu diyebilirim ki beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.

Bu arada soruları sormadim yarim saatlik süreler mevcuttu bu sürede oyunu deneyebildim. Taleworlds yetkileri çok ilgiliydi onlara da teşekkür ederim.

video nerdeeeee :grin:

Back
Top Bottom