GameChangers isimli kuruluş ile partnerlik söz konusu mu?

Users who are viewing this thread

Makaveli23

Sergeant Knight at Arms

İnstagram'da gezerken şöyle bir reklama denk geldim. Altına yapılan yorumlardan ve sayfanın 20 takipçili falan olmasından şüphelenip bilgi almak istedim. İddaalarına göre TW ile partnerlikler var ve yakında açıklayacaklar. SS'te görülmeyen diğer yorumda ise yönetici şöyle demiş:
" hedefimiz hafta sonu olmadan süreci sizlere belirtmek lakin game-makers.oyunla.biz.tr üzerinden etkinliğimizin bir bölümü başlamıştır. İstediğiniz yere sorabilirsiniz iyi eğlenceler dileriz.".
Ben de merak ettim acaba TW'ün adını kullanan dolandırıcı bir grup mu? Eğer öyleyse TW bu konuda yasal haklarını korumak isteyebilir. Bu konuda bilgi almak istiyorum mümkünse @MArdA TaleWorlds @Kiron @Homerøs

Aynen öyle bende bir anlam veremedim hakaret/küçümseme gibi olmasın çok balon ve doğru değil gibi geldi.
Eğer doğruluk payı varsa ve topluluk için çabalıyorlarsa şimdiden özür dilerim.

Makaveli bilgi alabilirsen bana da bildirir misin?

Aynen öyle bende bir anlam veremedim hakaret/küçümseme gibi olmasın çok balon ve doğru değil gibi geldi.
Eğer doğruluk payı varsa ve topluluk için çabalıyorlarsa şimdiden özür dilerim.

Makaveli bilgi alabilirsen bana da bildirir misin?
20 takipçili yeni açılmış instagram hesabını sanmıyorum ki partner yapsınlar. Ben de hiç inanmıyorum moderatörlere de bilgi olsun diye bildirdim. Umarım konuya gelip cevap verirler ve hepimiz bilgileniriz.

Umarım, oyunun/firmanın ismine bir şey gelmesin durup dururken bu adamlar yüzünden
Konuyu açtığın için sağ ol Instagramda görüp anlam verememiştim fakat konusunu açmak aklıma gelmemişti

Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama çocuğun birinin " Yasuo ws yasuo gelin adamsanız " yorumu üzerine " biz bir etkinliğiz cinsel bir kimliğe sahip değiliz ne istediğinizi anlayamadık. " yazmaları benim tüm olumlu düşüncelerimi söndürdü :grin: . Büyük ihtimal saçma sapan ve yalan bir haber fakat yine TW ekibine ulaşmak Trump'a ulaşmaktan daha zor olduğu için bilgi alıp konuyu kapatamıyoruz, uzadıkça uzuyor. Tepki üzerine ne güzel bir müddet ilgilenmişlerdi forumla fakat yine aynı terane.

Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama çocuğun birinin " Yasuo ws yasuo gelin adamsanız " yorumu üzerine " biz bir etkinliğiz cinsel bir kimliğe sahip değiliz ne istediğinizi anlayamadık. " yazmaları benim tüm olumlu düşüncelerimi söndürdü :grin: . Büyük ihtimal saçma sapan ve yalan bir haber fakat yine TW ekibine ulaşmak Trump'a ulaşmaktan daha zor olduğu için bilgi alıp konuyu kapatamıyoruz, uzadıkça uzuyor. Tepki üzerine ne güzel bir müddet ilgilenmişlerdi forumla fakat yine aynı terane.
Onu diyince aklıma Warband'daki kimsenin tanımadığı ama her sunucuda olan eleman geldi. "Beyler bayrak gelin, adamlar çok fazla" yazan birini şiddetle kınayıp "İki tarafı da bir cinsiyetçi kimliğe sokmanızı kınıyorum" gibi üslup ile lafın gelişi bazi şeylere takıp konuşup duruyordu, acaba onunla bir alakasi var mi merak ettim doğrusu :grin:

Calinti kesinlikle. YouTube da bannerlord un gameplay videolarini kullanarak reklam yapan sacma sapan Mobil oyun firmalari var. oyunlarinin resimlerinde hic degismeyen bi klasik plan "bagiran Adam" resmi vardir.

Off ya, artık adamsanız falan derken cinsiyet kastetmediğimizi anlaması gerek insanların. Adam cinsiyet belirtmez ki zaten, adam insan demek değil mi. Neyse boşverin

Selamlar tekrardan, forumda dolaşırken tekrardan rastladım konuya adamlar dedikleri tarihte yapmadılar/yapamadılar etkinliklerini
sahte olduğu belliydi zaten.
Ayrıca reklamı hala karşıma çıkıyor Instagramda

Back
Top Bottom