Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Favori haneniz hangisidir?

• Arryn Hanesi

Votes: 13 3.7%
  • Baratheon Hanesi

Votes: 15 4.2%
  • Greyjoy Hanesi

Votes: 7 2.0%
  • Lannister Hanesi

Votes: 35 9.9%
  • Stark Hanesi

Votes: 155 43.9%
  • Targaryen Hanesi

Votes: 47 13.3%
  • Tully Hanesi

Votes: 5 1.4%
  • Tyrell Hanesi

• Martell Hanesi

Votes: 12 3.4%
  • Özgür Şehirler (Bravos, Qarth, Valyria vs.)

Votes: 17 4.8%
  • Yabanıllar

Votes: 12 3.4%
  • Dothrakiler

Votes: 21 5.9%
  • Diğer (Lütfen Mesaj ile Belirtiniz!)

• Total voters
    353

Users who are viewing this thread

İspanyollar 6. bölümü de sızdırmış, üstüne Twich'te birisi canlı yayında izletti millete. Tabi ban yedi ama yeni yayınlar açılmış. Hindistandan ve İspanyadan bi bok olmaz. Ha ne oldu? Ekşisözlükteki yavşaklar gitti hiç uyarmadan etmeden verdi spoilerları. Bir millet bu kadar yavşak olur.

Edit: Evet, ceza yeme pahasına sövüyorum.

Şöyle oluyor. Bölüm önceden dublaj yapılsın, alt yazısı hazırlansın ardından dünya ile aynı saatte yayına girsin sebebiyle dünya çapında anlaşmalı firmalara gidiyor. Onlar arasında bizim karadeniz tv gibi kanallar da var. Eskiden sanırım daha fazla korkuluyordu, şimdi bir kaç kere olunca oralarda çalışanlar da çekinmiyor.

Uyarı mesajları için teşekkürler, sildim :grin:
Malum ortamlara düşmüş, izlediğimde henüz altyazı yoktu 6. bölümün gelir herhalde gün içinde.

Brutal Sadistic Monster said:
@KarStark;

Ben mi bir şey kaçırdım neymiş ismi acaba?

Üstatlar konuşmuştur 5. bölümde. Spoiler'da konuşmalarını vereceğim.

Üstatlardan birisi "İnsanın aklına Eski Taş'tan Jenny'nin çalışmaları aklına geliyor.Orman'ın Çocuklarından gelen üçkağıtçı" demişti. Öylesine koyulan bir isim olduğunu düşünmüyorum.

Edit: Biraz zorlama olacak ama bence internette yayılmasına da izin veriyorlar. Çünkü her sızdırılan bölüm dizinin reytinglerini arttırıyor.

Ciddi ciddi yayılan senaryo sızıntılarını okumayın. Pazartesine kadar sosyal medyaya, youtubeye girmeyin. Hatta bu hafta tatile gezmeye felan gidin bilmiyorum. Ciddiyim. Ne duyduysam doğru çıkıyor çünkü.

Sızdırılan bölümlerden bahsedilmiyor yalnız bildiğim kadarıyla. Pazartesine kadar beklemen lazım.

Courage said:
Sızıntı tüm bölümler, resmi yayımcı olan kanal tarafından televizyon veya herhangi bir mecrada yayınlanmadığı sürece, korsan olarak değerlendirilmektedir. Sızıntı bölümlerin YouTube veya diğer başka mecralarda yayınlanması, hakkında konuşulması durumu meşru kılmaz. Keza onlar da benzer şekilde suç teşkil etmekte. Sızıntı bölümler hakkında konuda konuşulması artık yasaktır.

Back
Top Bottom