• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Güncellemerle ilgili yardım

Users who are viewing this thread

MeNq3Ne

Recruit
'Arkadaşlar güncellemelerin hepsini tek tek yüklemelimiyim yoksa sondaki yüklesek yeterli mi? Son güncellemeden bir önce iki adet yan yana var mesela 1.1.02 gibi.
Veya ben ellemeden hepsini kapsayan en güncel güncellemeyi otomatik yapıcak bir yöntem var mıdır? Patchlar kafamı karıştırdı. Yardım ederseniz sevinirim

MasterRai

Sergeant at Arms
WBWF&S
Steam otomatik güncelliyor. Sadece isterseniz betaya katılabilirsiniz ama stabil olmadığı için geri bildirim yapmayacaksanız tavsiye etmem.

MeNq3Ne

Recruit
Geri bildirim yapmak gibi düşüncem yok direk hepsini otomatik yüklesin istiyorum yeni sefer açtım mesela tam sürüme kadar devam edicem. Fakat hangisi yüklü çözemedim Manuel elle steamdan betaya girip sondaki seçip yükledim. Otomatik güncellemiyor nasıl yapabilirim

MasterRai

Sergeant at Arms
WBWF&S
Geri bildirim yapmak gibi düşüncem yok direk hepsini otomatik yüklesin istiyorum yeni sefer açtım mesela tam sürüme kadar devam edicem. Fakat hangisi yüklü çözemedim Manuel elle steamdan betaya girip sondaki seçip yükledim. Otomatik güncellemiyor nasıl yapabilirim

Kütüphaneden oyuna sağ tıklayın güncellemeler kısmında oyunu hep güncel tut seçeneğini işaretleyin.

Top Bottom