Güncellemeden Sonraki Türkçe

Users who are viewing this thread

Beyler siz de benim gibi yapın. Ben hala Warband oynuyorum. Tek yaptığım forumu takip edip oyunun gelişmesini izlemek mesela. Böylece tam sürüm çıkınca oyun sıkıcı hale gelmez. Bal yine baldan usanır yani.

oyun sıkıcı da giren herkes de en az 50-60 saatini gömdü bile. o yönden bak. ben her ay yeni sefer oynuyorum sürekli de zevk veriyor

İlgili arkadaşlara iletiyorum. Teşekkürler

Arda hocam lordlar ile ''aileler arası evlilik'' seçeneğini ne zaman düzenlenip çalışır hale gelir ? Çünkü lordlar ile iletişim çok çok az. En azından evlenirken işte takas sistemi açılsa onun kızlarından veya krallığındaki leydilerden biri ile evlenme gelse. Ama karşılığında sağlam para istemeli. Böyle bir sistem hazırlanıyor olmalı çünkü seçenek vardı. Bu sistemin nasıl olacağını biliyorsanız bize biraz bilgi verebilir misiniz ?

omg! ne anlatıyorum ben ya. herkes lise okumak zorunda değil de okuma-yazmayı herkes biliyor. e buradan sonra da ingilizceyi okulda öğrenmeyi beklersen zaten hiçbir yerde sonuç alamazsın. bence bu dönemde ingilizce temelinin olmaması da suç. kendini geliştireceksen şart ingilizce. elin aşırı milliyetçi fransızı bile ingilizce biliyor biz niye bilmeyelim. Ayrıca ben kimse adına konuşmadım, onlara bir şey anlattım. Bence sen Talewords'e işini anlatmaya çalışma. Kolay bir şey değil EA oyunu sürekli 3 dile birden çevirmek hele ki sürekli update geliyorsa ve profesyonel çeviri değilse. İsteseler de türkçe yapmaz, sanane. vefa borcu mu var Türklere. varsa da ödedi çoktan yaptıklarıyla.
Anlamadın gitti bu ülkede altyazılı dizi sevende var sadece altyazı var diye vazgeçende var.Sana mı sorulacak birde dil bilip bilmemek yok şöylemiş yok böylemiş elin fransızı bilmem neymiş sen gibi düşünmek zorundamı herkes? İyi bende makinacıyım herkes makinacı olsun madem varmı böyle dünya.Ruh hastasımısın nesin istese yapmaz bilmem ne yaptı nokta diyorum ben senin benim lüksüm zaten değil yapar yapamaz gibi kelimeler.Gelişimde herkezin kendi alanına göre değişir yoluna göre değişir boş yapma.Sorunlarını gidereceğin yerde forum değil hastane.
@Royalus Erken erişimi de herkes para vererek oynamak zorunda değil :smile:. Tam sürümde, Tam Türkçe olacağı söylendiyse onu beklersin bu kadar basit. Oyun tam sürüm olsa ve çeviri hataları olsa tamam haklı olabilirsin, ancak hala köklü güncellemeler alan bir projeyi oynuyorsun hatırlatırım.
O yorumu arkadaşa atmalısın benim şikayet ettiğim birşey yok erken erişimde olsa sağolsun yaptılar acayip mutlu oldum .ADAMLAR son dakikada olsa helal olsun valla değerimiz var.

Last edited:
Tartışmaya gerek yok, gençler. Sakin. Oyunun sağlam bir Türkçe yaması olacaktır, sabırlı olmak gerek. Çeviri başka iş, oyunda düzenlemeler yapmak başka.

Anlamadın gitti bu ülkede altyazılı dizi sevende var sadece altyazı var diye vazgeçende var.Sana mı sorulacak birde dil bilip bilmemek yok şöylemiş yok böylemiş elin fransızı bilmem neymiş sen gibi düşünmek zorundamı herkes? İyi bende makinacıyım herkes makinacı olsun madem varmı böyle dünya.Ruh hastasımısın nesin istese yapmaz bilmem ne yaptı nokta diyorum ben senin benim lüksüm zaten değil yapar yapamaz gibi kelimeler.Gelişimde herkezin kendi alanına göre değişir yoluna göre değişir boş yapma.Sorunlarını gidereceğin yerde forum değil hastane.

O yorumu arkadaşa atmalısın benim şikayet ettiğim birşey yok erken erişimde olsa sağolsun yaptılar acayip mutlu oldum .ADAMLAR son dakikada olsa helal olsun valla değerimiz var.

başka entry'de dil konusunda uyarı yemiştim, daha fazla konuşmıycam. uyarının sebebi düşüncem değil konunun kişisel meseleye dönme ihtimaliydi. o yüzden burda da susucam. Taleworlds canımızdır. Kimsenin vefası için Türkçe yapmak zorunda değiller. Zaten yeterince ülkeye maddi manevi kazanç sağladılar.

başka entry'de dil konusunda uyarı yemiştim, daha fazla konuşmıycam. uyarının sebebi düşüncem değil konunun kişisel meseleye dönme ihtimaliydi. o yüzden burda da susucam. Taleworlds canımızdır. Kimsenin vefası için Türkçe yapmak zorunda değiller. Zaten yeterince ülkeye maddi manevi kazanç sağladılar.
Benim konum vefa vs değildi türkçe olmasıda çok güzel oldu sadece bu.

Bu nasıl bir mantık herkes sen mi? herkes lise mi okuyor veya ağırlık ingilizce mi? suç mu bilmemek? Git ingilizce oyna sen herkes adına konuşma çevirmek zorunda değil kimse.Zaten Talewordls sağolsun insanların bir kısmını mahrum bırakmadı.
Bilader senin dediğin şuna çıkıyor ee ilk okul okumayan adam yazıyı bilmiyo ozaman seslendirmeli olsun görme engelli kişi göremiyor o zaman kabartmalı olsun bi zahmet kendinizi azıcık geliştirin global piyasada cürmünüzle kalmayın bu sizin suçunuz

Ohooo. bambaşka şeyler benim dediğim. bir kere ben hala herkesin İngilizce öğrenmesi gerektiği kanaatindeyim. Vefa konusunu söyleme amacım da forumda çok sık gördüğüm "Türk firması olmasına rağmen Türklere ilgi göstermiyorlar" ithamlarıydı. Türkçe yaparlarsa oyuncu sayısı artar da yanlış bir düşünce. O zaman her dile çevirsinler gibi bir argüman da sunulabilir. Adamlar bir dile çevirirken arz-talebe bakarlar. yapımcının da röportajda dediği şey Türk oyuncuların epeyce az olduğuydu. Eğer Türk oyuncular kazanç sağlamazsa kaynaklarını Türkler için harcayamaz firma. Dili almanca veya Rusça yapsalar Türkçeden daha çok kazandırır. ona rağmen gönlümüz kırılmasın diye bir eksik de olsa Türkçe dil eklemişler. Senin verdiğin terzi örneği de saçma. çünkü oyunda Türkçe olmayınca savaş mekaniğini çıkartmış olmuyorsun.

@UgurTRN, @Atiss
Ben size katılmıyorum.

Adam sadece oyununu Türkçe oynamak istiyor, siz ise anlamsız bir şekilde ''Git ingilizce öğren, ingilizce öğrenmek zor değil, elin fransızı öğreniyor.'' gibi cümleler kurarak onu aşağılamış gibi cevaplar vermişsiniz. Dünyadaki herkes İngilizce bilmek zorunda değil, isteyen öğrenir, istemeyen öğrenmez. Herhangi birisini sırf ingilizce bilmiyor diye aşağılamanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Bu konunun vefayla hiç bir alakası yok. Adamların işi bu,oyun yapmak. Oyunun, oyuncuların istediği gibi iyi olup,olmaması oyuncu sayısı etkileyecek. Yani Türkçe yapmak zorunda değiller ama Türkçe yaparlarsa oyuncu sayısı artabilir, oyuncuların beğenisini kazanabilir.

Senin dediğine göre; ''O zaman bir terzi dikeceği elbisesini, müşterinin istediği gibi özel dikerse ama elbisenin tam ortasını dikmezse, sıkıntı olmaz. Çünkü sonuçta müşterisine özel diktiği için vefasını ödemiştir. İsteyen alır, isteyen almaz.'' Böyle mi?
Allah razı olsun başkan.Hak davasında değilim içimdekileri çok güzel yorumlamışsınız sadece demek istediğim bu kadardı.Ben üzülmüştüm sadece ingilizce olacağında öyle böyle tabi ki yine oynardım ama bir kaç arkaşımda on yıllık oyuncular onlarda oynamazdı türkçe dil pakedi beklerdi.Sağolsunlar değer veriyorlar ki türkçe dil pakedini eklediler betada bile.
Ohooo. bambaşka şeyler benim dediğim. bir kere ben hala herkesin İngilizce öğrenmesi gerektiği kanaatindeyim. Vefa konusunu söyleme amacım da forumda çok sık gördüğüm "Türk firması olmasına rağmen Türklere ilgi göstermiyorlar" ithamlarıydı. Türkçe yaparlarsa oyuncu sayısı artar da yanlış bir düşünce. O zaman her dile çevirsinler gibi bir argüman da sunulabilir. Adamlar bir dile çevirirken arz-talebe bakarlar. yapımcının da röportajda dediği şey Türk oyuncuların epeyce az olduğuydu. Eğer Türk oyuncular kazanç sağlamazsa kaynaklarını Türkler için harcayamaz firma. Dili almanca veya Rusça yapsalar Türkçeden daha çok kazandırır. ona rağmen gönlümüz kırılmasın diye bir eksik de olsa Türkçe dil eklemişler. Senin verdiğin terzi örneği de saçma. çünkü oyunda Türkçe olmayınca savaş mekaniğini çıkartmış olmuyorsun.
Aga ingilizce hocası falansan söyle bileyim valla bak atanamadınmı anlamadım ki ne bu sinir?

Allah razı olsun başkan.Hak davasında değilim içimdekileri çok güzel yorumlamışsınız sadece demek istediğim bu kadardı.Ben üzülmüştüm sadece ingilizce olacağında öyle böyle tabi ki yine oynardım ama bir kaç arkaşımda on yıllık oyuncular onlarda oynamazdı türkçe dil pakedi beklerdi.Sağolsunlar değer veriyorlar ki türkçe dil pakedini eklediler betada bile.

Aga ingilizce hocası falansan söyle bileyim valla bak atanamadınmı anlamadım ki ne bu sinir?

hayda biz sinirli olduk. türkçe kötü diye kızan sizsiniz. Hoca falan da değilim, lise öğrencisiyim. Atanma konusunu da bir öğretmene falan söyleme bu şekilde-bence-.

hayda biz sinirli olduk. türkçe kötü diye kızan sizsiniz. Hoca falan da değilim, lise öğrencisiyim. Atanma konusunu da bir öğretmene falan söyleme bu şekilde-bence-.
Hayat kötü bro gerçekler can yakmaması lazım her sektör için aynı durum.Düzeltelim birbirimizi bence sende ortaçağ aşkıyla tutuştuğun için burdasın bende.Sen ingilizce oynamakla mutlusun bende türkçe sevgili güzel lordum. Ne mutlu Bannerlord dil seçenekleri :party:

Hayat kötü bro gerçekler can yakmaması lazım her sektör için aynı durum.Düzeltelim birbirimizi bence sende ortaçağ aşkıyla tutuştuğun için burdasın bende.Sen ingilizce oynamakla mutlusun bende türkçe sevgili güzel lordum. Ne mutlu Bannerlord dil seçenekleri :party:

doğru diyorsun. ne güzel yapmışlar, daha da geliştirmeye devam ediyorlar. oynayalım gitsin

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Atacağım fotoğraflardan birkaçı güncellemeden önce de İngilizce olabilir. Eğer hatam varsa düzeltirseniz sevinirim. Bu arada bahsettiğim görev "Kaçak avcılar ordusu"

Güzel siteleri kullanıyormuşsun...

Im proud of you.

Back
Top Bottom