Güncelleme ne zaman gelir

Users who are viewing this thread

Kendileri düşürmedi ki, kupon ile o kadar olabiliyor. Ayrıca Epic çok dandik, ne kadar ucuz olursa olsun yine de oraya para vermem şuan.
Normalde kupon ile daha ucuz olduğu için çoğu oyunda epic'i tercih ederim. Ama bannerlord gibi bir oyunda steam'in mod desteği olmayan bir yerden almak çok saçma.

Türkiyede yazılım üniversiteleri hep özel, devlet üniversitelerinin çoğunda yazılım mühendisliği yok bu kötü bir şey çünkü özele herkesin parası yetmiyor bildiğiniz gibi ekonomi belli. Yazılım yapanların çoğu benim bildiğim bilgisayar mühendisliğinden mezun olup yazılım öğrenip o sırada öyle iş buluyor.

Hocam yanlış biliyorsun Türkiye'de yazılım mühendisliği ile bilgisayar mühendisliği arasında bir kaç ders hariç fark yok. Yani hemen hemen aynı eğitimi alıyorlar. Bilgisayar mühendisliği tam olarak bilgisayarın nasıl yapılacağını anlatmıyor.

Hocam yanlış biliyorsun Türkiye'de yazılım mühendisliği ile bilgisayar mühendisliği arasında bir kaç ders hariç fark yok. Yani hemen hemen aynı eğitimi alıyorlar. Bilgisayar mühendisliği tam olarak bilgisayarın nasıl yapılacağını anlatmıyor.
Tamam hocam sağol açıkladığın için, bilmek güzel oldu bunu

Konunun hortlatılmasının zamanı gelmişti :grin:

Forumu bir youtuber'ın yabancı forum başlıklarını özetlemesinden takip ediyorum. 1.5.8 main, 1.5.9 ve 1.5.10 beta versiyonlarıyla ilgili güzel şeyler konuşuluyor ama ne zaman gelir bilinmez tabi.

Konunun hortlatılmasının zamanı gelmişti :grin:

Forumu bir youtuber'ın yabancı forum başlıklarını özetlemesinden takip ediyorum. 1.5.8 main, 1.5.9 ve 1.5.10 beta versiyonlarıyla ilgili güzel şeyler konuşuluyor ama ne zaman gelir bilinmez tabi.
Bu hafta gelebilir demişti bir çalışan abimiz sorduğumda.

periyodik olarak genelde 3 hafta da bir güncelleme geliyor. o yüzden tahminim yarın geleceği yönünde.

Back
Top Bottom