Güncelleme ne zaman gelir?

Users who are viewing this thread

Yamanın aceleye getirilmemesi düşüncesindeyim. Ortada çözülmesi gereken bir sorun var ki adamlar bu kadar bekletiyor. İçerik işi şimdilik yalan gibi daha yakın zamanda da pek bir şey geleceğini sanmıyorum açıkçası. Bu yamada yüksek ihtimalle optimizasyondaki problem ile uğraşıyorlar gibi geliyor bana. Yahu yine Türkçe forum muhabbetini dillendirmek istemiyorum ama anlasınlar artık. Topluluk destekten birisi de bu konu altına gelip yorum yapsın, bu hafta yama yok desin. Neyse. Umarım şikayetimiz yetkililer tarafından dikkate alınır. Uzatmıyorum, sustum.

Snowball benimde çok canımı sıkıyordu. Oyunlarımın çoğunda haritanın yarısı vlandia yarısı kuzait oluyordu. Sıfırdan başlayıp deneyeceğim.

Hala var. Krallar krallığın durumana bakmadan önüne gelen savaş açıyor. War Atttion ve Revolution gibi modlar kullanmadığın taktirde oyunun erken aşamasında bile birden fazla krallık yıkılıyor.
artık ateşkesler 25 gün sürecek 1.3.0 yaması geldiğinde muhtemelen düzelir kartopu

Modderların şak diye yaptığı şeyi koskoca ekip kaç haftadır nasıl yapamıyor aklım almıyor ya.
çünkü geliştiriciler bug fix veya optimizasyon sorunları ile ilgileniyor.. modcu dediğin arkadaşlar hazır olan yani geliştiricilerin sıfırdan yapmış olduğu kodlar üzerinde sadece rakamsal veya görsel değişiklikler yapıyor oturduğunuz yerden çok kolay bişeymiş gibi yazmayı bırakın artık.. adamlar açıkladı çok büyük sorunla karşılaşmışlar onla uğraşıyolar.. yani tutupta bi kalkanın görselini değiştirip sancak haline getirmekle uğraşmıyolar..

çünkü geliştiriciler bug fix veya optimizasyon sorunları ile ilgileniyor.. modcu dediğin arkadaşlar hazır olan yani geliştiricilerin sıfırdan yapmış olduğu kodlar üzerinde sadece rakamsal veya görsel değişiklikler yapıyor oturduğunuz yerden çok kolay bişeymiş gibi yazmayı bırakın artık.. adamlar açıkladı çok büyük sorunla karşılaşmışlar onla uğraşıyolar.. yani tutupta bi kalkanın görselini değiştirip sancak haline getirmekle uğraşmıyolar..
+

TaleWorlds'ün twitter da yaptığı bir açıklamaya göre, "buyuk bir sorunla karşılaştık ve bir insanın yapabileceği en hızlı şekilde patchi hazir hale getirmeye çalisiyoruz bundan sonra patchler daha yavaş gelecek" türkçesi bu şekil. Bilginize

Xbox sunumunu izliyordum oyunu konsollara bekleyen arkadaşlar oyun muhtemelen tam sürüme çıktığı an konsollar içinde çıkacak. Xbox inside geliştirici listesinde Taleworlds'ün logosu da vardı.
217gwN.jpg

TaleWorlds'ün twitter da yaptığı bir açıklamaya göre, "buyuk bir sorunla karşılaştık ve bir insanın yapabileceği en hızlı şekilde patchi hazir hale getirmeye çalisiyoruz bundan sonra patchler daha yavaş gelecek" türkçesi bu şekil. Bilginize
ben göremedim

Back
Top Bottom