Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Tam detaylarına hakim değilim nelerin olacağı konusunda ama oyunun neredeyse çoğu özelliğinin modlanmaya açık olacak şekilde tasarlandığını göz önüne alırsak sefer haritasını da değiştirme olanağı olacaktır yüksek ihtimal. Mod araçlarının yanında detaylı (başlangıçta sayıca az) belgelendirmeler de paylaşılacağı için çoğu soru cevabını bulacaktır. Şirkette bizim kullandığımız araçları oyuncularımızla paylaşacağız. Ne yapabiliyorsak oyuncularında yapması mümkün yani kağıt üstünde. Ama, detaylara hakim değilim o yüzden verebileceğim bilgi de sınırlı haliyle.

Bu tarz PR medyalarının içeriğini ve konularını önceden paylaşabileceğimi sanmıyorum maalesef.
herkes erişebilecek mi başkan?

Modlama araçları konusundaki gelişmeleri duyduğuma çok sevindim, İnşallah güzel içerikler gelir. Şöyle güzel bir LOTR modu istiyorum bu oyuna :smile:

Tam detaylarına hakim değilim nelerin olacağı konusunda ama oyunun neredeyse çoğu özelliğinin modlanmaya açık olacak şekilde tasarlandığını göz önüne alırsak sefer haritasını da değiştirme olanağı olacaktır yüksek ihtimal. Mod araçlarının yanında detaylı (başlangıçta sayıca az) belgelendirmeler de paylaşılacağı için çoğu soru cevabını bulacaktır. Şirkette bizim kullandığımız araçları oyuncularımızla paylaşacağız. Ne yapabiliyorsak oyuncularında yapması mümkün yani kağıt üstünde. Ama, detaylara hakim değilim o yüzden verebileceğim bilgi de sınırlı haliyle.

Bu tarz PR medyalarının içeriğini ve konularını önceden paylaşabileceğimi sanmıyorum maalesef.
Peki reis, cevap için teşekkürler...

var bi hayalimiz...
Mod araçları yayınlasın diye hazırda bekleyenler var, hayalimizin gerçekleşmesi uzun sürmeyebilir :grin:
Kodlama olmadan detaylı modlar yapabilecek miyiz acaba?
Bunu modlarla ilgilenen ve kodlama bilen arkadaşlara sormak lazım, bir yere kadar yapılır ama fazlasına illaki ihtiyaç duyarsın gibi geliyor bana.

Mod araçları yayınlasın diye hazırda bekleyenler var, hayalimizin gerçekleşmesi uzun sürmeyebilir :grin:

Bunu modlarla ilgilenen ve kodlama bilen arkadaşlara sormak lazım, bir yere kadar yapılır ama fazlasına illaki ihtiyaç duyarsın gibi geliyor bana.
Evet, öyle olabilir tamamen kodlu veya kodsuz olacağını düşünmüyorum... (Keşke kodsuz olsa ama olmaz)

Bir sonraki güncelleme ile betaya çıkartmayı planlıyoruz. Tabii son saniye bir şey çıkıp ertelememize neden olmazsa. Oyunun dövüş mekaniklerinde çok fazla değişiklik olduğu için betada çıkacak. Birazcık büyük.

Mod araçlarının yanında detaylı (başlangıçta sayıca az) belgelendirmeler de paylaşılacağı için çoğu soru cevabını bulacaktır. Şirkette bizim kullandığımız araçları oyuncularımızla paylaşacağız. Ne yapabiliyorsak oyuncularında yapması mümkün yani kağıt üstünde.

Güzel haberler, merakla bekliyorum. Yanıtların için teşekkürler. (y)

Steam DB guncellenmis, ListOfDLC adinda birsey eklendigini gosteriyor. Turkce meali dlc listesi ama anlam veremedim.

Güncelleme beklerken ben:

5e205e71fdd0b173f74250692559472d.jpg
:grin: Temsili ben

Ah ah senden başka kimi bu kadar bekledim bannerlord.
*Rakı bardagini tokusturur*
Güncelleme sağlam gelirse ve oyun az biraz stabilse isten arta kalan vakitte tekrar indirip oynayacağım oyunu.

Steam Workshop için daha çok erken. Modlama araçlarının topluluğa açılıyor olması hemen modları destekleyeceğimiz anlamına da gelmiyor. Bakalım kullandığımız araçları ne kadar çabuk bozacaklar? :grin:
Hiç o açıdan düşünmedim bak.

Şu anki betada bazı sorunların çözümü bekleniyormuş, bu sorunların çözümü bulunduğunda mevcut beta ana sürüm olacak, yeni beta ise yeni gelecek eklentilerle birlikte yayımlanacakmış/sürüm için yayıma hazırmış yeni beta ve içeriği.

Avcr -
"The patch is good to go.
We are just waiting for the issues in the current beta to get resolved so it can go to live and we can send the new patch to beta."

Source2 azaki~ -
The patch on current Beta branch will go to Live. It is the one with issues. Next Beta isn't delaying the release.

Edit.

Last edited:
Back
Top Bottom