Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar inanın ben de ara ara kızıyorum. Ama unutmamanız gereken bir şey var. Yılın başından beri bir pandemiyle uğraşıyoruz ve bu oyuna gelen güncellemeler "Evden çalışma" mantığıyla geliştirilip, oyuna aktarılıyor. Bir ofis çalışması yok ortada. Bu yüzden güncellemelerin gecikebileceğini bilmeniz lazım. Ne zaman aşı bulunur ve bu meredi dünya komple atlatır, o zaman oyunun gelişmesi normal seviyelere döner. Bu olana kadar, şu anki duruma alışmanız lazım.
Aynen bende bu düşüncedeydim ve işler düzelesiye kadar henüz çıkmamış bir oyun için bile fazla zaman harcadığımı düşündüm. zaten erken erişim oyununu alarak bir nebze yardım da etmiş bulundum. foruma yazılan eksikliklerin bir çoğunun farkındalar ama corona yüzünden işler yavaş ilerliyor. bir krallığa bağlanarak birde kendi krallığım ile iki kere sonu gördüm. Hevesimi oyunun tam sürümü için bırakmaya karar verdim. Bende mecburen oyun değiştirdim. Geç tanıştım ama hayran kaldığım rdrde vakit geçiriyorum. ne kadar sinir eden bazı noktaları olsa da oyun dünyasının en karakterli ve üzerine çalışılmış karakteri Arthur ile tanıştıktan sonra, kimisinin oyun yapmaya kimisinin bakın oyun nasıl yapılır adlı çalışmasına tanık oldum. Helal olsun adamlara. heralde 5 10 senede zor gelir böyle oyun. benim gibi vahşi batıya pek merakınız yoksada, size her şeyi unutturuyor oyun. en iyisi tam sürüme kadar hazineler, gizli hikayeler peşinde koşmaya devam edeceğim.

steamda 240bin olan oyuncu sayısı 24binlere düşmüş üzüldüm açıkçası böyle olmamalıydı 2 defa büyük emekler harcadığım savelerim bozuldu kimseye derdimi anlatamadım tam sürümü bekleyecez artık yapacak bişey yok

steamda 240bin olan oyuncu sayısı 24binlere düşmüş üzüldüm açıkçası böyle olmamalıydı 2 defa büyük emekler harcadığım savelerim bozuldu kimseye derdimi anlatamadım tam sürümü bekleyecez artık yapacak bişey yok
Aynı duyguları paylaşıyorum 2 yıl sonra falan oynanacak hale gelir bu oyun.

Back
Top Bottom