Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

video blog tarzı şeyler ne sıklıkla gelir acaba? Periyodik bir şeydir umarım.

Mp/modlama ile ilgili epeyi sevindirici bir güncelleme gelecekti. Sanırım halen gelmedi? Konuyla ilgili bilgisi olan var mı?
Bir sonraki güncelleme ile betaya çıkartmayı planlıyoruz. Tabii son saniye bir şey çıkıp ertelememize neden olmazsa. Oyunun dövüş mekaniklerinde çok fazla değişiklik olduğu için betada çıkacak. Birazcık büyük.
video blog tarzı şeyler ne sıklıkla gelir acaba? Periyodik bir şeydir umarım.
Yayınladığımız video çok güzel tepkiler aldı. Bunları görüyoruz devam etmek isteriz diye düşünüyorum ancak karar mekanizması ben değilim. O videoya da bu hafta Türkçe altyazılar eklenecek bu arada.

Yayınladığımız video çok güzel tepkiler aldı. Bunları görüyoruz devam etmek isteriz diye düşünüyorum ancak karar mekanizması ben değilim. O videoya da bu hafta Türkçe altyazılar eklenecek bu arada.
İnsanların beklentileri doğrultusunda hakkını vererek yapılan her işin arkasındayız. Eksilerini yerden yere vurduğumuz gibi artılarını da sonuna kadar desteklemeye hazırız.

Gelecek güncelleme atlı birlikler ve fırlatmalı silahlar ile alakalı bir değişiklikte kapsıyor olacak, buna çok sevindim ama hala ‘’Singleplayer’’ tarafında büyük hayal kırıklığına uğruyorum her geçen gün.

Bir sonraki güncelleme ile betaya çıkartmayı planlıyoruz. Tabii son saniye bir şey çıkıp ertelememize neden olmazsa. Oyunun dövüş mekaniklerinde çok fazla değişiklik olduğu için betada çıkacak. Birazcık büyük.

Vaaay 1-2 haftaya modlama araçları geliyor yani reis :grin:

Gelecek güncelleme atlı birlikler ve fırlatmalı silahlar ile alakalı bir değişiklikte kapsıyor olacak, buna çok sevindim ama hala ‘’Singleplayer’’ tarafında büyük hayal kırıklığına uğruyorum her geçen gün.
SP tarafı MP'ye göre çok daha büyük ve farklı takımların çalışmalarıyla oluştuğu için oradaki süreç daha uzun sürüyor. Artık sadece MP yapıyoruz SP'yi saldık diye bir şey yok, olamaz. Merak etmeyin.
Vaaay 1-2 haftaya modlama araçları geliyor yani reis :grin:
Üzerinde çalışılıyor. Ancak o sürecin içinde olmadığım için bir tarih vermem yanlış olur.

SP tarafı MP'ye göre çok daha büyük ve farklı takımların çalışmalarıyla oluştuğu için oradaki süreç daha uzun sürüyor. Artık sadece MP yapıyoruz SP'yi saldık diye bir şey yok, olamaz. Merak etmeyin.

Üzerinde çalışılıyor. Ancak o sürecin içinde olmadığım için bir tarih vermem yanlış olur.
Merak ediyorum acaba benim postum cevap verilmeye değmiyor mu? Sizi başka yerlerde community'ye cevap verirken görüp benim postumu görmezden gelmeniz üzüyor..

Spam
Lol :grin: . Sen bir de bana sor reis bir konu açmıştım açtığımı unuttum o derece şuan :grin: .
Kafayı yemek üzereyim bildiğin erken erişimde oyunu satın almış bir müşteriyi dışlıyor gibiler :grin: Bu nedir abi şikayet edemiyor muyuz cevap vermiyorlar diye. Sonuçta adamın işi bu değil mi neden bizi görmezden geliyor çok saçma.Gelip bilmiyorum gelecekte öğreneceğiz bile demiyor yani süründürüyorlar peşlerinde :grin:

Merak ediyorum acaba benim postum cevap verilmeye değmiyor mu? Sizi başka yerlerde community'ye cevap verirken görüp benim postumu görmezden gelmeniz üzüyor..

Kafayı yemek üzereyim bildiğin erken erişimde oyunu satın almış bir müşteriyi dışlıyor gibiler :grin: Bu nedir abi şikayet edemiyor muyuz cevap vermiyorlar diye. Sonuçta adamın işi bu değil mi neden bizi görmezden geliyor çok saçma.Gelip bilmiyorum gelecekte öğreneceğiz bile demiyor yani süründürüyorlar peşlerinde :grin:

Bu konuda son attığım mesajın üstüne yazdığın bir mesaj yok. Forumdaki bütün konulara hemen cevap vermemizi bekliyor olman ne kadar sağlıklı? Sorulan her sorunun cevabının olduğunu veya o soruya cevap verebileceğinin garantisi olduğunu düşünmek çok doğru değil. Şikayet etmek istersen Callum'a PM atabilirsin.
Sevgiler.

Bu konuda son attığım mesajın üstüne yazdığın bir mesaj yok. Forumdaki bütün konulara hemen cevap vermemizi bekliyor olman ne kadar sağlıklı? Sorulan her sorunun cevabının olduğunu veya o soruya cevap verebileceğinin garantisi olduğunu düşünmek çok doğru değil. Şikayet etmek istersen Callum'a PM atabilirsin.
Sevgiler.
Cevabını bilmesen bile gelip cevabını bilmiyorum ileride öğreniriz demek yerine neden görmezden geliyorsun? Bu kırıcı oluyor yani biz sevdiğimiz bir oyun hakkında bir şey sormak için doğru kişiyi etiketleyip cevap alamıyorsak sonra başka konularda görüyorsak üzücü olmaz mı? Ben neden görmezden geldiğini anlayamıyorum. Soru sormamız gereken kişi sen değilsen kime soracağız nereden cevap alacağız? Düzgünce nasıl sormamız gerekiyorsa soruyoruz ama geri dönüş olmayınca susacak mıyız? Korkmamız mı gerekiyor yoksa koca bir bayrak gördüğümüz zaman?

Bu arada konuma cevabın için teşekkürler ama iş işten geçtikten sonra olduğu için sevinemedim.

Konu tartışma konusunu saptırmak.
Cevabını bilmesen bile gelip cevabını bilmiyorum ileride öğreniriz demek yerine neden görmezden geliyorsun? Bu kırıcı oluyor yani biz sevdiğimiz bir oyun hakkında bir şey sormak için doğru kişiyi etiketleyip cevap alamıyorsak sonra başka konularda görüyorsak üzücü olmaz mı? Ben neden görmezden geldiğini anlayamıyorum. Soru sormamız gereken kişi sen değilsen kime soracağız nereden cevap alacağız? Düzgünce nasıl sormamız gerekiyorsa soruyoruz ama geri dönüş olmayınca susacak mıyız? Korkmamız mı gerekiyor yoksa koca bir bayrak gördüğümüz zaman?
Dostum karşında sevgilin mi var da neden mesajıma dönmüyorsun diye trip atıyorsun? 250 bin üyesi var bu forumun sen misin tek dertleri?

Konu tartışma konusunu saptırmak
Dostum karşında sevgilin mi var da neden mesajıma dönmüyorsun diye trip atıyorsun? 250 bin üyesi var bu forumun sen misin tek dertleri?
Kanka geçen ayın 31'inden beri cevap bekleyip 3 kere etiketleyip hiçbir yerdende cevap alamayınca böyle oluyor.Ayrıca seni ilgilendiren bir konu değil bu.

Görmezden geldiğimiz kanısına nereden karar verdiğini anlayamadım. Daha çıkmamış bir özellik için de iş işten geçmiş demen de ayrı konu. Amacım tartışma çıkarmak veya devam ettirmek değil ama bu tartışmayı uzatmak gereksiz.
Sevgiler.

Görmezden geldiğimiz kanısına nereden karar verdiğini anlayamadım. Daha çıkmamış bir özellik için de iş işten geçmiş demen de ayrı konu. Amacım tartışma çıkarmak veya devam ettirmek değil. Her soruya cevap verilecek diye bir kaide yok.
Sevgiler.
Konuyu burada bitireceğim ama son kez cevap da vericeğim.Görmezden gelme kanısı sizi konuya 3 kere etiketleyip cevap bekleyip sonra başka konularda başkalarına cevap verirken görmekten oldu.İş işten geçmek derken sizden cevap almaya uğraşıp bir türlü alamadıktan sonra benim postuma cevap vermeniz pek sevindirici olmadığından bahsettim.
Saygılar.

Haberler güzel reis ama cidden acayip çok merak ettiğim bir konu var, modlama araçlarında sefer haritası editleme aracı var mı?
(Yani kalradyayı düzenleyip/silip baştan yapıp anadolu,dünya,tamriel haritası yapabilecek miyiz?) ve oyuna sıfırdan yepyeni bir özellik vb. eklemek için araçlarda kod yazabilecek miyiz?
Cidden harita editörü olayını çok merak ediyorum, bilmiyorsanız da sorar mısınız?

Last edited:
Haberler güzel reis ama cidden acayip çok merak ettiğim bir konu var, modlama araçlarında sefer haritası editleme aracı var mı?
(Yani kalradyayı düzenleyip/silip baştan yapıp anadolu,dünya, tamriel haritası yapabilecek miyiz?) ve oyuna sıfırdan yepyeni bir özellik vb. eklemek için araçlarda kod yazabilecek miyiz?
Cidden harita editörü olayını kadar merak ediyorum, bilmiyorsanız da sorar mısınız?
@MArdA TaleWorlds aynen başkan meraktayız. Bence gelecek güncelleme videosu bunun hakkında olabilir.

Last edited:
(Yani kalradyayı düzenleyip/silip baştan yapıp anadolu,dünya, tamriel haritası yapabilecek miyiz?) ve oyuna sıfırdan yepyeni bir özellik vb. eklemek için araçlarda kod yazabilecek miyiz?
Cidden harita editörü olayını kadar merak ediyorum, bilmiyorsanız da sorar mısınız?
Tam detaylarına hakim değilim nelerin olacağı konusunda ama oyunun neredeyse çoğu özelliğinin modlanmaya açık olacak şekilde tasarlandığını göz önüne alırsak sefer haritasını da değiştirme olanağı olacaktır yüksek ihtimal. Mod araçlarının yanında detaylı (başlangıçta sayıca az) belgelendirmeler de paylaşılacağı için çoğu soru cevabını bulacaktır. Şirkette bizim kullandığımız araçları oyuncularımızla paylaşacağız. Ne yapabiliyorsak oyuncularında yapması mümkün yani kağıt üstünde. Ama, detaylara hakim değilim o yüzden verebileceğim bilgi de sınırlı haliyle.
Bence gelecek güncelleme videosu bunun hakkında olabilir.
Bu tarz PR medyalarının içeriğini ve konularını önceden paylaşabileceğimi sanmıyorum maalesef.

Back
Top Bottom