Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

İçeride kullandığımız en stabil sürümü göndermek istiyoruz ancak kod refaktörü yüzünden doğal olarak pek çok hata ve çöküş mevcut. Onları düzeltmeden gönderemeyiz. Son iki haftadır da hem test aşaması hem de genel oynanış açısından uzun (Steam'in yanında artık Epic de var mesela) geçiyor. Elimizdeki sürüm ne zaman testleri geçer ve onay alırsa o zaman göndereceğiz. Bu süreç hep böyleydi. Sadece kod refaktörü yüzünden bu süreç bu seferlik uzadı. Tarih vermek ise riskli. Yarın yine çökebilir ve ertelenebilir. Aynı zamanda beklenti de yaratmak istemiyoruz bu gibi durumlarda.

İçeride kullandığımız en stabil sürümü göndermek istiyoruz ancak kod refaktörü yüzünden doğal olarak pek çok hata ve çöküş mevcut. Onları düzeltmeden gönderemeyiz. Son iki haftadır da hem test aşaması hem de genel oynanış açısından uzun (Steam'in yanında artık Epic de var mesela) geçiyor. Elimizdeki sürüm ne zaman testleri geçer ve onay alırsa o zaman göndereceğiz. Bu süreç hep böyleydi. Sadece kod refaktörü yüzünden bu süreç bu seferlik uzadı. Tarih vermek ise riskli. Yarın yine çökebilir ve ertelenebilir. Aynı zamanda beklenti de yaratmak istemiyoruz bu gibi durumlarda.
Teşekkür ediyorum cevap için kral. Doğru söylüyorsun epic games de var artık. anlaşılan daha sürecek. Tez vakitte gelir inşallah. Tüm ekibe kolaylıklar diliyorum.

gönderin QA aşamasını hep birlikte yapalım :grin: ; şu bir gerçek bu aşama oyuncularla yapılınca çok daha çabuk ve fazla hata bulunuyor. Bence oyunun fazlasıyla bu aşamayı sırtlamaya gönüllü sadık oyuncuları var. :smile:

SteamDB de güncelleme geldi art arda:

SteamDB de güncelleme geldi art arda:

hani bende yok güncellemiyor

"SteamDB"nin guncellendiğinden kast ediyorum. Sürüm guncellemesi yok şuan site üzerinde combat test güncelleniyor sürekli.
2 dakika önce yine güncellenmiş.o kutlu gün bugün mü acaba :grin:
edit:şuan birkez daha güncellendi.

Biliyorum bu sorular sizin için bunaltıcı ve sıkıcı ancak; bizlerde bilginin kırıntısına muhtaç durumdayız. Bizzat corona sürecinden önce girdiğim işten dolayı evden çalışıyorum, ve evden çalışmanın oyun yapmak gibi bir arada olmayı gerektiren bir iş dalında zorluklarını da anlıyorum. Bunca kısıtlamaya rağmen iyi iş çıkartıyorsunuz da bence. Sadece refactoring için doğru dönem miydi pek emin değilim, ama olan oldu. Callum dün çok yakında ifadesini kullandı, o gün bugun mu? Bir bilgi var mı? Bu konuda yardımını rica ediyoruz. @MArdA TaleWorlds

Patch yollama tarafında tek bir tuşa basınca hemen oluyor diye bir durum yok. O süreç de saatler sürebiliyor. Patch yollamaya hazır mı bilgim yok. Dediğim gibi, testlerden sonra OK alınırsa gönderilecek. Hayırlısı diyelim ?

Back
Top Bottom