Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Ya ben ona buna değilde hicmi warband community modlardan, o muhteşem modlardan feyz almadılar yıllardır..

Şu an oyuna yeni özellikler eklemekten ziyade, var olan mekaniğin ve oynanışın iyileştirilmesi gerekiyor. Şu an oyunda olan pek çok özellik, karakter geliştirmek için açtığımız skiller çalışmıyor. Yapay zeka oyunu günlerce sürdürecek bir yapıya sahip değil. Maks 500 günde oyun oynanamaz hale geliyor. Krallıkların vasalları asker toplayamıyor. Bir süre sonra 30 küsür askerle dolaşmaya başlıyorlar. Krallıklar güçlerinin farkında olmadan, bütün diğer krallıklara savaş açıp kendi kendini tüketiyor. Sizin gelişmenize fırsat kalmadan beyaz bayrağı çekiyorlar. Bu sorunlar çözülmeden, kılıca kın üretmek çok da önemli bir şey değil.

Şu an oyuna yeni özellikler eklemekten ziyade, var olan mekaniğin ve oynanışın iyileştirilmesi gerekiyor. Şu an oyunda olan pek çok özellik, karakter geliştirmek için açtığımız skiller çalışmıyor. Yapay zeka oyunu günlerce sürdürecek bir yapıya sahip değil. Maks 500 günde oyun oynanamaz hale geliyor. Krallıkların vasalları asker toplayamıyor. Bir süre sonra 30 küsür askerle dolaşmaya başlıyorlar. Krallıklar güçlerinin farkında olmadan, bütün diğer krallıklara savaş açıp kendi kendini tüketiyor. Sizin gelişmenize fırsat kalmadan beyaz bayrağı çekiyorlar. Bu sorunlar çözülmeden, kılıca kın üretmek çok da önemli bir şey değil.

Katılıyorum. Krallar Yürek yemiş. Önüne gelene savaş açıyor.

Af buyurun, okta ne demek? Ben hayatımda okta görmedim, Latince dersimiz hariç.
Okta bir butun kelime degil, kelimenin aslı "ok", -ta ek olarak var. Yay ile birlikte kullanılan tahta bir çubuktur. Umarım yardımcı olabildim.

İki gün beta 1.2 oynadım. 15 - 20 Hata ile karşılaştım. Çoğu için konu açtım. Kuşatma yapay zekasında güzel iyileştirmeler olsada hala pürüzler var. Ama artık en azından zekaları kuşatma silahlarını kullanacak kadar gelişmiş. Kayıt hatası - Haritada Çökmeler - Şehirin garip noktalarında kuşatma - Ekran Kararması gibi ciddi sorunlar vardı. Ondan ana güncelleme olarak vermeleri biraz gecikti.

Arkadaşlar buradaki değişiklikler üzerinden tahmin yürütüyor genelde doğru çıkar.

Arkadaşlar buradaki değişiklikler üzerinden tahmin yürütüyor genelde doğru çıkar.

aynen

Geçen hafta cumartesi günü geç saatlerde geldi. Haftada bir kere güncelleme geleceğini de düşünürsek haftasonu gelmesi daha olası.
hocam geçen cuma akşamı geldi bilginize.

Back
Top Bottom