Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

batuhanduman

Güncelleme ne zaman gelir, ne büyüklükte olur?

Last edited:
1.2.0 ı getirmeye uğraşıyorlar. Patch notlarından anlaşıldığı kadarıyla çok büyük bir şey değil lakin kılıç kını üretebiliyor olmamız ileride gelecek şeylere dair güzel bir sinyal bence.

1.2.0 ı getirmeye uğraşıyorlar. Patch notlarından anlaşıldığı kadarıyla çok büyük bir şey değil lakin kılıç kını üretebiliyor olmamız ileride gelecek şeylere dair güzel bir sinyal bence.
kın mı üreticeğiz ?

Görsellik ten ziyade mekanik eklemek zorundalar zaten. Kendileri zaten böyle böyle ekleyeceğiz dediler. Ben çoğunu görmedim...

acaba sadece görsellik mi katacak yoksa bir özelliği olacak mı
her ikiside olur diyebilirim emin olmamakla birlikte. Zira bahsettiğimiz şey kılıç kını. İlerideki güncellemelerde zırh da üretebileceğimize kesin gözüyle bakıyorum ben. Zaten 1.2.0 güncellemesinde kın üretebilme özelliğinin gelmesi de bu yüzden önemli.

büyük bir güncelleme gelse iyi olur.crash sorunlarınız azaldığı ve yapay zekanın düzeldiği,sürekli zindandan kaçan kodların düzeltilmesi ve sürekli savaş başlatan krallıkların durdurulduğu büyük bir güncelleme olur.

Evet zırh yapılmayacak dedi geliştrici ama ileride eklenecek bazı şeylerin arasına sıkıştırılır belki 100 kişi çalışıyor boş durmayacaklar zamanla eklenir yeni şeyler.

abi sonunda şu taramalı tüfek gibi hamile kalmayı düşürmüşler az önce gelen patchle :grin::grin:

Evet zırh yapılmayacak dedi geliştrici ama ileride eklenecek bazı şeylerin arasına sıkıştırılır belki 100 kişi çalışıyor boş durmayacaklar zamanla eklenir yeni şeyler.
Ümidi kaybetmemek lazım ekleme planlarının olmaması eklemeyecekleri anlamına gelmez. Zira başta erken erişimde türkçe de olmayacaktı

Back
Top Bottom