Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Users who are viewing this thread

şuana kadar hiç mod kullanmadım oyunda.oyun kendi başına dahi düzgün çalışmıyor zaten,bide mod eklersem kafayı yer kesin diye düşündüm açıkcası :smile: ama 2-3 mod buldum bu listede işime yarayabilecek,denemeyi düşünüyorum onları.

Ama oyunun 1.5.7 sürümünde oynuyorum ben,sonrakiler bende düzgün çalışmıyor ama bu sürüm gayet stabil.bu modlar 1.5.9-1.5.10 için uygun sanırım,peki 1.5.7ye kursam sorun çıkar mı yoksa onda zaten sorun çıkmaz mı sizce?
1.5.9 veya 1.5.10'a geçmeni tavsiye ederim kaçırdığın yenilikler var boşuna save kasarak zaman heba etme beyim :smile:
Eline sağlık @Royalus . O değil de şu harita ikonlarını düzenleyen mod ne güzel şeymiş öyle.
Sağolasın beyim.Kesinlikle haritam güzelleşiyor resmen :smile:

Modlar evet düzgün çalışmıyor ama oyunu oynamak istiyorsan daha az eksik ile mecbur yüklemelisin hiç değilse zararları karından az, bende hoşlanmıyordum modlardan halada hoşlanmıyorum ama yapacak bir şey yok.

son 15 yıldır oynadıgım 2-3 oyun var sadece,bunlardan biriside warband.onda bilindik tüm modları denemişimdir,normalde modlara karşı bi sorunum yok yani.tam aksine,modlar olmasa warband oynamayacaklardan birisiydim açıkcası.bannerlord oyunundada yine modsuz oynamayı istemiyorum açıkcası,oyuna renk katıyorlar bence.ama şuan oyun tam halde olmadıgı için,modlarda pek sarmıyor.oyunu tam halde bi yayınlarlarsa,eminim çok güzel modlar çıkacaktır bannerlord için de.
1.5.9 veya 1.5.10'a geçmeni tavsiye ederim kaçırdığın yenilikler var boşuna save kasarak zaman heba etme beyim :smile:

Sağolasın beyim.Kesinlikle haritam güzelleşiyor resmen :smile:

daha önce 2sinide geçtim,denedim ama 1.5.7de düzgün çalışan bagzı şeyler bende düzgün çalışmıyor onlarda.özelliklede performans olarak sorun var.bi süre sorunlarla boguştuktan sonra mecburen 1.5.10dan,1.5.7ye döndüm oyunu rahat oynayabilmek için.en sinir oldugum sorun da pink texture dedikleri sorundu.1.5.7ye düşürünce düzelmese,direkt oyunu silecektim.kel adamların kafası dahi pembe peruklu görünüyordu.ciddiye alamıyorum kimseyi :grin:

düzeltme : 1.5.10u denememişim,1.58 ve 1.5.9da yaşamışım bahsettigim sorunları.

Last edited:
O modda bug bulursanız Nexusmods'a direkt Türkçe hata raporu bırakabilirsiniz - Türkçe konusunu açmadım onun basit bir mod diye.
Tabiki başkan 1.5.10'dada sorun yok gayet iyi çalışıyor.
Hocam dediklerinizin hepsini yapıyorum ancak oyun bir türlü açılmıyor ilk yükleme ekranında atıyor beni.
Gündüzleri iş saatindeyim.Akşam size özel mesaj atacağım saat 8 gibi hallederiz.Halledilemeyecek birşey yok beyim :smile:
daha önce 2sinide geçtim,denedim ama 1.5.7de düzgün çalışan bagzı şeyler bende düzgün çalışmıyor onlarda.özelliklede performans olarak sorun var.bi süre sorunlarla boguştuktan sonra mecburen 1.5.10dan,1.5.7ye döndüm oyunu rahat oynayabilmek için.en sinir oldugum sorun da pink texture dedikleri sorundu.1.5.7ye düşürünce düzelmese,direkt oyunu silecektim.kel adamların kafası dahi pembe peruklu görünüyordu.ciddiye alamıyorum kimseyi :grin:

düzeltme : 1.5.10u denememişim,1.58 ve 1.5.9da yaşamışım bahsettigim sorunları.
1.5.10'da pink hatası çok nadir oldu bende bilginize beyim.Modlar olmadan gayet seri geliyor bana sürümler ama :smile:

Last edited:

Gündüzleri iş saatindeyim.Akşam size özel mesaj atacağım saat 8 gibi hallederiz.Halledilemeyecek birşey yok beyim :smile:

1.5.10'da pink hatası çok nadir oldu bende bilginize beyim.Modlar olmadan gayet seri geliyor bana sürümler ama :smile:
Teşekkürler beyim sanırım Xorberax's Cut Through Everyone ve Dismemberet bu iki mod sorun çıkarıyor ama bunlarda en iyileri o_O yardımınızı bekliyorum.

tekrar baktım şimdi,1.5.10 hala betada görünüyor.tam hali çıksın bi denerim :wink:

Sağolasın dostum elimden geldiğince eklemeler yapacağım :smile:
Dostum bu konunun Beni en çok etkileyen kısmı ne biliyor musun? Nexus ta binlerce mod karışık halde duruyor ve ne olduğu ne işe yaradığı yada alternatifi olan modlar mesela ( Bayrak mod ları ) hangisi daha iyi gibi durumlar kafamı karıştırıyor. Nexus a hakim birinin modları derlemesi bu derdi mi ortadan kaldıracak yegane şeydi.

Dostum bu konunun Beni en çok etkileyen kısmı ne biliyor musun? Nexus ta binlerce mod karışık halde duruyor ve ne olduğu ne işe yaradığı yada alternatifi olan modlar mesela ( Bayrak mod ları ) hangisi daha iyi gibi durumlar kafamı karıştırıyor. Nexus a hakim birinin modları derlemesi bu derdi mi ortadan kaldıracak yegane şeydi.
Gülesim geldi cidden bazen teşekkürler dostum :smile: Mod konusunda ruh hastası olduğumu düşünüyorum.Bir insan seri çıktığından beri nexus'da uptade ve new today kısmına günde en az 50 kere bakar mı? Olur olmadık modları eklemeyeceğim zaten dostum gerçekten oynanacak güzel eklentiler ekleyen modlar listesi yapacağım.Önerilerede açığım gözümden kaçan mod illa vardır herhalde.Karakter düzenleme bir sürü mod var mesela en sağlıklı ve sağlamı Character Reload modu denemeden bilinemez tabi herkesin tecrübeside ayrı ayrı o yüzden öneriler çok önemli gerisi için.Bu arada en sağlam ve keyifli save'im oldu cidden.Modlar sağolsun :smile:

Back
Top Bottom