Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Users who are viewing this thread

Aynen işte onu söylüyorum arkadaşlar inatla jilet kalınlaştırıyor falan diyor, benim göğsüm karnım falan da orman gibi, hatta son 5-6 ayda sırtım ve omuzlarımda da çıkmaya başladı kurtadama dönüşüyorum yavaş yavaş. Haliyle göğsümü falan alıyorum jilet veya 0 numara makine ile sporda falan terletiyor çünkü, jiletle aldığında kıllar kısayken sert oluyor uzadı mı gene yumuşak forma geliyor gürleşme falanda yok. Sakal içinde aynı şey geçerli, bence erkeğin böyle komple tüysüz sakalsız kılsız olması hiçte hoş bir durum değil (bknz koreli erkekler: hepsi liseliye benziyor), geniş omuzlar, büyük trapez, sakal vs erkeksi özellikler, yanlış anlaşılmasın maymun olmaktan bahsetmiyorum tabi ki. Hatta cinsiyet değiştiren kadınlar hemen sakal-bıyık, kıl sahibi olmak istiyorlar keza Testosteron alınca kıl da sakal da çıkıyor çoğunda. Pek çok taş gibi kızdan ''erkek, kız gibi olmamalı tüysüz, sıska vs'' dediğini çok duydum. İnstagram da storyleri izlerken bir çift bacak gördüm, ağdalı, ince falan kız bacağı zannetmiştim böyle göl manzarasına karşı uzatılmış, sonradan erkek bacağı olduğunu fark ettim :lol: Komik oluyor maalesef.

Kıllı bir hayvan olarak vücudumda hiçbir şekilde kıl olmamasını isterdim ben.  :iamamoron: Gelecekte param olursa düzenli epilasyona gideceğim bu yüzden.

tlgklz said:
Pahalı değil ki tüm vücut epilasyonu.
Ne kadar ki? İnternette en son aradığımda tüm vücut seans başı 1250 tl diyordu ki en az 3-4 seans süreceğini düşünürsek benim için pahalı bir mebla. Kendi paramı kazanmıyorum.

Seans başı değil o ya. :grin: Annem yaptırdı benim söylediğin civardaki fiyata ve 6 7 seans oldu sanırım. Yani toplam o kadar parayı tüm seansların toplamına verdi. Zaten taksit de yapılıyor.

Öyleyse kışın birkaç yer dolaşayım bakalım. Yaptırmak istiyorum ama tenim açık renk değil o kadar da, inş sıkıntı olmaz.  :lol:

Turkish Cavalry said:
İnstagram da storyleri izlerken bir çift bacak gördüm, ağdalı, ince falan kız bacağı zannetmiştim böyle göl manzarasına karşı uzatılmış, sonradan erkek bacağı olduğunu fark ettim :lol: Komik oluyor maalesef.
Komik falan deme trap diye bir şey var crossdress tuzağına düşersin. Güzel bir Pelinsu buldum sanarsın neler çıkar altından.

Cioss Julius U.X. said:
Turkish Cavalry said:
İnstagram da storyleri izlerken bir çift bacak gördüm, ağdalı, ince falan kız bacağı zannetmiştim böyle göl manzarasına karşı uzatılmış, sonradan erkek bacağı olduğunu fark ettim :lol: Komik oluyor maalesef.
Komik falan deme trap diye bir şey var crossdress tuzağına düşersin. Güzel bir Pelinsu buldum sanarsın neler çıkar altından.
kötü bi tecrübe seziyorum çitos doğru mudur  :lol:

Pentagram said:
tlgklz said:
Pahalı değil ki tüm vücut epilasyonu.
Ne kadar ki? İnternette en son aradığımda tüm vücut seans başı 1250 tl diyordu ki en az 3-4 seans süreceğini düşünürsek benim için pahalı bir mebla. Kendi paramı kazanmıyorum.
Yerine göre değişir. 300 ile 750 arasında diye biliyorum. En son merak edip sorduğumda bana burada 600 demişlerdi. (Beşiktaş/İstanbul).
Ama geçen seneydi.

geçtiğimiz iki hafta boyunca doğu sınır hattında sıfır noktasındaydım, 10 adım ilerim başka ülkeydi. her allahın günü binbaşı, albay ile çay içip türlü türlü askeri araca bindim. askeri kamyon arkasında toz içinde kaldım. son gün de tuğgeneralle oturduk. istanbul'a döndükten sonra nisan ayında vermem gereken raporun yazılmış olan yarı kısmını sildiğimi fark ettim. sabahtan beri türlü uğraşlar ile kurtardım. stres atıp susturma yemeye de buraya geldim, hadi eyw.

a4 said:
geçtiğimiz iki hafta boyunca doğu sınır hattında sıfır noktasındaydım, 10 adım ilerim başka ülkeydi. her allahın günü binbaşı, albay ile çay içip türlü türlü askeri araca bindim. askeri kamyon arkasında toz içinde kaldım. son gün de tuğgeneralle oturduk. istanbul'a döndükten sonra nisan ayında vermem gereken raporun yazılmış olan yarı kısmını sildiğimi fark ettim. sabahtan beri türlü uğraşlar ile kurtardım. stres atıp susturma yemeye de buraya geldim, hadi eyw.
Unimoglar favorimdir. Askerdeyken az mı bindik yahu.  :smile:

a4 said:
Bir an cümlenin başını okurken sonunda 'askerden ban yedim' yazacaksın sandım.

Sertity said:
Dershaneden hoşlandığım kızın fizy yarışmasındaki görüntüsüne bakıyorum ve bir yandan instagram hesabında arkadaşlarıyla istanbul gezisindeki fotoğraflarına bakıp acaba hangisi sevgilisidir diye düşünüyorum. Hatta sevgilisi var mı diye genel bir düşünce içindeyim bile denebilir. Yemin ediyorum artık o kadar özgüvenim düştü ki ona bakarken umarım düşündüğüm kadar güzel değildir diyorum kendi kendime. O kadar yakışıklı vücutlu erkek var ki. Kendimi onların yanında erkek bile sayamıyorum bazen. Keşke lisenin başinda kilomu koruyup spor falan yapsaydım da şimdi böyle olmasaydım.
Doğru bir tereddüt. Kızdan uzak dur kanka, kafan rahatlasın. Bu şekilde hissetmiyeceğin kızlara yönel.

Popüler, fazla erkekle muhatap olmuş, eli yüzü biraz olsun düzgün kızlar yüksek risk içermektedir.

Sertity said:
Yok usta öyle popüler bir kız değil. Kendi okulunda bir arkadaş grubu var hep onlarla fotoğraf çekilmiş.4 kız 4 erkek falan.
Böyle olmasını istediğin için de böyle düşünüyor olabilirsin sadece söylüyorum.

Sertity said:
Sevgisiz Sevgilisiz said:
Sertity said:
Dershaneden hoşlandığım kızın fizy yarışmasındaki görüntüsüne bakıyorum ve bir yandan instagram hesabında arkadaşlarıyla istanbul gezisindeki fotoğraflarına bakıp acaba hangisi sevgilisidir diye düşünüyorum. Hatta sevgilisi var mı diye genel bir düşünce içindeyim bile denebilir. Yemin ediyorum artık o kadar özgüvenim düştü ki ona bakarken umarım düşündüğüm kadar güzel değildir diyorum kendi kendime. O kadar yakışıklı vücutlu erkek var ki. Kendimi onların yanında erkek bile sayamıyorum bazen. Keşke lisenin başinda kilomu koruyup spor falan yapsaydım da şimdi böyle olmasaydım.
Doğru bir tereddüt. Kızdan uzak dur kanka, kafan rahatlasın. Bu şekilde hissetmiyeceğin kızlara yönel.

Popüler, fazla erkekle muhatap olmuş, eli yüzü biraz olsun düzgün kızlar yüksek risk içermektedir.
Yok usta öyle popüler bir kız değil. Kendi okulunda bir arkadaş grubu var hep onlarla fotoğraf çekilmiş.4 kız 4 erkek falan. Ama büyük ihtimal arkadaşları çünkü hiçbirine fazla yakın değil. 4 erkekten 2 si ile aynı sınıftayız dershanede aram da fena değil hatta biriyle gayet iyiyim. Onun dışında daha çok kız arkadaşları ile görüyorum onu hatta çoğu zaman tek. Telefonu ile falan oynuyor yürürken utanıyor mu bilmiyorum. Eve falan giderken de tek başına. Bi kere merdivenlerde tek başına otururken görmüştüm pek bağımlı biri değil galiba.  Instagramda da 250 takipçisi falan vardı bi bu kadar da takip ediyordu. Şu dünyada bi sansım olsa da kız çıksa iyi olduğum bir anda da tanışsam. Ama olmuyor işte. Tesadüfler de hiç beni bulmuyor sanki.

Bu arada bahsedilen yakışıklı erkekler onun arkadaşları değil ama timsah gibi etrafta dolaşıp kızları anında kapabildiklerinden ötürü onların yanında kendimi sorguluyorum ve elbette onu da kapabilmelerinden korkuyorum.
Olm kız tek başına takılıyor anladığım kadarı ile, git tanış işte ne kadar zor olabilir ki ? Git hemen açıl demiyoruz ama git konuş muhabbet et yolda giderken, mal değilse durduk yere tanışmak istemenden anlar zaten, sana karşı tavrı soğuksa istemiyordur yol verirsin gider. Her türlü kaybedecek bir şeyin yok.

ben sertity'nin bu çekingenliğinin ve kendisini yerin dibine gömmesinin sebebinin çevresi olduğunu düşünüyorum. arkadaş çevren falan alay eder veya laf eder diye gitmediğini tahmin ediyorum.

ek olarak kız bu kadar yalnızsa gidip arkadaş olmaya çalışsan bile çabucak samimileşebileceğini düşünüyorum. ne kızlar gördük çevresinde sürüyle insancıkla gezip özünde hepsinden nefret eden ve zorunluluktan arkadaşlık yapan, yalnız kalmamak uğruna. belki bu da onlardan biridir kim bilir?

Jacques Collin said:
ben sertity'nin bu çekingenliğinin ve kendisini yerin dibine gömmesinin sebebinin çevresi olduğunu düşünüyorum. arkadaş çevren falan alay eder veya laf eder diye gitmediğini tahmin ediyorum.

ek olarak kız bu kadar yalnızsa gidip arkadaş olmaya çalışsan bile çabucak samimileşebileceğini düşünüyorum. ne kızlar gördük çevresinde sürüyle insancıkla gezip özünde hepsinden nefret eden ve zorunluluktan arkadaşlık yapan, yalnız kalmamak uğruna. belki bu da onlardan biridir kim bilir?
Ya usta arkadaşlardan değil maalesef. Ben özümde çekingen bir insanım. Bir kadının karşısına geçip gözümü gözlerine dikip konuşabilecek biri saymıyorum kendimi. Kendimi buna layık görmüyorum. Sen bu tipinle kimin gözlerine bakıyorsun diyorum kendi kendime. Kendimi bir kadının yanında güven duyacağı bir erkek olarak görmüyorum. Dedim ya size yakışıklı erkekler falan var diye. Ki bir tanesini görmüştüm de onla birlikte. Ne zaman aklıma düşse aklıma o çocuk geliyor. Sadece bir kere gördüm onu o çocukla belki arkadaşlardır bilmiyorum. Ama ben onun yerinde olsam onu seçerim diyorum kendi kendime. Sonuçta aşk da biyolojik bir olay ve elbette kız da güçlü olanın yanında durmak isteyecektir. Lafı da gereksiz uzattım ya maksat içimi dökmek size. Böyle anlattım diye de eli kolu tutmayan biri sanmayın beni tipim çok kötü değil de işte pek dik duran biri değilim ve biraz da sıskayım. Gerçi özgüven sorunu hep vardı bende de biraz şekil değiştirdi işte.

sertity ben de tipsizim reis. acıkmadıkça baklavalarımsılarım görünmüyor. sıskayım. ama ne bileyim ortamda bi ağırlığım var. vücut yapmak sağlam özgüven veriyor. bence senin sorunun temeli burada yatıyor. her kızın kaslı ve öfkeli erkekleri sevdiğini düşünmüyorum. bence aşşşırı pesimist bakıyorsun. yav zamanında sen değil miydin ders konusunda ben aslında feni yapabiliyorum kendi kendimi yapamadığıma inandırdım benzeri gibi bir ileti atan? a haberin tersi versiyonu olarak ülkeyi anlatır gibisin gözünü seveyim iş kafada başlar. kendini ikna etsen azıcık. bak demiyorum olaya iyimser bak. gerçekçi bakman bile senin için moral açısından yeterli çünkü dehşet derecede karamsarsın. kız konusunda tc haklı açıl demiyoruz da git bi tanış. geçen senenin başında bi kızdan hoşlanmaya başlamıştım bizim discordu falan baya taciz ediyodum saçma sapan, sonra kızla tanışınca doğrudan soğudum. bunu niye dedim çünkü konuşmazsan muhtemelen kendi içinde yıkık kalacaksın. tanışıp seversen açılmasan bile konuşman bile kar ki gerçekten seversen içinde tutamazsın -yani umuyorum :p-.sevmezsen zaten yol verirsin. ama her şekilde kazanan olursun. konuştuğunu farz ediyorum; en fazla kayıpla (?) kazanmak bile, kayıpsız mağlubiyetten daha iyidir diye düşünüyorum.

Back
Top Bottom