Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Users who are viewing this thread

Erozbey said:
Kardeşim dediğin sensin herhalde. Yedinci sınıf falan bence tutarlı.

yok kardeş kardeşim dediğim benim küçük kardeşim yanlış anlaşılma olmasın

yalnız sen çok iyi laf sokuyorsun bomba gibisin fenasın kardeşimin sınıfında senden çok var bir ara laf yarışına girelim senle

gofret bey said:
Erozbey said:
Kardeşim dediğin sensin herhalde. Yedinci sınıf falan bence tutarlı.

yok kardeş kardeşim dediğim benim küçük kardeşim yanlış anlaşılma olmasın

yalnız sen çok iyi laf sokuyorsun bomba gibisin fenasın kardeşimin sınıfında senden çok var bir ara laf yarışına girelim senle
sen de kimsin la?

gofret bey said:
Ailecek kapitalistiz sanırım. Geçen eve geldim kardeşimle muhabbet ediyoruz (7. sınıfa gidiyor lise bile değil). Kardeşim bir halısaha tesisinden 12-1 saatini kimse istemediği için bedavaya satın almış sonra da arkadaşlarına o saati kişi başı 5 TL den satmış. 1 günde 50 TL iyi para.
Kesinlikle yaşanmış twitter fenomen hikayeleri

foruma döndüm ki bir baktım ki sıkıyönetim ilan edilmiş. gofret arkadaşa laf çaldığım için uyarı yedik, hadi hayırlı olsun. yine ceza yemeyelim, gün içinde başımızdan geçenleri anlatalım.

sabah dershaneye sınav var diye elimi kolumu sallaya sallaya gidiyodum, babam aradı dersler sınavdan sonra olacakmış dedi. öfleye pöfleye gittik dershaneye işte. böyle. gün içinde başımızdan geçen olaylar.

ALES vardı bugün, 100 soru 150 dakika fakat sorular oldukça uzundu ve her soru en az 2 dakika istiyordu sonuç olarak 75 soru işaretledim. Sınavdan çıkınca da sayısal loto oynadım. O daha iyi geçti.

Gün içinde değil ama başımdan geçen olay.
Armağan'a attığım fotoğraftaki halısaha turnuvasında yarı finaldeyiz. 4 tane şöhretler karması madalyamla turnuvanın yıldız ismiyim.

ErkutErdem said:
midnight blue said:
ALES vardı bugün, 100 soru 150 dakika fakat sorular oldukça uzundu ve her soru en az 2 dakika istiyordu sonuç olarak 75 soru işaretledim. Sınavdan çıkınca da sayısal loto oynadım. O daha iyi geçti.
60 mı ne aldım ben bi kere girip
Ben geçen sene girdim 77 aldım. Bu sene belki yükseltirim umudu ile girip 65 falan alacağımı düşünüyorum. Neyse ki yüksek olan puanı kullanma şansımız var.

midnight blue said:
ErkutErdem said:
midnight blue said:
60 mı ne aldım ben bi kere girip
Ben geçen sene girdim 77 aldım. Bu sene belki yükseltirim umudu ile girip 65 falan alacağımı düşünüyorum. Neyse ki yüksek olan puanı kullanma şansımız var.
Yüksek Lisansa geçecek misin cidden ya. Ben fakirlikten bıktım mezun olunca askerliği yapıp çalışırım herhalde.

5 gibi uyudum. Melatonin içtim diye 10:00da uyandım. Yorgun muyum diye düşünmem bi yarım saatimi aldı. Kredi kartı borcuma bakmaya gittim merkeze bisikletle. Normalden daha az ölüm tehlikesi geçirdim. Gül lokumu ve papaz erik aldım gelirken de. Geldiğimden beri teze başlıcam başlayamadım bi.

Hakan Balamir said:
gofret bey said:
Ailecek kapitalistiz sanırım. Geçen eve geldim kardeşimle muhabbet ediyoruz (7. sınıfa gidiyor lise bile değil). Kardeşim bir halısaha tesisinden 12-1 saatini kimse istemediği için bedavaya satın almış sonra da arkadaşlarına o saati kişi başı 5 TL den satmış. 1 günde 50 TL iyi para.
Kesinlikle yaşanmış twitter fenomen hikayeleri

Adam olduğum kadar şeffaf gerçeklikte yazdım ve gerçek yyalan değil

tüm sırrı bozdun şuan. zaten dupe'nin olayı kapitalizm ve adam kelimesinin anlamını bilmeden kullanmasıydı. ya şuan filmden spoiler yemiş gibi oldum. :meh:

bugün önemli bir günde önemli insanların buluşmak için kullandığı önemli bir mekanda, önemli insanların katıldığı bir meetingde, önemli bir insanla kavga ettim, elime sağlık 2 tane önemli yumruk attım

bugün ise evcil ördeğim intihar edip evin 2. katından aşşağıya atladı.  (ciddi) ama nasılsa bişey olmamış o kadar yumuşak bişey ki sanırım yere düşünce sekti

gofret bey said:
bugün ise evcil ördeğim intihar edip evin 2. katından aşşağıya atladı.  (ciddi) ama nasılsa bişey olmamış o kadar yumuşak bişey ki sanırım yere düşünce sekti

Sevgili gofret :
Ördeğin bıraktığı intihar notu bende. Bu hayattan bıktığını ve çiftleşmek istediğini yazmış. Bana karı bulun yoksa kendimi öldürürüm yazmış. Bu bir uyarıymış. Not: Tavuk da olur.

Back
Top Bottom