Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Users who are viewing this thread

Metehannica said:
Bugün tecilimi bozdum. Kasım'da askerim. İİBF mezunuyum ve Uzun dönem Asteğmenliğe de başvurdum. Acaba çıkar mı?
Vur vur dağcı komando. Ben de mezun olur olmaz gitmeyi düşünüyorum. 10-15 yıl sonra sosyal medyada halen bedelli çıksın ya diye ağlamak istemiyorum şahsen. Çoluğa çocuğa karışmadan çıkarmak lazım aradan.

Komando olamıyorum malesef astımdan dolayı :razz:

Mezun olur olmaz gitmediğim için çok pişmanım. 6 ay iş bulamadım zaten, gitsem aradan çıkmıştı. O yüzden mezun olmayan arkadaşlara önerim, çok mükemmel bir iş garantisi yoksa mezun olunca, direkt askere gidin. Yoksa vaktiniz çok boşa gidiyor.

Bugün Kralkatili Güncesi'nin 2. kitabı geldi kargodan, kitap ansiklopedi gibi, 1138 sayfa. Ben bunu yatarken okuyacaktım, elimden kayıp kafama düşse burnum kırılır, bunu neden ikiye bölmemişler ki?

İlk kitaba bayıldım bu arada, önce dünyaya ve karakterlere fazla aşina olmadığımdan ufak ufak okyup başucuma koyuyordum, sonra belli bir yerden sonra olayların çok içine düştüm, her gün önceki gün okuduğumu dörde beşe katlayarak okudum, çok kısa zaman içinde bitirdim. Bu kitabı da okumak için sabırsızlanıyorum, gerçi aynı zamanda biraz da üzülüyorum, çünkü bu kitabı okumamla seri bitmeyecek ve yıllarca 3. kitabın çıkmasını bekleyeceğim. Umarım 3. ve final olan kitap bir an önce çıkar da seriden soğumam Buz ve Ateşin Şarkısı'nda olduğu gibi.

Bu arada bu tür fantastik evrende geçen, güzel, sürükleyici, kaliteli kitap önerilerinize de açığım. Mesela bu tür kaliteli kitaplar okuyunca Açlık Oyunları'nın ne kadar dandik bir seri olduğunu anlamış oldum, arada kalite farkı var bariz bir şekilde.

cok fazla hypelandigi icin dun arif v 216'yi izleyeyim dedim. acik konusayim, orta yaslarini hallice gecen kitleye hitap eden bir film olmus. gora, arog gibi samimiyet yakalasa da onlar kadar guldurmedi. biraz olsa hikayeden yakaladi ama o da bir sureden sonra tekrara sardi sanki.

kierra said:
Bugün Kralkatili Güncesi'nin 2. kitabı geldi kargodan, kitap ansiklopedi gibi, 1138 sayfa. Ben bunu yatarken okuyacaktım, elimden kayıp kafama düşse burnum kırılır, bunu neden ikiye bölmemişler ki?

İlk kitaba bayıldım bu arada, önce dünyaya ve karakterlere fazla aşina olmadığımdan ufak ufak okyup başucuma koyuyordum, sonra belli bir yerden sonra olayların çok içine düştüm, her gün önceki gün okuduğumu dörde beşe katlayarak okudum, çok kısa zaman içinde bitirdim. Bu kitabı da okumak için sabırsızlanıyorum, gerçi aynı zamanda biraz da üzülüyorum, çünkü bu kitabı okumamla seri bitmeyecek ve yıllarca 3. kitabın çıkmasını bekleyeceğim. Umarım 3. ve final olan kitap bir an önce çıkar da seriden soğumam Buz ve Ateşin Şarkısı'nda olduğu gibi.

Bu arada bu tür fantastik evrende geçen, güzel, sürükleyici, kaliteli kitap önerilerinize de açığım. Mesela bu tür kaliteli kitaplar okuyunca Açlık Oyunları'nın ne kadar dandik bir seri olduğunu anlamış oldum, arada kalite farkı var bariz bir şekilde.
O kitabın üçüncüsü hala çıkmadı değil mi? Üç yıl önce falan alacaktım ben birinci kitabını. Bana dediler ki, "Yazar kitapları çok yavaş yazıyor, final kitabının çıkmasına daha çok var." Ben de bu yüzden almayıp, üçüncü kitap çıkınca hepsini birden okurum demiştim kendi kendime.

Bak unutmuştum ben o seriyi sen söyleyince hatırladım. Gerçi planım hala aktif. Üçüncü kitap çıkınca okuyacağım seriyi.

Calradianın Bilgesi said:
bakkala 20 lirayla gittim oreolu kornet almaya. bakkal da yoktu icerde 5 dakka bekledim disari bakindim falan. sonra kasadan 16 cikarip 20 biraktim, dondurmayla ciktim. alfa miyim kanadali miyim bilmiyorum.
Alfa mısın bilmem de, hırsız ilan edilme olasılığın yüksek. :lol:

Babamin zorlamasi sonucu sakallarimi kestim felaket pismanim. Aynaya bakamiyom. Bi tane elektronik şirketinde de işe başladım ama 1 haftadır sabahladığım için uykusuz gidecem. Bakalım nasıl geçecek.

Back
Top Bottom