Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Users who are viewing this thread

Hakany said:
Whatsapp'da bir erkek grubuna şu memeyi atıcaktım yanlışlıkla sınıf grubuna attım. Ben bu fotoğrafı sınıf grubuna attığımda Pazartesi gününe olan proje teslimi konuşuluyordu ve çok kritik bir tartışma vardı. Gruptaki tesettürlü bir kız yazı yazarken bir anda ben bunu atınca typing yazısı gitti. Bir daha da gruba bakmadı bile galiba telefonu kapattı.

2794063_o513b.png
Fark edince silseydin keşke. Benim de aynı şekilde erkek grubuna atacakken sınıf grubuna attığım mesajlar görseller var. Üstüne başka bir muhabbet dönerse iyidir de eğer o mesaj olduğu gibi kalırsa çok fena okuldan soğutuyor

Gece aşırı baş dönmesi ve mide bulantısı yüzünden hastaneye gittim. Ara ara yine oluyordu ama bir kaç dakika sonra geçiyordu. Hayatım boyunca bu kadar kötü dönmemiştir herhalde başım. Doktor bir kaç testin ardından vertigo olduğumu söyledi. :sad:

Evet, bu gün de kulak, burun, boğaz'a gidicem. Kulağındaki taşlar yerinden oynamış büyük ihtimalle demişti doktor.

t.A.T.u. said:
Evet, bu gün de kulak, burun, boğaz'a gidicem. Kulağındaki taşlar yerinden oynamış büyük ihtimalle demişti doktor.
aynısı anneme de olmuştu, kadın düz yolda yürüyemiyordu dengesini kaybettiği için, bir de kusup duruyordu. hastalığın adını unuttum şimdi egzantirik bir ismi vardı ama iyileşti 1-2 haftada.

kierra said:
t.A.T.u. said:
aynısı anneme de olmuştu, kadın düz yolda yürüyemiyordu dengesini kaybettiği için, bir de kusup duruyordu. hastalığın adını unuttum şimdi egzantirik bir ismi vardı ama iyileşti 1-2 haftada.
Vertigo mu?

aynen vertigo, konudaki iletileri okumadan son iletiye cevap olarak attım sadece, hobeto zaten biri bir şey dese de facepalm atsam diye bekliyormuş pis yakalandık :sad:

geçmiş olsun tatucuğum umarım iyileşirsin o vertigodan tam anlamıyla %100 kurtulmuyorsun sanırım sürekli dikkatli yaşaman gerekiyor kafaya darbe falan almaman lazım yoksa kristaller tekrar oynar ben eskiden annemin yanaklarını tokatlar gibi sert bir şekilde severdim artık yapamıyorum mesela başı dönmesin diye :lol:

kierra said:
aynen vertigo, konudaki iletileri okumadan son iletiye cevap olarak attım sadece, hobeto zaten biri bir şey dese de facepalm atsam diye bekliyormuş pis yakalandık :sad:

geçmiş olsun tatucuğum umarım iyileşirsin o vertigodan tam anlamıyla %100 kurtulmuyorsun sanırım sürekli dikkatli yaşaman gerekiyor kafaya darbe falan almaman lazım yoksa kristaller tekrar oynar ben eskiden annemin yanaklarını tokatlar gibi sert bir şekilde severdim artık yapamıyorum mesela başı dönmesin diye :lol:
Hep senin yüzünden işte. Hayın evlat.

Kurnαz said:
Bok gibi geçen finallerim sonunda bitti. Bayramdan hemen sonra bütler var, o zamana kadar rahatça dizi-film izleyebilirim artık.
Ne izliyorsunuz bu kadar anlamıyorum ya. Cidden abi ne izliyorsunuz? Ben uzun zamandır izleyecek sağlam bir şeyler bulamıyorum.

Back
Top Bottom