Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Users who are viewing this thread

Geçen ay Spotify aboneliğimi iptal ettirdim. Gına gelmişti artık salak salak güncellemelerle iyice bozmalarından. Bu sefer de çevrimdışı dinlemek için indirdiğim parçalar, albümler, listeleri siliyordu gerizekalı program kendi kendine. Biraz uğraştım telefondan mı sıkıntı var diye çözemedim. Sonraki gün hesap kesimi vardı. Ulan dedim sizin yapacağınız programa dedim iptal ettirdim.

Sonra gittim OG Youtube indirdim mis gibi dinliyorum, indiriyorum falan. Şansıma ona da Youtube bir kaç gün önce yeni bir sisteme geçti. Youtube uygulamasını güncellemezseniz güncelleyin bildirimini geçmek için 30 saniye bekletiyor mal gibi. Multitaskingde pencere değişse, ekran kilitlense ve geri açsa ya da daha basiti ekranı yan-dik çevirseniz baştan 30 saniye saymaya başlıyor. Millet bayağı isyan etmiş. OG Youtube çok güzel program sırf bunun için yapsalar bile engelleyemezler.

Ancak son gelen bu zorunlu güncellemede uygulamanın istediği yetkiler, telefonda ulaşabileceği yerler falan artmış. O yüzden millet "niye update edeyim ben istemiyorum bunları. istemiyorum diye de 30 saniye köpek gibi bekletemezsiniz beni" diye isyan ediyordu.

https://www.reddit.com/r/Android/comments/68p03c/youtube_android_app_now_makes_you_wait_30_seconds/

Cioss Julius U.X. ? said:
Geçen ay Spotify aboneliğimi iptal ettirdim. Gına gelmişti artık salak salak güncellemelerle iyice bozmalarından. Bu sefer de çevrimdışı dinlemek için indirdiğim parçalar, albümler, listeleri siliyordu gerizekalı program kendi kendine. Biraz uğraştım telefondan mı sıkıntı var diye çözemedim. Sonraki gün hesap kesimi vardı. Ulan dedim sizin yapacağınız programa dedim iptal ettirdim.

Sonra gittim OG Youtube indirdim mis gibi dinliyorum, indiriyorum falan. Şansıma ona da Youtube bir kaç gün önce yeni bir sisteme geçti. Youtube uygulamasını güncellemezseniz güncelleyin bildirimini geçmek için 30 saniye bekletiyor mal gibi. Multitaskingde pencere değişse, ekran kilitlense ve geri açsa ya da daha basiti ekranı yan-dik çevirseniz baştan 30 saniye saymaya başlıyor. Millet bayağı isyan etmiş. OG Youtube çok güzel program sırf bunun için yapsalar bile engelleyemezler.

Ancak son gelen bu zorunlu güncellemede uygulamanın istediği yetkiler, telefonda ulaşabileceği yerler falan artmış. O yüzden millet "niye update edeyim ben istemiyorum bunları. istemiyorum diye de 30 saniye köpek gibi bekletemezsiniz beni" diye isyan ediyordu.

https://www.reddit.com/r/Android/comments/68p03c/youtube_android_app_now_makes_you_wait_30_seconds/
bizim aile grubunda boş slot var istiyosan alalım seni aylık 5tl 3 ay ödüyosun 4. ay ödemiyosun döngü şeklinde

bugün hiç uyumadım, sabah 9 da ders var diye saat 5 gibi yattım o sırada telefondan arkadaşla yazıştık, saat 7 gibi anca bitti muhabbet ben de kalktım şimdi aslında gram uykum yok ama başım ağrıyor hafiften

işte spotify'ın aile grubu diye bir şey var 5 kişi mi ne girebiliyor ben sana bir link atıyorum sana adres soruyor ben sana hangi adresi yazacağını söylüyorum aile grubuna girmiş oluyorsun normal spotify premium neyse o oluyor tek kişilikten bir farkı yok her ay benden kesiyor parayı işte kurucu olduğum için daha sonra ben kullananlardan 5'er lira alıyorum ama o zaman bana fazla para kalıyor o yüzden sırayla 1 ay birisi ödemiyor o da 4 ayda bir anca oluyor

üniversite öğrencisiysen de aylık 7 liraya mı ne öğrencilere özel kampanya var hiç bulaşmak istemiyorsan ona da bakabilirsin

Öğlen arası karşı sınıfla halısaha maçı yaptık.Yarıda kaldı.Iyikide yarıda kaldı.Ilk 5 dakikada 2 gol yedik.Kaleci kaleye geçmedi,1 atak yaptık onuda boş kaleye kaçırdık.Cuma günü devam ettirmeyi planlıyoruz inşallah gol yemeden tamamlarız.Önceki maçı 7-3 kazanmıştık halbuki :lol:

OgYoutube kullanıyordum, ta ki tüm indirmelerim "Host name may not null" tarzı sikimsonik hata verinceye kadar. TubeMate'e geri döndüm, belki background play yok ama video şeklinde mp3 indiriyor.
(uzantı mp3, ama video da var. Dönüştürücü falan indir diyorda takmıyorum

Basketbol oynayacaktık. 6 kişiydik. En iyi oynayan, 2. iyi oynayı alıp başlayalım dedi. Bi arki de al ulan hepsini al dedi. Benle o arki tek kaldık. Teneffüsle falan toplam 50 dk sürdü. Sonuç 47- 5 yenildik. Artistliğe lüzum yok.

Bu gün toplam 3 ders boş geçti.Baya iyi geldi bu boş dersler.Öğlen arasıda arkadaşlarla yemeğe gittik.Dönüşte kırtasiyeye uğrayıp Atsızın Deli Kurt kitabını sipariş verdim.Yarın saat 2 gibi gelir dedi adam.Ilk defa kırtasiyeye sipariş verdim.Umarım yarın gelir.Birde yarın Tubitak Bilim Fuarı Festivali varmış 12 .sınıflar hariç bütün sınıfların dersleri akşama kadar boş.Pasta börek tarzı şeyler getirin dediler.Piknik gibi bişey yaparsınız dediler.Elmalı kurabiye yaptırdım onu götürecem  :iamamoron:

Olm fiyatını sormadan mı sipariş ettin  :lol: şimdi isme sipariş ettiysen adam sana 40 liraya bile kitleyebilir  :lol: Tabi öyle yapar demiyorum ama yapabilir yani esnafın puştluk seviyesine bağlı.

Bugün öğle saatlerinde halı saha maçımız vardı. Ben de Cuma vakti çıktım işte, sahaya doğru giderken yolun kenarında bi teyze ve yanında orta yaşlı bi kadın oturuyordu. Elemanlar sanki insan değilmişim, farklı bir türmüşüm gibi baktı. Bunlar böyle bakınca ben de işte dik dik bakmaya başladım. Buna rağmen hala gözlerini ayırmadılar. Neyse, tam bunları geçtim yolun kenarında gidiyorum elemanın birisi üzerime sürüp kaçmamı bekledi. Ben de kaçmadım sonra hemen ortaladı. Ne .... çocukları var şu şehirde ***. Benim için şaşırtıcı olan şey daha önce böyle bir şey yaşamamış olmam. Bu yüzden etkisi büyük oldu yani.

R07GV7.jpg

Bazı mallar kaç bin yıllık mağaralara "Prensesim hayatımsın 6/8 falan yazmıştı. O yüzen midir nedir mağaralar kapalıydı. Kilise güzeldi. Ortodoks olmasına rağmen ufak bir org vardı içinde.

Mezuniyet kutlayanlar, evlenmeye gelen çomar ve kezoçomarlar falan vardı bir sürü.

Bazı mallar kaç bin yıllık mağaralara "Prensesim hayatımsın 6/8 falan yazmıştı. O yüzen midir nedir mağaralar kapalıydı. Kilise güzeldi. Ortodoks olmasına rağmen ufak bir org vardı içinde.

Mezuniyet kutlayanlar, evlenmeye gelen çomar ve kezoçomarlar falan vardı bir sürü.

Ortodoksların da orgları oluyor. Olmaması şaşırtıcı olur hatta.

Back
Top Bottom