Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Users who are viewing this thread

Bilmiyorum bunu buraya yazmak ne kadar doğru ama, çok yakın olduğum bir arkadaşım falezlerden düşüp vefat etmiş, çok canım sıkkın şu an.

Kayra said:
Bilmiyorum bunu buraya yazmak ne kadar doğru ama, çok yakın olduğum bir arkadaşım falezlerden düşüp vefat etmiş, çok canım sıkkın şu an.

Ne diyorsun ya? Allah rahmet eylesin.

Çarşamba günüden beri Alanya'daydım.Eskrim Turnuvası vardı , ona gittim.Küme maçları bitti elemelerde bir Gürcü çocukla karşılaştım.Çocuk Avrupa klasmanında 3'üncüydü ve sıralamada 1'inciydi.Maça başladık . 10'a 8 yendim.Maskemi fırlattım ve "Burası Türkiye,Defoolll !! " diye bağırdım.Unutmadan secdeye yattım :grin:.Çok fena ağladı. 10 dakikaya sakinleşti.Sonra selam verip tokalaştık.Çocuğa "You are a pretty lion." dedim ve daha çok ağladı.Gürcistan'ın elemeye kalan tek oyuncusuymuş.Diğer oyuncular sert oyundan dolayı 1 gün diskalifiye olmuş.Bir de filinta gibi bir çocuğu küme maçlarında 5-0 yendim.Çocuk 1.80 boyundaydı.3 ay antrenmana gitmedikten sonra benim için iyi bir turnuvaydı. Bir de uçağa bindik  :cool:

Sınıfta onun bunun hakkında konuşurken konu Atatürk'ten açıldı. Birisi kalkıp Menderese saydırdı. Atatürk düşmanıydı falan dedi. Atatürk'ü Koruma Kanununu çıkaran adama Atatürk düşmanı demek...
Birde birisi ''Bn ezanı anlmyrm ya, trkce oknsn artk.s.s'' dedi. :facepalm:

Kayra said:
Allah rahmet eylesin.

Sağ kulağımdaki rahatsızlık nedeniyle hastaneye gittim. İlaç verip haftaya tekrar gelmemi istedi. Verdiği ilaç yüzünden bu sefer sağ kulak hiç duymuyor, komple tıkandı. 1 hafta sabret dur şimdi işin yoksa.
Kayra said:
Başın sağ olsun.

Courage said:
Sağ kulağımdaki rahatsızlık nedeniyle hastaneye gittim. İlaç verip haftaya tekrar gelmemi istedi. Verdiği ilaç yüzünden bu sefer sağ kulak hiç duymuyor, komple tıkandı. 1 hafta sabret dur şimdi işin yoksa.

Aynı hikayenin bir değişiği de bende var. Dişçiye gittim, ilaç koydu 10 gün sonra gel dedi. Ağız tadımı bozdu.
2 güne alışırım ama sıkıntı.

Başın sağ olsun Kayra.

Uydunet 3 yıldır ilk defa kesinti yapıyor 2 gündür. Doğru düzgün nete giremiyorum şu an. Dediklerine göre çağrı merkezine de ulaşılamıyormuş.

Yiğit Gün said:
Çarşamba günüden beri Alanya'daydım.Eskrim Turnuvası vardı , ona gittim.Küme maçları bitti elemelerde bir Gürcü çocukla karşılaştım.Çocuk Avrupa klasmanında 3'üncüydü ve sıralamada 1'inciydi.Maça başladık . 10'a 8 yendim.Maskemi fırlattım ve "Burası Türkiye,Defoolll !! " diye bağırdım.Unutmadan secdeye yattım :grin:.Çok fena ağladı. 10 dakikaya sakinleşti.Sonra selam verip tokalaştık.Çocuğa "You are a pretty lion." dedim ve daha çok ağladı.Gürcistan'ın elemeye kalan tek oyuncusuymuş.Diğer oyuncular sert oyundan dolayı 1 gün diskalifiye olmuş.Bir de filinta gibi bir çocuğu küme maçlarında 5-0 yendim.Çocuk 1.80 boyundaydı.3 ay antrenmana gitmedikten sonra benim için iyi bir turnuvaydı. Bir de uçağa bindik  :cool:
GG :smile:
Burası Türkiye kısmı süpermiş :smile:
Tabi o Gürcünün daha masum olduğunu da unutmamalı :smile:

Başın Sağolsun Kayra.

Yiğit Gün said:

Sıra arkadaşım çarşamba günü antalya'ya eskrim turnuvasında hakemlik yapmaya gitti. belki tanıyorsundur?

Evet beyler, Hegemonik istikrar teorisi üzerine yazım için ilk 4 saatimi tamamladım. Amma velakin ne yazıkki, İlk sayfanın SADECE yarısı bitti.
VE KAHVE STOKLARIMIZ TÜKENDİ. ARKADAŞLAR BİLİYOR MUSUNUZ TUZLADA KAHVE BULMAK ÇOK ZOR!! ETİYOPYALI KARDEŞİM, SRİ LANKALI VATANDAŞIM, SAAT SATACAĞINIZA MEMLEKETTEN KAHVE GETİRSENİZ ZENGİN OLMÜŞTÜNÜZ.
not:kahveyi sevmem aslında bağımlılık yapar.

Deli Kurt said:
Yiğit Gün said:

Sıra arkadaşım çarşamba günü antalya'ya eskrim turnuvasında hakemlik yapmaya gitti. belki tanıyorsundur?
Adı ne ?

Back
Top Bottom