Bannerlord için Warband Arenası v2

Users who are viewing this thread

Hadi inşallah, detayları bekliyoruz dostum. Allah yardımcınız olsun, umarım oynama fırsatı buluruz.

Arkadaşlar şimdi bu harita aserai haritasına benziyor daha çok... Sizce karlı harita yaparsam sırıtmaz mı?
Objeleri değiştirerek yapma imkanın varsa çok iyi olur. Warband'da çok keyif alarak oynuyorduk ortada christmas ağacı falan vardı :smile:
Fikir verme açısından Warband'daki klasik harita üzerine atmosfer eklemesi yapan iki haritayı ve ana haritadan bağımsız tasarımını çok beğendiğim bir haritayı atıyorum. Haddime değil ama eğer ufak da olsa sana bir fikir verirsem ne mutlu bana :grin:
Bu arada yaptığın proje çok başarılı ve eski güzel günleri hatırlattı. Yaptığın proje için ayrıca teşekkür ederim, M&B'de Rise Of Khergit'i 1gb ramli eski dizüstü bilgisayarımla oynadığım zamana geri döndüm bunu görünce, umarım Bannerlord'da da aklıma o kadar kazınabilecek projeler çıkarırsınız ekip olarak :grin:

Last edited:
Objeleri değiştirerek yapma imkanın varsa çok iyi olur. Warband'da çok keyif alarak oynuyorduk ortada christmas ağacı falan vardı :smile:
Fikir verme açısından Warband'daki klasik harita üzerine atmosfer eklemesi yapan iki haritayı ve ana haritadan bağımsız tasarımını çok beğendiğim bir haritayı atıyorum. Haddime değil ama eğer ufak da olsa sana bir fikir verirsem ne mutlu bana :grin:

Evet çok iyi anladım, açıkçası aklımdaki şeyler de tam olarak bu tarz şeyler :smile: Direkt bir arena sunucusu kurmayı bile düşünüyorum.

Bu arada yaptığın proje çok başarılı ve eski güzel günleri hatırlattı. Yaptığın proje için ayrıca teşekkür ederim, M&B'de Rise Of Khergit'i 1gb ramli eski dizüstü bilgisayarımla oynadığım zamana geri döndüm bunu görünce, umarım Bannerlord'da da aklıma o kadar kazınabilecek projeler çıkarırsınız ekip olarak :grin:

Ne günlerdi bee.. Adamsın, adam. İnşallah çok daha iyi işler geliyor.

Tam sürüme yakın diyorsa en az 1,5 sene var bence beyim.:roll:
Tam sürüme yakın diye bir ifade kullanmamıştı ya :grin: . Erken Erişim'in sonlarına doğru demişti. Şahsen ben 5-6 aya çıkar diye düşünüyorum.
Keza Modding Tools'da gezerken developer console'da da biraz gezdim "host" gibisinden komutlar gördüm -Aklımda bu kalmış sadece- muhtemelen şuan bir şekilde yerel ağ üzerinden oynayabiliriz diye düşünüyorum. Tabi biraz zor zira server açmak için buton vs. yok henüz. Uzun lafın kıssası dediğim gibi 5-6 ay gibi bir süre sonra dedicated server desteği getirirler. Getirmek zorundalar çünkü yaklaşık 3 haftadır hemen, her gün oyuna giriyor, yarım saat oynayıp çıkıyorum. Ve ne zaman girersem gireyim saat olarak, toplam oyun aratan oyuncu sayısı 20'yi geçmiyor. Çok az bir sayı bu, işte tam olarak bu yüzden yapmak zorundalar. Zamanında E-Spor yapacağız demişlerdi oyunu, bunun için, özellikle Warband kitlesini oyuna çekmek için en büyük adımlardan birisi bu olur. Ki yakında Battle modu da gelebilir bu da bir kısım eski oyuncuları çeker diye düşünüyorum. Hatta Battle bayraklarını da oyuna eklemişler çoktan. Skirmish modu için sahne yaparken entityler arasında gördüm hatta onun hakkında bir resim koyayım:

Neyse konuyu çok dağıttım ama gerekli olduğunu düşündüğüm için :grin: .

Back
Top Bottom