In Progress Görevliyi klandan atınca görev pozisyonu boşalmıyor!

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.2
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Merhabalar,

Melind the Black isimli kadını klanıma aldım ve onu izci pozisyonuna getirdim. 80 izcilik yeteneği var idi, klandan attım ve Hesseidh of the Wastes isimli karakteri klana aldım 140 izcilik yeteneği olduğu için o pozisyona atamak istedim, izcilik pozisyonu boşalmadı. Diyar diyar o kadını aradım en sonunda buldum ve klana aldığımda tekrar izci idi. Sonra izcilik görevini o kadından aldım adama verdim. İlk girdiğim savaşta adam 3 ok yedi ve öldü. Hesseidh of Wastes ölünce izcilik pozisyonu da o karakter ile öldü başka kimseyi izci yapamıyorum. Sorun hakkında çalışmanızı rica ediyorum, iyi çalışmalar.

Hiç birlik ekranında senin için yeni bir görevim var deyip izcilik atamayı denediniz mi ? Ben böyle çözüyordum bu hatayı.

Hiç birlik ekranında senin için yeni bir görevim var deyip izcilik atamayı denediniz mi ? Ben böyle çözüyordum bu hatayı.
şimdi denedim ve oldu
doktor öldü ve yeni bir doktor buldum, konuştum ve onu tekrar doktor yapabildim. ancak klan sayfasında doktor sekmesi kilitli kimseyi yapamıyorum oradan. daha sonra oraya sana bir rol vermek istiyorum kısmından konuşarak yeni yaptığım adam doktor olarak geldi.

şimdi denedim ve oldu
doktor öldü ve yeni bir doktor buldum, konuştum ve onu tekrar doktor yapabildim. ancak klan sayfasında doktor sekmesi kilitli kimseyi yapamıyorum oradan. daha sonra oraya sana bir rol vermek istiyorum kısmından konuşarak yeni yaptığım adam doktor olarak geldi.
Çok bilinen bir sorun, ekibin haberi vardır diye düşünüyorum.

Dostum çözüm şu şekilde. Görev atamak istediğin kişi ile klan arayüzünden değil. Doğrudan sohbet yolu ile görev ata. Ben de aynı problemi cerrah olan bir yoldaşın ölümü ile yaşadım. Çözümü daha net anlatmam gerekirse: Birlik bölümüne gir, görevi atamak istediğin yoldaşın üzerine tıkla, çıkan sohbet sembolüne tıkla, sonra bahsedilen yoldaşa bu yol ile görevi ata.

Merhabalar, bu sorun ekibimiz tarafından biliniyor. Kalıcı bir çözüm uygulanana kadar yoldaşlarınızın rollerini (@kralsautin 'in de belirttiği gibi) diyalog yoluyla değiştirebilirsiniz.

Back
Top Bottom