Güncelleme ne zaman gelir?

Users who are viewing this thread

Ek olarak cd project red 'ın oyunu 50 milyon dolar bütçeyle yapmış olması firma değerini göstermez. O oyun için o kadar gerekmiş o kadar kullanmışlar

Milyar Dolar ile Milyon Doların ayrımını yapabileceğini düşünüyorum. AAA yapımların Maliyeti 5 - 10 Milyon dolar olmuyor.
Red Dead Redemtion 2 maliyetine bakabilirsin.
hayır ben bu AAA bir oyun demiyorum sadece bütçelerinin olduğunu anlatmak istiyorum.yani witcher 3 parası harcayacak kadar bütçeleri var.

hayır ben bu AAA bir oyun demiyorum sadece bütçelerinin olduğunu anlatmak istiyorum.yani witcher 3 parası harcayacak kadar bütçeleri var.

O kadar olmasa bile ekiplerini büyetecek bütçeleri var. Yapay zeka için yardım alabilirler. Tüm oyuna seslendirme yapabilirler. Ben ekiplerini büyütüp projeyi hızlandırmalarını tercih ederdim. Sonuçta finansal desteği buldular.

50 değil 25 milyon harcanmış witcher 3 wild hunt ın yapımına bu arada düzeltelim.

büyük ihtimal mini yama notu gelecek yine.1.4.0'ı büyük bir gelişmeyle haftaya verecekler,en azından böyle umut ediyorum.sürekli insanları yeni patch açmasın diye yapmış olabilirler.

büyük ihtimal mini yama notu gelecek yine.1.4.0'ı büyük bir gelişmeyle haftaya verecekler,en azından böyle umut ediyorum.sürekli insanları yeni patch açmasın diye yapmış olabilirler.
Haftasonu gelmeden 1.4 getirebilirler. 2 hafta oldu son büyük güncellemeden bu yana.

steam toplulukta bi kaç eleman az önceki steamDB değişikliği 1.4 olabilir diyorlar.
Büyük ihtimalle artık gelecek 1.4.0 zira dünkü hotfixle sorunları kaldıran bir önayak yaptılar. Bugün de son hazırlıkları yapıp getirirler sanırım.

Büyük ihtimalle artık gelecek 1.4.0 zira dünkü hotfixle sorunları kaldıran bir önayak yaptılar. Bugün de son hazırlıkları yapıp getirirler sanırım.
Cumartesiye kalmaz gelir gelir dayanalım :grin:

Back
Top Bottom