Fudbal

Users who are viewing this thread

Mnogi jugosloveni prate fudbal pa pomislih da napravim jedan "thread" za to a i da ozivim ovaj podforum malo. Mozemo pricati o omiljenim timovima, kladionici, rezultatima, itd.. :cool:

Ja od ovih nasih timova navijam za FK Buducnost iz Podgorice. Od stranih navijam za FC Barcelonu i Juventus. Nocas me bacila Roma na kladionicu za 130 eura. :mad:

Samo da ne budem jedini ovdje koji prati fudbal. :razz:
 
hr ligu ne pratim jer mi se bljuje od te igre, pohodio dinamove tekme do 99e od tada bio na jednoj na nagovor ekipe prije koju godinu protiv paoka......
sve u svemu maksimir me nece vidjet do daljnjega zbog pedera na celu tog kluba prvo canjuga(tudman) a sada mamica dok si repku i ligu prvaka volim pogledat kod frenda uz pivu i pljugu.....

sve u svemu na ovim podrucjima samo mito i korupcija...... tako da ima daleko boljih stvari za ubit tih 90 min u zivotu :wink:
 
Navijam za Arsenal in Barcelono, zanima me samo dober nogomet, tako da gledam samo derbije EPL in CL. Sicer bi navijal tudi za lokalno Olimpijo (Ljubljana), a slovenski nogomet je preslab.
Pametno bi bilo če bi boljši klubi s teh prostorov igrali v neki Jadranski ali Yu ligi, potem bi bilo bolj zanimivo (in bi sami klubi več zaslužili).
 
Navijam za Partizan ali domaći fudbal ne gledam jer je totalno pukao i teško da je i na nivou većine Afričkih liga. Uglavnom gledam Premier ligu mada uhvatim ponekad i ostale, Italijane Nemce i Špance kao i ligu šampiona. Od stranih klubova navijam za Chelsea.
 
Dali ti je Chelsea dao plastičnu zastavicu da mašeš za atmosferu? :smile:
Kako se ti čini ikona John Terry, uvek spreman na tudje proslave i tudje cure? :smile:

60917.jpg

3db.jpg
 
Back
Top Bottom