FPS Çözüm Önerileri (Ceviri)

Users who are viewing this thread

arkadaşlar selamlar sistemimi aşağıya bırakıcam son gelen 1.3.0 betası ile birlikte 200 kişilik savaşları bile doğru düzgün yapamıyorum,sanki zaman gectikte daha kötüye gidiyo gibi benim sisteminden olan veya ona yakın olan bana öneri sunabilirmi acaba?(ayrıca laptop ve hard diske kurulu) 8gb ram,1050 ekran kartı,intel i5 8300

arkadaşlar selamlar sistemimi aşağıya bırakıcam son gelen 1.3.0 betası ile birlikte 200 kişilik savaşları bile doğru düzgün yapamıyorum,sanki zaman gectikte daha kötüye gidiyo gibi benim sisteminden olan veya ona yakın olan bana öneri sunabilirmi acaba?(ayrıca laptop ve hard diske kurulu) 8gb ram,1050 ekran kartı,intel i5 8300
Benim sistem daha kötü ekran kartım aynı işlemcim i5-4430, 8gb DDR3 1600 MHz RAM ayrıca oyun SSD'ye kurulu. 60fps 1.6.10'u düşük orta ayarlarda oynayabiliyorum. Ama şunu söylemem gerekir ki SSD almadan önce oyun düşük ayarlarda 70 fpslerdeydi ama çok fazla drop sorunu alıyordum. Şimdi rahatça oynayabiliyorum, sanıyorum ki SSD almamdan kaynaklı ama tam olarak emin değilim eski versiyonlardaki optimizasyon problemi de olabilir bilmiyorum.

Back
Top Bottom