• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Users who are viewing this thread

ratdat

Veteran
WBNW
Foruma geri dönüyorum malum Bannerlord durumları. Eski kullanıcı ismim ''Silthar''dı, profil fotoğrafı olarak Darth Vader'lı bir PNG kullanıyordum. Hatırlayan vardır, herkese selam olsun dönüşlerdeyiz.
 
Ortaokulu bitirdim,liseye başladım,liseyi bitirdim,üniye başladım, üniyi bitirdim(sayılır) ve 9 yıl sonra malum oyun sebebiyle tekrar burdayım
 

Lalaitha

Sergeant Knight at Arms
VCNWWBWF&S
foruma ara veriyorum. bir sıkıntı olmazsa sanal ortamlara ancak lise mezunu olduğumda geri döneceğim. :smile: kendinize iyi bakın.
 

Harlek

Grandmaster Knight
M&BWBWF&SNWVC
2010'dan beri içinde bulunduğum M&B topluluğunun yeri benim için her zaman özel olmuştur, Bannerlord ile beraber bu kitlenin daha da büyümesini hep beraber izlemek mutluluk veriyor. Hayatımın önemli bir dönemecinde olduğum için foruma bir süre ara vermiştim, forumun yeni temasına alışamamam sebebiyle çok daha uzun süreli uzak kalmayı düşünüyorum. Son demlerine yetiştiğim 3OK'ta bulunmak ayrı bir zevkti, 3OK'ta tanıdığım tanımadığım herkese selamlar :smile:
 
Last edited:

GoldenBlood

Veteran
Selam vermek istedim, yeni yetme ortaokullu bir çocuktum bannerlordu beklemeye başladığımda. Geçen steamde görüp satın aldım ve bu forum geldi aklıma, şimdi üniversiteyi bitireceğiz neredeyse :smile:
 

Kaptan

Master Knight
WBWF&S
Bu manyak forum artık bende bağımlılık oldu, aynı bırakılamayan sevgili gibi. Böyle boşlukta hissettikçe “maraba” diyerek dönüş yapasım geliyor.. Ki görebildiğim kadarıyla her nesilden izi belirgin birkaç üye buralarda varlığını devam ettiriyor. Bundan sonra buralardayım, kişisel gelişime ayırdığım süreden birinci derece sorumluluklarımı bile ihmal ediyorken geyik yapmaya ne kadar vakit ayırabilirim bilmiyorum. Ama yorumlarımla bir şey katabileceğim yoğunlukla bir şeyler yazarım.

Foruma ilk kayıt oluşumda en troll kullanıcının bile kanaatini kazanmak için yazdıklarımı bin bir elekten geçirişlerimi hatırlıyorum da :grin:d
 

Sergeant Ragnarsson

Knight at Arms
WB
Dörtyol Hanını canlandırmak adına geri döndüm.
Bir tam hikaye birde bir kaç yarım hikaye bırakıp gitsek de, bu sefer güzel bir hikaye tamamlamadan gitme niyetim yok .)
 
Top Bottom