Forumla büyüyenler

Users who are viewing this thread

kierrakennedy said:
ben senin nicki hatırlıyorum bir yerlerden ya ama konuşmuşluğumuz da yok galiba bi garip geldi sen beni tanıyo muydun SnK
Valla ben ikinizle de 2013 yılında konuşuyormuşum, tanışıyor olmanız lazım yani. En azından görmüşsündür. O zamanlar sende laptop falan varmış hatta. Eski mesajları okunca ağır nostalji yaşadım. Çitos bana DaO öğretirken tanışmışız, Kararsız_Atom, CptSoap, BlessedCriminal ile Minecraft atalım diye tanışmışız, -xms kodu falan gönderiyoruz birbirimize minecraftı adam gibi açalım diye. Valla ev dumanaltı oldu şuan.

05 Temmuz 2009, 16:32:22

8 sene olacak bu yaz. 11 yaşındaydım 5.sınıfın yazı olması lazım.
Resmen ergenlik burada geçti :smile:
@Erkut, muhtemelen bende vardım o serverde beraber minecraft oynadığımızı hatırlıyorum :grin:

Sanırım bu üçüncü hesabım, ilk hesabımı 8. sınıfın sonunda açmıştım,2011 yazı,14 yaşındaydım. Şu an üniversite 2'ye gidiyorum, 20 yaşındayım, yıllaaaaaaaaaar

:roll: :cry:

6.5-7 sene olmuş foruma kaydolalı. Eylül 2010'da kaydolmuşum. O zamandan beridir, son bir kaç ay hariç hep düzenli olarak girdim foruma. Vay be, kaydolduğum günü hatırlıyorum.

Misafirliğe gitmiştik annemle, orada Warband oynarken bir sorun çıkmıştı. Onu sormak için açmıştım hesabımı. Yanlış hatırlamıyorsam o gün Barça-Hercules maçıda vardı, kaybetmişti Barça.

2001 yılı, anatolianrock.com

henüz daha çocuktum fakat 512 MB ram ekran kartı o zamanlar usta bir bilgisayarcı için efsaneydi, ona sahiptim :'( Anılar.

"Ocak 27, 2011, 04:26:58 ÖS"

ÖS'ü vurgulayınca daha duygulu okunuyor... Hatırlarım "orta çağ mod" için açtıydım bir hevesle, pp de de o ara sp de oynadığım karakterimin mis gibi ön profilden resmi vardı, ne günlerdi bee

Courath said:

ÖS'ü vurgulayınca daha duygulu okunuyor... Hatırlarım "orta çağ mod" için açtıydım bir hevesle, pp de de o ara sp de oynadığım karakterimin mis gibi ön profilden resmi vardı, ne günlerdi bee
Kardeş napıyosun ağlattın be  :cry:

Agression said:
Courath said:

Kardeş napıyosun ağlattın be  :cry:

Receeep mesaj at mesaaj :')

Sildiğim hesapla 8-9 yıl oluyor, vay be; çocukluğumu çaldın. metin2'den ve bir çok saçma oyundan sonra oyun kültürünü mb ile tanıdım. kutunun arkasında steam gereksinimi yazıyordu merak etmiştim.. ve bir çağ açıldı.

Back
Top Bottom