Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

kusursuz38 said:
merhaba mod cıktımı acaba :grin:
Si Shade said:
Bence mod çıkmış olsaydı Yapım Aşamasındaki Modlar bölümünde olmazdı
Jacques Collin said:
sence mi? :lol:
Si Shade said:
O an insanlığı temsil ediyordum .
:lol: :lol:

Cioss Julius U.X. said:
Bir insanı çok sevmek reisçilikse ben de reisçiyim huleyn!!!1bir
Kara Bey said:
Ben de. Özellikle Cumhurun başı olanları severim.
Cioss Julius U.X. said:
Küfür gibi ya, cumhurun başını alırsın ahahah. :lol:
:lol: :lol:

Hakan Balamir said:
Dqr05fBX4AEIzpk.jpg

Sen dilenci değilsin.
Güzel denk geldi. :mrgreen:

Mafya Babası Hawkeye said:
komünist bu arkadaşlar, çekilişe katılmayın. ortada çekiliş diye birşey yok. adama hiç mi sormuyorsunuz nerden (ç)aldın keyleri diye. dolandırıyor çoluk çocuğu.
:lol:

Turkish Cavalry said:
Turkish Cavalry said:
ulan bak kalbini kırdın adamın pis cimri konyalı  çitos seni,  puhhğ senin sıfatına  :evil:
akıllının bi tanesi bunu ciddiye alıp raporlamış, diğeri de ciddiye alıp %40 uyarı vermiş AHLIMI YİTİREECCCEEĞĞĞM  :facepalm:
Cioss Julius U.X. said:
Raporlayan benim spam diye. Keşke küsüratlı uyarı verilebilse ya %42 süper olurdu oraya.
Turkish Cavalry said:
olm forumda 5 tane üye 1 tane de amdin var zaten kimi kime raporluyosun değişik

Hobeto13 said:
Laptobun altı ısınınca ters çevirip çözemiyorsun ama. :razz:
Kurnαz said:
Kış aylarında bacakları sıcak tutuyor. Ne güzel işte. ❤️

çaldım 10/10
çaldım ama beğenmedim, 0/10 değiştir
Turkish Cavalry said:
lan bi seke seke git bela mısın nesin kaç kere oyladın, hadi tamam bi kere de 0 verdin tamam anladık. Yeter ben senle kapalı yayın mı yapıcam lan

benden devam
0/10 siyah beyaz
Turkish Cavalry said:
sana oksijen veren ağacın yaprağına balgam atayım çocuk

Sword of God said:
Ben isyan etmediğim halde karım Ulusamai Noyan'ın kalesinde kalıyordu.
Bu hatayı düzeltemedim ve ne yazık ki karım Ayasu, Ulusamai Noyan'ın kalesinde kalmaya devam etti.

Eh, böyle olunca Kalradya ahalisi arkamdan pek de iyi konuşmadı tabii...

Calradianın Bilgesi said:
Searcy said:
Allegro said:
Ne malum delil yaratmadıkları? Suçlamalar zaten saçma, bir kere yargıya gitti mi de derdini anlatamıyorsun ki zaten. O kadar insanın hayatını daha sırf gözaltlarında mahvettiler, bir sürü dava da henüz sürmekte. Daha sonuç monuç yok ortada, insanları bu kadar hırpaladıktan sonra suçsuz bulunurlarsa o da ayrı bir komedi olur.

Olmayan bir şey için bu kadar kanıt yaratılması birde 1 yıl boyunca medyanın bunu haber yapması, yargının bu konu için çalışması seni ergenokonun var olduğuna inandırmıyorsa söyleyecek sözüm yok.:smile: Bu "11 Eylül'de ikiz kulelere aslında saldırı düzenlenmediği" gibi bir iddaa. Ayrıca ergenekon gibi bir örgütün bu şekilde Türkiyenin içine sızması niye seni şaşırttı?
Bu ne len

Kuzaitlerden Yanayla evlendikten sonra hamile kalması için kendi birliğime aldım, hamile kaldı doğurdu da sonra yanımdan ayırıp kendi birliğini kurdurdum fakat kendi birliğindeyken hiç yan yana gelmememize rağmen yine hamile kaldı. bug mı yoksa bilerek mi yapıldı anlayamadım ama önemli bir mesele olduğunu düşünüyorum.
Reis, sana kötü bir haberim var..

Back
Top Bottom