Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

BoromirofGondor said:
Allah belanızı versin böyle seylerle uğraşıcanıza gidin lotr okuyunda önemli şeyler ve kardeşliğin arkadaşlığın değerini öğrenin

:lol:

Ayrıca uzun süre alay konusu olduğum laflarım :cry:

Sir Harlequin said:
Sular kesildi . Tamda hayvanlaştığım bir ana denk geldi. Başıma birşey gelmesinden korkuyorum. Arınmalıyım :sad:  :twisted:

Ubsilon Xeforian Cioss said:
[quote author=montekristo44]Talewords'de bir başlığın özeti:

- Üye01 bir konu hakkında başlık açar

- Üye02 ve Üye03 konu hakkında tartışmaya başlar

- Üye04 torllemeye başlar

- Üye01 konuya dönüş yapar

- Üye05 konudan alakasız etnik ve dini konuları karıştırır

- Üye05 ve Üye99 arasında pek çok üye din ve etnik konularda alakasız tartışmalara sürüklenir

- Üye02 ve Üye03 konuya dönme çağrısı yapar

- Üye01 konusunu unutmuş başka yerlerde takılıyordur bu arada

- Üye05 ve Üye99 din ve etnik konulardaki tartışmalarına devam ederler

- Admin01 gelir, atarlı birkaç laf sokar

- Mod03 gelir etnik ve dini konudaki tartışmaya katılır

- Üye05 ve Üye99 arasındaki bir üye adminle laf dalaşına girer

- Küfür Kıyamet

- Admin03 gelip konuyu kilitler

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,222634.msg5362538.html#msg5362538

[/quote]

sanırım Üye04 benim?

Cidden, bunu söylemenin ne yararı oldu şimdi? Önemli miydi, komik miydi, olay ne yani?

Birinin klan konu başlığına "5 kişiyiz" yazması sebebiyle bir başkasının "neden başlığa 5 kişiyiz yazdın?" demesi sonucu erozbey'in bir ekip toplayıp başlıkta neden "5 kişiyiz" yazdığının gizli sebeplerini ortaya çıkarması. Sonuç: Meğer 5 kişi oldukları için "5 kişiyiz" yazıyormuş.

Bulabilirsem orjinalini atarım süper birşeydi :smile:

Bilemiyorum telefondan açamıyorum. Ama doğrudur büyük ihtimal. Öyle birşeyin benzeri olacağını sanmam :smile:

TA_Tatar_Han said:
courage said:
Bir a4, tüm foruma yeter.

Dağılabilirsiniz.

2012_Wallpaper_2_1280.jpg

Aklıma ilk bu geldi.

Hala kahkaha atıyorum buna. Konu zaten 2 sayfa ve yazılar da kısa olduğu için okumak 2 dk.'nızı almaz:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,192605.0.html

Ahahahah  :lol:
ZomborotReis said:
BURADAN MODERATÖRLERE SESLENİYORUM (AYRICA MAIL DE ATIYORUM) :

Ubsilon Xeforian Cioss,
SherlockHolmes,
grkngr,
Negatrm

isimli hesaplar bu forumda daha önce de bazılarına iftiralarda bulunup BANLANMIŞ ''Sir Harlequin'' gibi hesapların ortak aynı kullanıcısıdır. Bu kullanıcı, sürekli olarak 4-5 tane hesap açıp, favori topiclere hakaret etmek, yalan suçlamalarda bulunmak gibi eylemlerde bulunmuştur. IP'sinin tespitinin yapılmasını ve izlenmesini öneriyor, gereğinin yapılmasını arz ediyorum,

ZomborotReis said:

Ubsilon Xeforian Cioss,
SherlockHolmes,
grkngr,
Negatrm

isimli hesaplar bu forumda daha önce de bazılarına iftiralarda bulunup BANLANMIŞ ''Sir Harlequin'' gibi hesapların ortak aynı kullanıcısıdır. Bu kullanıcı, sürekli olarak 4-5 tane hesap açıp, favori topiclere hakaret etmek, yalan suçlamalarda bulunmak gibi eylemlerde bulunmuştur. IP'sinin tespitinin yapılmasını ve izlenmesini öneriyor, gereğinin yapılmasını arz ediyorum,

ben zaten dupe olduğunu biliyordum ki senin.

ZomborotReis said:

Ubsilon Xeforian Cioss,
SherlockHolmes,
grkngr,
Negatrm

O adam üniversitede doçent tarih hocası lütfen onlara öyle davranmayalım.  Üzülüp mesleklerini bırakıyorlar sonra =(

Back
Top Bottom