Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

Afrail said:
DonukAnka said:
merozmey'e diss trackım

donukjojuk donukankanın disstrreki:

Merozmey merozmey, donuk ankaya bulaştın?
Uzun zamandır sessizdim, sen iyice şımardın
Donukanka piyasada adamım, dikkatli ol
Meroz yerine tercih ederim profotorol

Meroza bu son darbeyi, son dörtlüğe sakladım
Donukanka geldi mi, meroz nereye saklanır?
Bu sefer kısa kesicem, uzununu alamazsın
2. disstrreği istersen, yerden kalkamazsın

imza:

donukanka

#DJDikkatRestinPeace

Nedense konunun mağarasına tekrardan bir bakayım dedim:
Erozbey said:
courage said:
Buradan erosbey'e sesleniyorum:

Beni kaç haftadır bekletiyorsun
Sana yakıştıramıyorum
Bir dizi yapacağım dedin, kayboldun
Sana hiç yakıştıramıyorum.

Trailer dedin, bekledik
Çıkacak dedin, yine bekledik
Ama sen hala bekletiyorsun
İnan sana hiç yakıştıramıyorum.

Bu dizeler sana idi =(

DX7 'de 20 FPS alan bir insanım.
Yüzüme niye vuruyorsun, anlamadım.
Ulan seni bi döverim anlamazsın,
Hobarey kokarey lam lallamolako!

Nytia said:
Arkadaşlar çok mükemmel iyi ki bu oyuna başladım şu çöldeki  ordudan oldum adını unuttum sarranid mi oluyor ne oluyor çok güzel nordlarla beraber bir şehri ele geçirdim, başka verebileceğiniz bi taktik var mı ordu kapasitem 73 daha yeni başladım önerilerinizi bekliyorum  :smile:
Masum  :wink:

Khan Khalid said:
Khan Khalid said:
Kimse inanmak zorunda değil. İlkokul fen bilgisiyle bilim tartışmak isteyenler bu konuya gençler --> cicibebe bilim
Beğenmeyen geri tuşuna bassın.
Ne o lan? Forumun son ergenleri çete mi oldunuz siz. Konu mu basıyorsunuz siz. Yerim sizi. Fizyoterapistlik de dahil hepinizin ilmi %1 etmez. Fizyoterapist öğrencisi kardeşim doktor yazar sen de sana söylenileni paşa paşa yaparsın. Hayat boyu da doktorlar senin üstün olacak. Bunu kabul etmezsen ...... yarıştırırsan mutsuz olursun. Çok biliyorsan tıp fakültesi orada şampiyon. Bir dene de görelim. Ömrünüz kadar okumuş adamlarla boy ölçüşmeye çalışmayın.

Konuyu beğenmeyen yazmasın gençler. Konuyu çöplüğe çevirdiniz. Konu dışı yazanlar raporlanacaktır. Kendi aranızda açın bir konu istediğiniz kadar evcilik oynayın. Yok derdiniz benimle ise özel mesaj yollayın. Forum konularını spamlayıp durmayın.
Arkadaş kafayı sıyırmış fazla okumaktan.
Bilim konusunda ileti atanlara ilkokul fenci yakıştırması da güzel iş. Beynini ufaladığım.

Hayattaki tek başarısı bölüm bitirmek olan bir arkadaş kendisi. Büyük ihtimal asosyal ergenusumuz derslerin zorluklarıyla(?) kendisini doktor olunca ben herkes benim altımda olacak ben hepsinden üstün olacam hadi mülayim diye pohpohlamıştır.

gofret bey said:
19 yaşındayım günlük 300-600 arası kaldırıyorum kardeşim. Kendi ekmeğimi oturduğum yerden sadece rakam takip ederek kazanıyorum 20000 tl sermayeyi yani paramı kendi paramı, benim yerime çalıştırıyorum. O çalıştığının karşılığındaki parayı da ben alıyorum. Ne güzel hayat. Yakında sermayeyi 60.00ü e çıkarıcam günlü yaklaşık 700-1000 arası para akacak. Siz hala burada takılın
:lol:

gofret bey said:
Ailecek kapitalistiz sanırım. Geçen eve geldim kardeşimle muhabbet ediyoruz (7. sınıfa gidiyor lise bile değil). Kardeşim bir halısaha tesisinden 12-1 saatini kimse istemediği için bedavaya satın almış sonra da arkadaşlarına o saati kişi başı 5 TL den satmış. 1 günde 50 TL iyi para.
Erozbey said:
Kardeşim dediğin sensin herhalde. Yedinci sınıf falan bence tutarlı.

Hakan Balamir said:
gofret bey said:
Ailecek kapitalistiz sanırım. Geçen eve geldim kardeşimle muhabbet ediyoruz (7. sınıfa gidiyor lise bile değil). Kardeşim bir halısaha tesisinden 12-1 saatini kimse istemediği için bedavaya satın almış sonra da arkadaşlarına o saati kişi başı 5 TL den satmış. 1 günde 50 TL iyi para.
Kesinlikle yaşanmış twitter fenomen hikayeleri

White Snake said:
Erozbey said:
Düz Adam said:
Oyun 2020'ye kalmış adamın savunmasına bak. :facepalm:
Bize oyunu çıkartmak gibi bir zorunlulukları yok, bizimde ekibe psikolojik destekte bulunmak gibi bir zorunluluğumuz yok.
Her ne kadar kimse birşey kaybetmeyeceksede değer gösterip bekleyen kitleyi, taşağa alan bir kuruluşa destek olmamayı tercih ederim.

Kimse senden git psikolojik destekte bulun demiyor. Ayrıca bak destek sağlamayarak cebinde paran kalmış oldu. Tebriks.

Kusuruma bakmada boşsun be abi, kaç blogdur ona buna iyi diyorsun, neye kime yaranmaya çalışıyorsun, ortamın yetkili abisi gibi mi gözükmeye çalışıyorsun.

Al senin de desteğinle bir dünya markası oldu taleworlds, tebriks.

Muhtemelen bunun kafasındaki insanlar bu kadar oyuncuyu ti ye alıyor.

Harcanıyor bu tipler.

Afrandez said:
Madem Taleworlds'ü topa tutuyorlar oyun çıkmıyor diye, ne mantıkla forumunda takılıyorlar ayrı bir soru. :roll:
Yoav gardaşım madem hökümeti eleştiriyon neden hastaneye gidiyon yolu gullanıyon?

Back
Top Bottom