• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

Afrandez

Archduke
WBNWVCWF&SM&B
Balbazar said:
Merhaba,

Bu foruma ilk kaydolduğumda 2010 yılındaydık.O zamanlar henüz 13 yaşında, ortaokul 7. sınıfa giden,bütün gün deli gibi Warband oynayan bir çocuktum. 3 yıl boyunca forumu aktif şekilde kullandım ve sanırım 2012 veya 2013 yılında hepimizi heyecanlandıran o teaser yayınlanmıştı. Her ne kadar yayınlanan videoda oyunla alakalı herhangi bir bilgi verilmese de hepimiz yeni oyunu çılgınlar gibi bekliyorduk. Artık Warband'i defalarca kez baştan başlayıp bitirmemden midir yoksa lisede derslerin ağırlaşmasından mıdır bilemiyorum ama 2013 yılında forumu kullanmayı yeni oyun çıkana kadar bıraktım. Tabii yıllar yıllar geçti bunların üzerinden ve artık 22 yaşında bir üniversite son sınıf öğrencisiyim. Seneye işe başlayacağım her şey rast giderse.

Her neyse. Bu oyunu bekleyen insanların kıçındaki kıllar kadayıf oldu, o zamanlar çocuk olan kişiler büyüyüp işe girdiler,belki bazıları çoluk çocuk sahibi oldu. Nice orta yaşlı abimiz 40'ına merdiven dayadı. Sayın Taleworlds yetkililerine bir sorum olacak:

NERDE LAN BU OYUN?

Yine Bannerlord bölümünden haklı bir isyan... :grin:

EDIT:

yasinturhan22 said:
Arkadaşlar ben kafamı s*****m aptal gibi sinirlenip en sonunda hile açtım ve VAC ban yedim kalıcı olarak ve ne topluluk sunucusu falan hiçbir oyuna giremiyorum hiç mi kurtulamam cevap verirmisiniz?

Küfrederken bu kadar da dürüst olunmamalı ama her ne kadar sansürü bana koydurtsa da şimdi biraz haklı

tlgklz

Grandmaster Knight
WBWF&SVC
Afrandez said:
Aaaaaaa espri o muydu?!!? Ulan ben de diyorum ne güzel kadınlar gününü kutlamış bunun nesi komik falan... Hiç O AÇIDAN bakamamıştım. Beyler demiş... Vay ulan ya. Vay annnesinin çok sevdiği oğlu/kızı yaa... Nasıl da kaçırmışız espriyi görüyor musun?

Sen herhalde partilerdeki komik çocuksun he Afrandez?

Lord_Arthur

Sergeant Knight at Arms
M&BWBWF&SNWVC
RoadWarriror said:
DonukAnka said:
kadınlar gününüz kutlu olsun beyler
Afrandez said:
Cpt. Tlgklz ▄︻̷̿┻̿═━一 said:
Aaaaaaa espri o muydu?!!? Ulan ben de diyorum ne güzel kadınlar gününü kutlamış bunun nesi komik falan... Hiç O AÇIDAN bakamamıştım. Beyler demiş... Vay ulan ya. Vay annnesinin çok sevdiği oğlu/kızı yaa... Nasıl da kaçırmışız espriyi görüyor musun?

DonukAnka

Banned
Cpt. Tlgklz ▄︻̷̿┻̿═━一 said:
Afrandez said:

Açıkçası ben bu forumda foruma bişeyler katmak, insanların gözünü açmak, kitleleri aydınlatmak amacı taşıyan kişilerin üzerine bu kadar gidilmesini hoş bulmuyorum. İnsanların aydınlanmaya ihtiyacı vardır. Tarihte hep bu böyle olmuştur. Bu arkadaş şuan skolastik bir sendrom yaşıyor. Önemli bir bulguyu dünyayla paylaşıyor ancak aldığı geribildirim yüzünden bir daha bilgi paylaşmak istemiyor. Böyle insanları aşağılayıp, yermek yerine onları aramıza alıp onlara değerli şeyler vermemiz gerekiyor ki bu insanlar bizi inanılmaz analitik yetenekleriyle aydınlatsın, ultra gözlem becerileriyle çağ atlamamıza vesile olsunlar. Türkiye'nin gelişememe nedenlerinden biri de budur aslına bakarsanız. Böyle insanlar hak ettiği değeri görmüyorlar. Bu insanların bütün mothrfckn şehirlere heykelleri yapılması gerekiyor ve daha çok araştırma ve geliştirme yapabilmeleri için fonlanmaları gerekiyor. Neyse sadede gelelim: olağanüstü tespitinden dolayı teşekkürler kardeşim iyi ki varsın.

Top Bottom