Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

Afrandez said:
Aaaaaaa espri o muydu?!!? Ulan ben de diyorum ne güzel kadınlar gününü kutlamış bunun nesi komik falan... Hiç O AÇIDAN bakamamıştım. Beyler demiş... Vay ulan ya. Vay annnesinin çok sevdiği oğlu/kızı yaa... Nasıl da kaçırmışız espriyi görüyor musun?

Sen herhalde partilerdeki komik çocuksun he Afrandez?

RoadWarriror said:
DonukAnka said:
kadınlar gününüz kutlu olsun beyler
Afrandez said:
Cpt. Tlgklz ▄︻̷̿┻̿═━一 said:
Aaaaaaa espri o muydu?!!? Ulan ben de diyorum ne güzel kadınlar gününü kutlamış bunun nesi komik falan... Hiç O AÇIDAN bakamamıştım. Beyler demiş... Vay ulan ya. Vay annnesinin çok sevdiği oğlu/kızı yaa... Nasıl da kaçırmışız espriyi görüyor musun?

Cpt. Tlgklz ▄︻̷̿┻̿═━一 said:
Afrandez said:

Açıkçası ben bu forumda foruma bişeyler katmak, insanların gözünü açmak, kitleleri aydınlatmak amacı taşıyan kişilerin üzerine bu kadar gidilmesini hoş bulmuyorum. İnsanların aydınlanmaya ihtiyacı vardır. Tarihte hep bu böyle olmuştur. Bu arkadaş şuan skolastik bir sendrom yaşıyor. Önemli bir bulguyu dünyayla paylaşıyor ancak aldığı geribildirim yüzünden bir daha bilgi paylaşmak istemiyor. Böyle insanları aşağılayıp, yermek yerine onları aramıza alıp onlara değerli şeyler vermemiz gerekiyor ki bu insanlar bizi inanılmaz analitik yetenekleriyle aydınlatsın, ultra gözlem becerileriyle çağ atlamamıza vesile olsunlar. Türkiye'nin gelişememe nedenlerinden biri de budur aslına bakarsanız. Böyle insanlar hak ettiği değeri görmüyorlar. Bu insanların bütün mothrfckn şehirlere heykelleri yapılması gerekiyor ve daha çok araştırma ve geliştirme yapabilmeleri için fonlanmaları gerekiyor. Neyse sadede gelelim: olağanüstü tespitinden dolayı teşekkürler kardeşim iyi ki varsın.

PubliusCornelius ScipioAnatolius said:
Yeni blog yok
Yok Edici AT said:
Olsun, oyun da yok zaten.

Kaynağını biliyorsunuz :grin:

EDIT:

Dracheon said:
Cioss Julius U.X. said:
Dracheon said:
Osmanlı Torunuyuz. :) SELAMETLE UİİYYYYY said:
Finlandiyalı hatunlar çok iyi bu arada
Koreliler daha güzel.
4,w=993,q=high,c=0.bild.jpg
İşte onlarda şişe gibiler.Geri dönüşüme gidebilirler.

Ordulu said:
Anlamadım la. Ne bu ingilizce mi karadeniz ağzı mı ? Ne demek istedin miladerimin miladeri

Yakışıklı Prens said:
Peki ya sizlerden birininişi yoksa bana yardım edebilirmi ? C dili kodlama biliyorum hatta yazılım turnuvasında 1. seçildim bilişim öğretmeni yaptığım oyunu sınıflarda ders olarak anlattı Dev C++ javascript unitiy 3d unşty 5 unity7  bunlsrı biliyorum module systempython üzerine kurulu onuda öğrenirim sıkıntı yok boş zamanlarımda sıkılıp internet sitesi açıp çökerten biriyim  :grin: ama kurulmuyor module system itşte biriniz bana yardımcıolursa çok sevinirim lütfen
LuL

Kurnαz said:
Öğle saatlerinde kapı çaldı, açtım. Kadın "Cumhurbaşkanımızın selamı var." dedi. Bana böyle bir şey denebileceğini hiç tahmin edemezdim. Haliyle afalladım. Birkaç saniye sonra ayıp olmasın diye "Aleyküm selam." şeklinde karşılık verdim. Kadın da bana bez torba içinde çay verdi.
Pentagram said:
Hopp ismine tik atıldı bile akp vercek diye iyisinn.
Kurnαz said:
akp değil AK PARTİ. :wink:
Pentagram said:
Çaylar içilmiş :smile:))
:lol: :lol:

Scimitarr said:
BU OYUNA YILLARIMI VERDİM VE KARŞIMDAKİ ADAM BANA HER ZAMAN 1 KERE VURURKEN BEN ADAMA 4 DEFA VURUYORUM YA BENİM PARAMI GÖNDERİN YADA ŞUNU DÜZELTİN YETER YA
BEN NİYE SİZİN YAPTIĞINIZ SAÇMALIĞI DÜZELTMEK ZORUNDAYIM SÖYLESENİZE BU NE SAÇMALIK BU OYUNUDA BIRAKIYORUM REZALETTEN BAŞKA BİŞEY DEĞİL ZATEN BANNERLORDU DA ÇIKARMIYORSUNUZ ŞURAYA BAK ADAMA 4 DEFA VURDUM FT DEYİM ŞU OYUNU RUSLARA VERSENİZ DEĞERİNİ YÜKSELTİRLER YA REZİLLİĞE BAK.

DonukAnka said:
merozmey'e diss trackım

donukjojuk donukankanın disstrreki:

Merozmey merozmey, donuk ankaya bulaştın?
Uzun zamandır sessizdim, sen iyice şımardın
Donukanka piyasada adamım, dikkatli ol
Meroz yerine tercih ederim profotorol

Meroza bu son darbeyi, son dörtlüğe sakladım
Donukanka geldi mi, meroz nereye saklanır?
Bu sefer kısa kesicem, uzununu alamazsın
2. disstrreği istersen, yerden kalkamazsın

imza:

donukanka

#DJDikkatRestinPeace

Back
Top Bottom