Forumdaki Güzel Anılarınız

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Forumdaki Güzel anlıarınızı anlatak için bir yer burada herhangi bir anınızı anlatabilirsiniz ben bu foruma yeni üyeyim ama yinede bir örnek yazayım.[Başlık zorunlu değil]

Dün kayıt olduğuumda hüleyman adlı bir kişi troleyeme çalışmıştı ben ise hem gülüyor hemde moderatöre şikayet ediyordum en sonunda ban yedi  bende sesizce güldüm...
Ama yinede güzel bir olaydı... :mrgreen:

Tatar Karabay said:
Forumdaki Güzel anlıarınızı anlatak için bir yer burada herhangi bir anınızı anlatabilirsiniz ben bu foruma yeni üyeyim ama yinede bir örnek yazayım.[Başlık zorunlu değil]

Dün kayıt olduğuumda hüleyman adlı bir kişi troleyeme çalışmıştı ben ise hem gülüyor hemde moderatöre şikayet ediyordum en sonunda ban yedi  bende sesizce güldüm...
Ama yinede güzel bir olaydı... :mrgreen:
Haha güzel anı  :mrgreen:

Bir defasında şifremi unumuştum üstelik fecebook şifremle aynıydı ama onuda unutum bir baktım arakdaşım değiştirmiş ona şifreyi vermiştim
sorna hemen değiştirdim arakdaşımıda dövdüm...Bu sayede talewrolds şifrem kurtuldu yoksa ban yerdim.Birde sapık sapık gıfler yapmıştır  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Goker Vampir muhabbeti vardı onun konusunu trollemiştik forumca. :lol: Sonrasında Blade'in Askerleri başlıklı bir konu açıp rakip olduk. Konu zaten troll amaçlı açılmıştı bizde farklı birşey yapmadık.

Üye savaşlarında da baya eğlendiğimi söyleyebilirim. Ortam güzel herşeyden önemlisi.

Foruma başladığım ilk zamanlar güzeldi. Sonra yanlış kişileri moderatör yapıp yok custom title lar, yok saçma sapan banlar, yok bir kişi için ağlamalar derken forumluktan çıktı. Belki yine yakalarlar o zamanları.

timsah_arena said:
Goker Vampir muhabbeti vardı onun konusunu trollemiştik forumca. :lol: Sonrasında Blade'in Askerleri başlıklı bir konu açıp rakip olduk. Konu zaten troll amaçlı açılmıştı bizde farklı birşey yapmadık.

Üye savaşlarında da baya eğlendiğimi söyleyebilirim. Ortam güzel herşeyden önemlisi.
şimdi hatırladım da uxc o zamanlar bana baya bi laf atıyordu.  :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Castiello said:
timsah_arena said:

şimdi hatırladım da uxc o zamanlar bana baya bi laf atıyordu.  :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
gÜZELMİŞ AHAHA

Bi gün Se.Ma.Go bana bir şey demişti sonra ben de durur muyum yabıştırdıydım cevabı.
Bu da böyle bi anımdır.

Astendrache said:
Castiello said:
Bi gün Se.Ma.Go bana bir şey demişti sonra ben de durur muyum yabıştırdıydım cevabı.
Bu da böyle bi anımdır.
:mrgreen:

Epik bir anım yok ama kurtadam oyunu zamanları çok iyiydi.
Gülmeyin şöyle esprilere,havaya giriyor sonra. :razz:

SeMaGo said:
Astendrache said:
Castiello said:
Bu da böyle bi anımdır.
:mrgreen:

Epik bir anım yok ama kurtadam oyunu zamanları çok iyiydi.
Gülmeyin şöyle esprilere,havaya giriyor sonra. :razz:
Her şeyin hayırlısı tabi.
img-elinde-sniper-agzinda-sigara286.jpg

Balex said:
Forum oyunları bölümü bi süre kilitli kalsa çok güzel olur.
Beğen butonu yok ki şu forumda.

timsah_arena said:
O vampir olayı iyiydi aslında. Gökerle çetleşirken ^,..,^ diye bir smiley üretmiştik. Sonra patladı gitti.  :razz:

Castiello said:
O zamanlar kimdin hatırlamıyorum. (Sanık masum bulundu.)

Foruma üye olunca açtığım ilk konunun sabitlenmiş olması :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom