Forumda sevdiğin ve sevmediğin kişiler.

Users who are viewing this thread

sevdiklerim(Unuttuğum da olabilir (Ama zaten onlar kendilerini biliyorlar))

Knight
Master Ronin
Swordmaster
ego
aydoğdu
Serak(tabii hala duruyorsa:grin:)

OSMANLI said:
sevdiklerim

holy
antifiliz
ask?
bide maximum galiba barış mançoyu seviyor
forumda bulunan bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar olan Barış Manço hayranlarından biriyim işte

[HoLy] said:
Güncel liste.

Sevdiklerim;
Psychonauts
DreadShadow
VAMP!RE
Caugar
Kürşat abim
Oğuzhan
ismail.karaköse
<knight>

Sevmediklerim;
Şuanlık yok.OSMANLI'da hatasını anladı gaalba.
Ne mutluyumki, beni sevmediklerim listesine ekleyen yok =))

ben yokum :sad: ama sen bende varsın :smile:

Güncel lise değil kuşum :grin: 17 gün geçmiş aradan baksana :grin:

Yeni liste yapıcam 15dakka sonra xD

Beni seven yokmu  :cry:
Ben, Türkçenin içine ıçanlar, (s'yi bilerek söylemiyorum) + crack kullandıklarını yüzsüzce belirtenler + vede saçmasapan konular açıp, çıkmayan modlara ne zaman çıkıcak diyenler + sürekli yeni üyelik açmayı kendine meslek edinenler hariç herkesi seviyorum. Ya siz :?:  :sad:

Antifiriz said:
Ennn sevdiklerim Oguzhan, Ask?, NODKRM, <knight>, Lord_RingS, Nemerius, Xendor, Batu6000, [kriminal], Kül tengri, Rojo Diablo, KursadAltug, umutkurtulus, :karalord:, Sir peter, [HoLy], SpellBreaker, yusuf2008
Sevdiklerim, Suleiman, Faruk, GhostTR, KPT ve Ativan, Calradianın bilgesi, donowan01, abdulsamet
Az sevdiklerim: Andrew, Yorgun ve tüm hesapları.
Hiiiiiiç sevmediklerim:Şah_egemen, Osmanlı, Metehannica Charizma^^ Dras Leona, Yorgun ve klonları, yusf10

hiç olurmu spellbreaker'ım :grin: yalnız braeker yazıyor breaker olması gerekmiyormuydu :grin:

Antifiriz said:
Antifiriz said:
Ennn sevdiklerim Oguzhan, Ask?, NODKRM, <knight>, Lord_RingS, Nemerius, Xendor, Batu6000, [kriminal], Kül tengri, Rojo Diablo, KursadAltug, umutkurtulus, :karalord:, Sir peter, [HoLy], SpellBreaker, yusuf2008
Sevdiklerim, Suleiman, Faruk, GhostTR, KPT ve Ativan, Calradianın bilgesi, donowan01, abdulsamet
Hiiiiiiç sevmediklerim:Şah_egemen, Osmanlı, Metehannica Charizma^^ Dras Leona, Yorgun ve klonları, yusf10

hiç olurmu spellbreaker'ım :grin: yalnız braeker yazıyor breaker olması gerekmiyormuydu :grin:
:lol:
i-te-bunu-sevmiyorum.jpg

Sevdiklerim : Oğuzhan , Antifiriz , <knight> , [HoLy] , rıdvan95 , SaldıraY , kartalturk , Dras Leona , NODKRM , batu6000 , KhanksGeneral , GhosTR
Sevmediklerim : OSMANLI ,Sancar Han , jinjin ,borcha12

Bu arada Dras'ın dark sword olduğunun ilk ben keşfetmiştim sanırım

En en en gücel lise.

En çok sevdiğim, Özel insan, Kalbimin anahtarını taşıyan kişi : "OSMANLI"

Sevdiklerim;

Psychonauts
DreadShadow
VAMP!RE
Antifiriz
Caugar
Kürşat abim
Sir Peter
Oğuzhan
ismail.karaköse
<knight>
Rocker575

[HoLy] said:
En en en gücel lise.

En çok sevdiğim, Özel insan, Kalbimin anahtarını taşıyan kişi : "OSMANLI"

Sevdiklerim;

Psychonauts
DreadShadow
VAMP!RE
Antifiriz
Caugar
Kürşat abim
Sir Peter
Oğuzhan
ismail.karaköse
<knight>
Rocker575

THANK YO

ARMAGAN said:
ÖRNEK İNSAN

Hiiiiiiiç sorma ya :grin: Aynı dakikayı geçtim, Sanisede aynı. Aynı anda yazmış. Hissetmiş adamcağız bunu yazacağımı :grin:

GhosTR said:
Karlemus Sen Ashab-I Keyf Gibi Uyurken Çok Şey Değişti Burada :grin: Onları Kimse Tanımıyor Artık Burada :razz:

(Knight İle Swordy Hariç)
:grin: :grin: :grin:
harbiden ne çok değişmiş bi seni tanıyorum onca kullanıcıdan, şu sayfadaki onca kullanıcıdan.Ben yine  bi 3 ay sonra tekrar ziyaret ederim(Hey gidi eski forum).Umarım eskilerden bi kaç kişi de bulablirim.

Antifiriz said:
Ennn sevdiklerim Oguzhan, Ask?, NODKRM, <knight>, Lord_RingS, Nemerius, Xendor, Batu6000, [kriminal], Kül tengri, Rojo Diablo, KursadAltug, umutkurtulus, :karalord:, Sir peter, [HoLy], SpellBreaker, yusuf2008, Alf the Mud
Sevdiklerim, Suleiman, Faruk, GhostTR, KPT ve Ativan, Calradianın bilgesi, donowan01, abdulsamet, DjEmre, Taehl
Hiiiiiiç sevmediklerim:Şah_egemen, Osmanlı, Metehannica, Charizma^^, Yorgun ve klonları, Dark ve klonları, JinJin ve klonları, yusf10, 1-0

güncellendi

Back
Top Bottom