Forumda sevdiğin ve sevmediğin kişiler.

Users who are viewing this thread

Antifiriz said:
Ennn sevdiklerim Oguzhan, Ask?, NODKRM, <knight>, Lord_RingS, Nemerius, Xendor, Batu6000, [kriminal], Kül tengri, Rojo Diablo, KursadAltug, umutkurtulus, :karalord:, Sir peter, [HoLy], SpellBreaker, yusuf2008, Alf the Mud
Sevdiklerim, Suleiman, Faruk, GhostTR, KPT ve Ativan, Calradianın bilgesi, donowan01, abdulsamet, DjEmre, Taehl
Az sevdiklerim: Andrew, Yorgun ve tüm hesapları, OSMANLI
Hiiiiiiç sevmediklerim:Şah_egemen, Metehannica, Charizma^^, Dark ve klonları, JinJin ve klonları, yusf10, 1-0

güncellendi

OSMANLI said:
yusuf2008 said:
OSMANLI said:
yusuf2008 said:
:grin:, aslında arada toplumsal mesaj veriyorum. Dostlarım hepinizi çok seviyorum.

bizde seni seviyrek ve nordlar için açılım istiyrik
Osmanlı, gerçek adın ne. Bir modda Nord kralı yapacağım seni  :wink:

açılım olsun açılsınlar nordlar oyle
yok öyle kolay yoldan olmayacak. Seni isyancı yapçam, gitçen kralın yanına kralda kınat sen konuşarak onu zırttırttırtcan , böylece kınat kaççak. Sen tahta geççen. Model yapmayı biliyomusun? Moda senide alayım

Antifiriz said:
Antifiriz said:
Ennn sevdiklerim Oguzhan, Ask?, NODKRM, <knight>, Lord_RingS, Nemerius, Xendor, Batu6000, [kriminal], Kül tengri, Rojo Diablo, KursadAltug, umutkurtulus, :karalord:, Sir peter, [HoLy], SpellBreaker, yusuf2008, Alf the Mud
Sevdiklerim, Suleiman, Faruk, GhostTR, KPT ve Ativan, Calradianın bilgesi, donowan01, abdulsamet, DjEmre, Taehl
Az sevdiklerim: Andrew, Yorgun ve tüm hesapları, OSMANLI
Hiiiiiiç sevmediklerim:Şah_egemen, Metehannica, Charizma^^, Dark ve klonları, JinJin ve klonları, yusf10, 1-0

güncellendi
Ahaha..Sana bayılıyorum Anti.Keskin ama boşa kullanılan bir zeka.Hahaha!
Ayrıca yanlış tahmin.Dark kim ki?

Bana sorarsanız özünde iyi bir insan ve saygılı. (Tabiii bu benim fikrim) Msnde hep konuşuyoruz, her girdiğinde güzel bir muhabbet ediyoruz. Anlamış değilim neden bukadar sevilmediğini.

Back
Top Bottom