Forumda sevdiğin ve sevmediğin kişiler.

Users who are viewing this thread

karlemus

Sergeant at Arms
sevdiklerim(Unuttuğum da olabilir (Ama zaten onlar kendilerini biliyorlar))

Knight
Master Ronin
Swordmaster
ego
aydoğdu
Serak(tabii hala duruyorsa:grin:)

Megadeth

Baron
M&BWBWF&S
Karlemus Sen Ashab-I Keyf Gibi Uyurken Çok Şey Değişti Burada :grin: Onları Kimse Tanımıyor Artık Burada :razz:

(Knight İle Swordy Hariç)

Antifiriz_khergit

[HoLy] said:
Güncel liste.

Sevdiklerim;
Psychonauts
DreadShadow
VAMP!RE
Caugar
Kürşat abim
Oğuzhan
ismail.karaköse
<knight>

Sevmediklerim;
Şuanlık yok.OSMANLI'da hatasını anladı gaalba.
Ne mutluyumki, beni sevmediklerim listesine ekleyen yok =))

ben yokum :sad: ama sen bende varsın :smile:

[HoLy]

Güncel lise değil kuşum :grin: 17 gün geçmiş aradan baksana :grin:

Yeni liste yapıcam 15dakka sonra xD

yusuf2008

Sergeant Knight
Beni seven yokmu  :cry:
Ben, Türkçenin içine ıçanlar, (s'yi bilerek söylemiyorum) + crack kullandıklarını yüzsüzce belirtenler + vede saçmasapan konular açıp, çıkmayan modlara ne zaman çıkıcak diyenler + sürekli yeni üyelik açmayı kendine meslek edinenler hariç herkesi seviyorum. Ya siz :?:  :sad:

Antifiriz_khergit

Antifiriz said:
Ennn sevdiklerim Oguzhan, Ask?, NODKRM, <knight>, Lord_RingS, Nemerius, Xendor, Batu6000, [kriminal], Kül tengri, Rojo Diablo, KursadAltug, umutkurtulus, :karalord:, Sir peter, [HoLy], SpellBreaker, yusuf2008
Sevdiklerim, Suleiman, Faruk, GhostTR, KPT ve Ativan, Calradianın bilgesi, donowan01, abdulsamet
Az sevdiklerim: Andrew, Yorgun ve tüm hesapları.
Hiiiiiiç sevmediklerim:Şah_egemen, Osmanlı, Metehannica Charizma^^ Dras Leona, Yorgun ve klonları, yusf10

hiç olurmu spellbreaker'ım :grin: yalnız braeker yazıyor breaker olması gerekmiyormuydu :grin:

yusuf2008

Sergeant Knight
Antifiriz said:
Antifiriz said:
Ennn sevdiklerim Oguzhan, Ask?, NODKRM, <knight>, Lord_RingS, Nemerius, Xendor, Batu6000, [kriminal], Kül tengri, Rojo Diablo, KursadAltug, umutkurtulus, :karalord:, Sir peter, [HoLy], SpellBreaker, yusuf2008
Sevdiklerim, Suleiman, Faruk, GhostTR, KPT ve Ativan, Calradianın bilgesi, donowan01, abdulsamet
Hiiiiiiç sevmediklerim:Şah_egemen, Osmanlı, Metehannica Charizma^^ Dras Leona, Yorgun ve klonları, yusf10

hiç olurmu spellbreaker'ım :grin: yalnız braeker yazıyor breaker olması gerekmiyormuydu :grin:
:lol:
i-te-bunu-sevmiyorum.jpg

Sir Peter

Master Knight
Sevdiklerim : Oğuzhan , Antifiriz , <knight> , [HoLy] , rıdvan95 , SaldıraY , kartalturk , Dras Leona , NODKRM , batu6000 , KhanksGeneral , GhosTR
Sevmediklerim : OSMANLI ,Sancar Han , jinjin ,borcha12

Bu arada Dras'ın dark sword olduğunun ilk ben keşfetmiştim sanırım

[HoLy]

En en en gücel lise.

En çok sevdiğim, Özel insan, Kalbimin anahtarını taşıyan kişi : "OSMANLI"

Sevdiklerim;

Psychonauts
DreadShadow
VAMP!RE
Antifiriz
Caugar
Kürşat abim
Sir Peter
Oğuzhan
ismail.karaköse
<knight>
Rocker575

OSMANLI

Banned
[HoLy] said:
En en en gücel lise.

En çok sevdiğim, Özel insan, Kalbimin anahtarını taşıyan kişi : "OSMANLI"

Sevdiklerim;

Psychonauts
DreadShadow
VAMP!RE
Antifiriz
Caugar
Kürşat abim
Sir Peter
Oğuzhan
ismail.karaköse
<knight>
Rocker575

THANK YO

ARMAGAN said:
ÖRNEK İNSAN

[HoLy]

Hiiiiiiiç sorma ya :grin: Aynı dakikayı geçtim, Sanisede aynı. Aynı anda yazmış. Hissetmiş adamcağız bunu yazacağımı :grin:

karlemus

Sergeant at Arms
GhosTR said:
Karlemus Sen Ashab-I Keyf Gibi Uyurken Çok Şey Değişti Burada :grin: Onları Kimse Tanımıyor Artık Burada :razz:

(Knight İle Swordy Hariç)
:grin: :grin: :grin:
harbiden ne çok değişmiş bi seni tanıyorum onca kullanıcıdan, şu sayfadaki onca kullanıcıdan.Ben yine  bi 3 ay sonra tekrar ziyaret ederim(Hey gidi eski forum).Umarım eskilerden bi kaç kişi de bulablirim.

Antifiriz_khergit

Antifiriz said:
Ennn sevdiklerim Oguzhan, Ask?, NODKRM, <knight>, Lord_RingS, Nemerius, Xendor, Batu6000, [kriminal], Kül tengri, Rojo Diablo, KursadAltug, umutkurtulus, :karalord:, Sir peter, [HoLy], SpellBreaker, yusuf2008, Alf the Mud
Sevdiklerim, Suleiman, Faruk, GhostTR, KPT ve Ativan, Calradianın bilgesi, donowan01, abdulsamet, DjEmre, Taehl
Hiiiiiiç sevmediklerim:Şah_egemen, Osmanlı, Metehannica, Charizma^^, Yorgun ve klonları, Dark ve klonları, JinJin ve klonları, yusf10, 1-0

güncellendi

Top Bottom