Forumda birbirine benzeyen üyeler ??

Users who are viewing this thread

Evet kendinizce forumda birbirine benzeyen üyeleri yazın.Oyun değil şöyle ki ben;

Rabbitstayla ve Gargoyle13 ü birbirine hep benzetirim.Hal ve hareketleri benziyor.Ne yönden benzedğini de yazabilirsiniz.

Bence üstteki üyeyi birine benzetsek daha güzel olur. Ama olmayadabilir hep üsttekinin bilmemlesi oyunlarıyla doldu bölüm.

Agression ve Kirsten Burrows'u benzetiyorum. Hem davranışları hem yazışlarıyla. Birini görünce diğeri geliyor aklıma.

Charon ve kavurmacı. Forum profili olarak neredeyse aynılar, ha gerçek hayatta Charon'un üstüne troll yoktur, o ayrı. :lol:

1) Jusdwer-fatihistan (biraz)
2)Klaups-Chake Mate (biraz)
3)Antifiriz ile Kirsten'ı benzetirdim konuşmalarında
4) Timsah Arena-Ben :razz: :grin:
Not : Tatar_Han'a kimse benzeyemez :grin:
Ama Mandalorian ile Tatar benziyor biraz

Kendi sesimin TS'de nasıl geldiğini bilmediğimden yorum yapmıyorum. :smile:

Bir de oha be, şimdiye kadar 4 kere benzetilmişim. Ben de Dünya üzerinde eşim benzerim yok sanırdım. :cry:

Kirsten Burrows said:
Kendi sesimin TS'de nasıl geldiğini bilmediğimden yorum yapmıyorum. :smile:

Bir de oha be, şimdiye kadar 4 kere benzetilmişim. Ben de Dünya üzerinde eşim benzerim yok sanırdım. :cry:

G*te pamuk vakti geldiğinde, bizim gibi bir insan olduğunu anlarsın :smile:

timsah_arena said:
Evet kendinizce forumda birbirine benzeyen üyeleri yazın.Oyun değil şöyle ki ben;

Rabbitstayla ve Gargoyle13 ü birbirine hep benzetirim.Hal ve hareketleri benziyor.Ne yönden benzedğini de yazabilirsiniz.

Heheh. Aslında davşana pek benzediğimi sanmıyorum ama bu senin düşüncen tabiki. Tam olarak nelerimiz benziyor söyler misin?

Back
Top Bottom