Forumda Bannerlord Modları İçin Bölüm

Users who are viewing this thread

Merhaba, eskiden her gün foruma girer yapım aşamasında ve çıkmış olan warband modu konularını incelerdim(osmanlı senaryosu, evlat....). Forum resmim bile o günlerdeki bir moddan kalma. Daha sonra forum düzeni komple değişti ve hepsi Praven Atölyesi'ne alındı. Ancak gördüğüm kadarıyla orada hiç bannerlord modu yok. Tamamı warband. Benim ilgimi ise sadece bannerlord modları çekiyor şuanda.

İngilizce kısımda olduğu gibi mod bölümünü oyunlara bölebilir miyiz? Mod yapımcılarını ve faydalı modları paylaşmak isteyenleri oraya yönlendirebilir miyiz? Pratik bir şekilde birbirimize mod paketi de önerebiliriz diye düşünüyorum. Çünkü nexusta binlerce mod var. Eminim herkesin bildiği farklı ve güzel modlar vardır. Derli toplu hale getiririz. Hatta eskiden warband mod listesi vardı. Gönüllü bir forum üyesi veya bir yetkili bunu yaparsa çok faydalı olacağını düşünüyorum.
Teşekkürler.

Oyun yeni olduğu için çoğu büyük mod daha çıkmadı , haliyle konuşacak birşey olmuyor , tamamen çıkınca mod üretenler de konu açar zaten o zaman bayağı muhabbeti döner.

Aslında şimdiden modlar için bir alt forum açılmalı. Güncel modları görebilir, mod yapımcılarına nexus'tan sorun bildirmek yerine forumdan bildirebiliriz, zaman tasarrufu.

Oyun yeni olduğu için çoğu büyük mod daha çıkmadı , haliyle konuşacak birşey olmuyor , tamamen çıkınca mod üretenler de konu açar zaten o zaman bayağı muhabbeti döner.
Pek katılmıyorum, ben de senin gibi düşünüyordum ama biraz araştırınca bannerlorda çıkan mod sayısı warbandı şimdiden katlamış. Tematik büyük modlar bekliyor ama bannerlorda çıkan modlar oyunu çok daha fazla değiştirdi bence. Örnek vermek gerekirse:
*Bannerlord Online
*Uzuv koparma
*Ludus
...
Aklıma gelmeyen farklı farklı çok fazla mod var. Bunları tek tek bulup eklemek cidden zor. Turkish player diye bir kanal var, ben onu takip ediyorum. Ama forumdada kendi mod paketlerimizi, favori modlarımızı paylaşsak güzel olur diye düşünüyorum.

Yavaş yavaş oyun yapımı sona yaklaştı gibi. Modlar gün gün artıyor.

çok severdim ya o konuyu her gün girip bakardım forumun eski hali falan aklıma geldi duygulandım :cry:

Aynen hocam ben de gün içinde birkaç defa girip girip bakardım. 2-3 sene beklediğimiz bir assasins creed mod konusu vardı örneğin. Her gün ne gelişme var diye bakardım. İptal olunca çıkacak modlara güvenim sarsılmıştı.

Çoğu mod sıkıntı çıkarıyor çünkü sürekli "Erken Erişim" olduğu için güncellemeler geliyor, modlar güncellenmediği için bozulmalar oluyor. Tam sürüme geçince düzenlerler ve bir alt kategori eklerler.

Back
Top Bottom