Jaja deze gaan we voor nu voort doen agz ik toch weinig tijd heb xD
Misschien op het einde van de oorlog tuss oost & west en tussen Eburon & Verbeek?
Zo'n spel kan iig oneindig lang duren, en ik voel al aan dat het interesse voor sommigen aant vervagen is (bvb de friezen, eburon?) En zo moeten ze niet orders blijven doorsturen als het hen niet aanstaat.
Inde volgende game heb ik al wat ideeen, ik ga wss
meer spelers toelaten (op Anachronists gehost dut dat zal geen probleem zijn), de kaart gaat groter zijn, meer mineralen (beter uitgewerkt wss), bvb Diamant ofzoiets, en mss ook techs, bvb da ge een tech moe kopen voorda ge bvb een graanschuur kunt bouwen.
Ik ga het spel moeilijker proberen te maken qua Bevolkingsgroei, nu is het vooral zoveel boerderijen neerplanten als mogelijk. In het begin van het spel zou iCock normaal gestorven zijn (heb ik tegengehouden door WK hulp te laten gebeuren, wat nu niet meer mag), en kon je zien dat het veel harder was, (tot ik de bevolkingsvergroting veel groter gemaakt heb om het gemakkelijker voor jullie te maken). Het is wel goed om te zien dat bvb Hermes, die in het begin op zeer moeilijk terrein bevond, het heeft kunnen overleven, zo 'overleven' vind ik interessant.
Maja nu ben ik aan't ramblen, bolgens mij gaan de BNL spelers een groot voordeel hebben op de nieuwe spelers in Civ II agz da jullie al weten hoe catastrofaal een voedseltekort wel niet kan zijn ;D.
Ahja, ik dacht ook van Fog of war-achtige map. Da ge dus niet kunt zien waar ge kiest om u stad te stichten (meer 'kans' ipv degene die het eerst een plaats kiest krijgt de rivier deltas enzo).
Kben nog over alles aan't nadenken...
@ iCock, noem me niet Art op de forums aub
