Forum Profilinize Rozet Eklemek

Users who are viewing this thread

Aşağıdaki işlemleri uygulayarak, satın aldığınız oyunların rozetlerini forum profilinize ekleyebilirsiniz.

Profilinize rozet eklemede kullanacağınız serialin tek kullanım olduğunu unutmayınız. Forum profilinizi silmeniz, başka bir hesaba geçmeniz veya forumdan uzaklaştırılmanız durumunda, daha önce kullandığınız serial koduyla forum profilinize tekrar rozet ekleyemezsiniz. Aynı şekilde rozetinizi başka bir hesaba devretme şansınız da bulunmuyor.

1) Steam hesabınıza giriş yapıp, kütüphane kısmına gelin.

rm2RNey.jpg
J4nmnq.jpg

2) İlgili oyunu seçin.

Nc8P2VH.jpg
0km9nD.jpg

3) Seçtiğiniz oyunun en sağ bölümündeki menüden, CD anahtarı kısmını tıklayın.

CpPLY8d.jpg
mz1m6y.jpg

4) "Anahtarı Panoya Kopyala" seçeneğine tıklayın.

sYpAfnT.jpg
Aq5WJX.jpg

5)TaleWorlds'ün ana sitesindeki profil bölümünüze girerek "Add New Game" yazan yere tıkladıktan sonra serialinizi ekleyin. Buraya tıklayarak ilgili bölüme ulaşabilirsiniz.

6) Forum profilinize gidin ve "Game Ownership Badges" yazan bölümdeki "Refresh" kısmına tıklayın.

Son adımla birlikte rozetiniz forum profilinize işlenmiş olacaktır. Herhangi bir hatayla karşılaşırsanız bunu konu altından bildirebilirsiniz.

Gerekenleri yaptım fakat With Fire And Sword rozetim forum profilime eklenmedi. Janus geliştiricilerin rozet bilgilerini ana sunucuya henüz tam olarak eklemediklerini söylemişti, rozet hazır olunca otomatik olarak profilime eklenir mi yoksa yine refresh mi yapmalıyım?

dragos said:
Gerekenleri yaptım fakat With Fire And Sword rozetim forum profilime eklenmedi. Janus geliştiricilerin rozet bilgilerini ana sunucuya henüz tam olarak eklemediklerini söylemişti, rozet hazır olunca otomatik olarak profilime eklenir mi yoksa yine refresh mi yapmalıyım?
Geliştirici derken?

Negatrm said:
dragos said:
Geliştirici derken?

Bilmiyorum işte direkt mesajını tercüme ettim.

Bilgilendirme için teşekkürlerimi sunarım. Bende bugün komple paket olarak aldım oyunu, almadan önce iyice araştırdım modlar ile oyunun sürekli  olarak güncellenmesi hoşuma gitti bir oyun üzerinde modlamaların olması, kullanıcıların yapmış olduğu içerikler ile farklı senaryolar oluşturulması oyunun gidişatında önem arz ediyor. Sanıyorum birde bannerlord bekleniyor çıktığında destek olmak adına onuda sipariş vereceğim.

Yerini bilmediğim için buraya sorma gereği duydum, sorum şu;

Steamda kişisel başarımlar gelişmiyor bende, ilk yüklediğim sıralarda 2 adet başarım kazandım fakat diğer başarımlarda gelişme dahi yok, örneğin "Khaaan! Kill 75 enemies with horse archery." başarımı 0/75 gözüküyor, halbuki en çok atlı okçu olarak oynadım oyunu.

Cevdet said:
Yerini bilmediğim için buraya sorma gereği duydum, sorum şu;

Steamda kişisel başarımlar gelişmiyor bende, ilk yüklediğim sıralarda 2 adet başarım kazandım fakat diğer başarımlarda gelişme dahi yok, örneğin "Khaaan! Kill 75 enemies with horse archery." başarımı 0/75 gözüküyor, halbuki en çok atlı okçu olarak oynadım oyunu.
Hileler kapalı biçimde girmen gerekiyor işlemesi için.

Back
Top Bottom