Forum Lakırtısı

Users who are viewing this thread

oo eski forum vs. vs. bosuna tribe giriyosunuz bu arada gordugum kadariyla burada yazan herkes old gelin bir araya bakin keyfinize
yani ordulu tiags goker hatta suqlat falan var yani daha ne istiyosunuz abi bunlarin her biri zaten burayi zamaninda kaliteli bicimde aktif yapan 5er kullaniciyi taniyip ortama cekebilecek konumda
bu arada dc diyorsunuz linki var mi merak ettim

bi ara dediğim gibi vardı bi dc grubu, uxc tiags erozbey falan oralardaydi bi gordugumu hatirliyorum onlari. sonra noldu hiç bilmiyorum, nereden baksan 2-3 yıl önceki işler

bir süredir forumda geziyorum eski postlara bakıyorum da..

tlgklz instadan falan da bulamadım seni numaran da durmuyo gece gece kudurttun beni. 2 ayda bir gelip forum öldü yazıp gitmis eleman <3 kldsajfnkljsdalfşasd

Uyarı: Siz iletinizi yazarken 3 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

FŞKLSDAJRNFLKJSAD forumda bu vardı dimi bi ara. görmeyeli 100 yıl olmuş, postlarda gezerken gördüm text olarak

Yorgun Demokrat tarzı bi edit yapmak lazım sana Flecha ya, benim de aktif olmadığım son 4 yıldır falan ne girsem foruma senin 2-3 mesajına denk geliyorum. Son kale, yorgun demokrat, laz ziya tarzı bi edit yakışır bu karizmaya.

Yorgun Demokrat tarzı bi edit yapmak lazım sana Flecha ya, benim de aktif olmadığım son 4 yıldır falan ne girsem foruma senin 2-3 mesajına denk geliyorum. Son kale, yorgun demokrat, laz ziya tarzı bi edit yakışır bu karizmaya.

Şey de dememi ister misin, '' @Kiron sen kısa pantolonla milleti sustururken, ben 5000 kişiyi banlıyordum Kiirrrooonnn ''

Hem Laz Ziya, hem Yüce Baronumuz hem de Sedat Peker tonuyla okuyabiliyorum her şeyi şu sıralar. Okuma süresini nispeten uzatıyor tabii...

ölüyü gömme zamanı
Şaka maka, TW'ün forumu temelli kapatma gibi bir ihtimal olabilir mi yakın gelecekte? Türkçe off topic olarak burası zaten direkt ölü diyebiliriz. Global off topic'te ise 5-10 insan var aktif olan. Türkçe Bannerlord kısmı Global off topic kadar aktif denilebilir. Global Bannerlord kısmı eh işte, diğer bütün bölümlerden daha aktif ama yine de çok düşük benim 2017'de ilk foruma geldiğime göre.

Gerçi, TW forumu hata bildirimi ve teknik destek için hala kullanıyor ama insanın aklına gelmiyor değil. Geçenlerde bazı forumların kendi kararlarıyla kapandıklarını, günümüzde kullanılmadığına dair bir haber okumuştum da, oradan aklıma geldi. @Kiron Hiç, moderatörler arasında geyik muhabbeti de olsa böyle bir şey konuşuldu mu?

Back
Top Bottom