Forum Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Bjorn The Upset

Grandmaster Knight
WBVCNWWF&SM&B
ölüyü gömme zamanı
Şaka maka, TW'ün forumu temelli kapatma gibi bir ihtimal olabilir mi yakın gelecekte? Türkçe off topic olarak burası zaten direkt ölü diyebiliriz. Global off topic'te ise 5-10 insan var aktif olan. Türkçe Bannerlord kısmı Global off topic kadar aktif denilebilir. Global Bannerlord kısmı eh işte, diğer bütün bölümlerden daha aktif ama yine de çok düşük benim 2017'de ilk foruma geldiğime göre.

Gerçi, TW forumu hata bildirimi ve teknik destek için hala kullanıyor ama insanın aklına gelmiyor değil. Geçenlerde bazı forumların kendi kararlarıyla kapandıklarını, günümüzde kullanılmadığına dair bir haber okumuştum da, oradan aklıma geldi. @Kiron Hiç, moderatörler arasında geyik muhabbeti de olsa böyle bir şey konuşuldu mu?
 

Kiron

Archivist
Global Moderator
WBNWM&B
Hiç konuşulmadı böyle bir şey. Bu kararı alırsa Taleworlds alır, ki alacaklarını sanmıyorum. Buradan geri dönüş alıyorlar hala. Gün sonunda onlar için forumun amacı bu. Lakırtı aktifliğini umursadıklarını sanmıyorum.
 
Last edited:
Vay be sonunda Bannerlord çıkmış. Cidden kendimi gelecekte gibi hissediyorum. Bir an bu oyun hiç çıkmayacak diye düşünmüştüm. Uzun süre sonra tirpanli bir Rodok köylüsü olmak iyi hissettirdi.
 

vitaedium

Grandmaster Knight
yok ya, sen beni tanımazsın. forumu çok fazla okuduğum için tanıyorum seni. :razz: ama eğer eski üyeler görmek istersen dm'ini yeşillendirebilirim.
 
Sorma. Mesela eskiden edebiyat ile ilgili çok iyi forumlar vardı benim de bulunduğum hepsi deaktif. Şimdi neler kullanılıyor daha çok? Sosyal medya olarak
 
Top Bottom