Forum Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Sırf ben moderasyon aracını unutmayayım diye double mesaj atan koca yürekli adam. Yüreğimde koca bi sevgi balonu koptu şu anda 🥹
Arada ben de küfür falan ederim istersen ya. Pas tutma, ceza vermeyi özlüyorsundur.
 
bir aralar arşidük rütbesindekilere çok özeniyodum, sonra onun da üstü çıktı eski havası kalmadı ama her zaman en taştaşlı rütbe bence arşidük
 
İçkinin üzerine çay içmekte güzel oluyomuş be. Ne yapıyonuz ölü forum ahalisi. Kafam güzel, şuraya bi şeyler yazayım dedim.
 
Senede bir mesaj atıp tekrar yok oluyorum. GTA 6 geliyormuş.
ne-yasiyoruz-lan-biz_1997016.jpg
 
Aa usta selam, sen Mod bölümünde baya aktiftin sanırım. Timurla ilgili bir modun mu ne vardı; doğru muyum? Hoşgeldin bu arada.

Kimsenin kredisi üzerime kalmasın, ben değildim. Ama bir ara mod yapımcıları ile mod röportajları yapıyordum. En amatöründen tut, en geniş çaplı projelere kadar röportaj yaptık ama sonra hevesimi kaybettim tabii. Gençliğin verdiği gaz, heyecan ne kadar büyük olursa olsun maalesef kalıcılığı da bir o kadar kısa sürüyor. Eğer devam etseydim yabancı foruma taşıma planlarım vardı projeyi, ama nasip değilmiş. Şimdi ara sıra bakıyorum foruma ama baya baya yerinde sayıyor, hiç hareket yok.

Zannımca burayı senelerdir aktif ve diri tutan şey Bannerlord heyecanıydı. Büyük bir olayı beklerken sıkılmamak için birbirini eğlendiren, birbiriyle tartışan, bunlardan zevk alan bir toplumduk.

Öküz öldü, ortaklık bozuldu.
Oyun çıktı, forum öldü.

Edit: Hoş bulduk. Herkese selamlar, umarım herkes iyi bir gün geçiriyordur.
 
Hatırladım, bir ara öyle bir konu vardı hatta buz,Delikurt vs vardı hatırladıklarım arasında, tekrar hoşgeldin; bu ölmüş foruma :sad:
 
Benim de bu cihandan gidişim hey hey canım rinna nay rinna rinna nay
Forum sevdasından
Forum sevdasından
Forum sevdasından
Forum sevdasından
Hey canım hey
Hey hey
Hey hey hey hey
Hey hey
 
Aga be... Bannerlord oynasam belki bakardım... Ama o da çıktıktan sonra tutunamadı bende... Halbuki millet deli gibi oynuyor.
 
Back
Top Bottom