Forum Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Bonerlord başladım e bu modlanmış cilalanmış warband gibi bişi olmuş derken aklıma buralar geldi. Kaç yılımız geçti lan şurada ne eğlendik be. Kaç kavga ettik, kaç kahkaha attık.
Oha ahahahah selam.. Ne zamandır okulda her Yunus Emre Erdöleni gördüğümde aklıma geliyorsun, paralel evrende negatif UXC diye iç geçiriyorum.

Geçen gün rüyamda forumda büyük bir kavga çıkmıştı. Kimin ismine baksam, ya susturulmuş ya banlanmıştı. Kiron bildiğin kırım yapmıştı forumda.
Birini banlamayalı o kadar oldu ki, tüylerim ürperdi bu rüyaya

Çok canın çektiyse 2-3 kişiye küfür edeyim, korsan oyun cart curt bir şeyler sallayım banla beni, rahatlarsın biraz)).
1 ay bekledim, bu teklifi değerlendirdim, ve bugün karşıma birisi çıkıp özel mesaj ile hakaret etmiş. Ama nasııı rahatladım.
Gerek kalmadı reis.Var ol, cansın.

1 ay bekledim, bu teklifi değerlendirdim, ve bugün karşıma birisi çıkıp özel mesaj ile hakaret etmiş. Ama nasııı rahatladım.
Gerek kalmadı reis.Var ol, cansın.
23 Nisan geçti ama 1 günlük beni de admin yapsana, banlayacak biri olursa banlıyım. Bu hazzı ben de tadıyım artık :smile::smile:

Gerçekten DC açılsa katılan olur mu diye düşünüyorum, eğer olursa pek anlamam fakat bir Discord sunucusu açabiliriz. Belki daha sonra foruma tekrardan bakmak için gelipde gören olursa katılır. Ne dersiniz? Min 5 gün sonra cevap vermenizi umarak bekliyorum :razz::razz:

Yani daha foruma gelip 2 kelam bir şeyler yazmaya zaman bulamayan insanların, DC'ye geleceğini sanmıyorum hiç. Ben mesela özel bir etkinlik olmadığı sürece zaman ayırıp gelmem yalan yok. Zaten işten ve özel hayattan çok fazla ekstra vaktim olmuyor. Ama açmak isterseniz, açın tabii.

Bazen diyorum bok mu vardı da girdik bu forumda farklı fikirlerle tanıştık, kabuğumuzdan çıktık, okumaya araştırmaya başladık. Sizin yüzünüzden hiç mutlu değilim. Alacağınız olsun.

Bi DC falan kursa biri, ayda yılda bir giren birisi varsa da görüp katıldığında yine ufak tefek bi grup oluşabilir. Gerçi kabul etmek lazım, insanların 0.facebook benzeri yollarla girip (webp2 miydi? hiç hatırlamıyorum bak) birileriyle sohbet etmeleri devri bitti. Twitter'dan olta atmak, discorddan arkadaşlarla makara çevirmek daha rahat ve kolay. Ah ah.. Bir gün birisi Discord açıp linkler de eskiden beridir görmek istediğim, tanışmak istediğim bazı eski dostlarla tekrar, 23 yaşında tanışabilirim.

Kullanması zor sunucuyu ben de sevmem arkadaşlar. Ama forumları dakikası dakikasına takip etmek eskide kaldı. PC açınca kim var kim yok bakması ya da boşsan ses kanalına geçip biri görür mü diye bakması daha kolay. Zaten tlgklz gelmiş erkut gelmiş hala açsak mı açmasak mı diyorsunuz herkesi Tunus'a sürgün edeceğim şimdi...

Buranın DC'si değil de burada görenlerin kendi arasında kolay irtibat kurması için bir DC kurdum diyeyim. Eğer link bozulursa özelden yazarsınız.
TW Kıraathanesi - https://discord.gg/KXWwTNyJ

jenqcm6.jpg

Back
Top Bottom