Forum dost düşmanları

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Secondsun

Banned
Geçen hikaye yazmıştım Fatih Sultan Muhammed Paşanın yükselişi diye yazmadıklarını bırakmadılar adamlar diğer konularımdada yardım etmediler bazıları yardımcı oldu ama diğerlerinden hep laf yedim herkezede cevap attım diğer konulara hatta eleştiri konularına bile gittiler(komik forum olayları diye bir konuda bir arkadaş benim yazdığımı editleyip millete yutturmuş hatta)sözümona BEN KİMİN ARKADAŞI YADA DÜŞMANI OLDUĞUMU ANLADIM ARTIK BİRDAHADA BARIŞMIYCAM O İNSANLARLA şuan arşivimde ss leri yazıları linki hala duruyor.Bu düşmanlar bana ne yardım ne düşmanlık yapsın engelleyebilsem bana görünmesin diye yaparım.

Sana düşmanlık yapanları bir köşeye yapıp yaptıklarının onur kırıcı olduğunu, Kur'an a el basıp doğru yolu bulmalarına ikna etmelisin.

Buna özel bir konu açtığın için tepkilerle karşılacaksın büyük ihtimalle.

Bari görüşümü iletiyimde boşuna açılmamış olsun.

SMF'de istemediğin üyeleri engelleyebilirsin. İstersen iletilerini dahi görmezsin o kişilerin. Forumda maalesef diğer üyelere karşı alaycı şekilde yaklaşan kişi çok. Zamanında bende onlardan çok çektim. Şuan kimseyle sorunum yok ama.

Bazen Forumdaki komik diyaloglar ve sözler bölümünün kaldırılması gerektiğini düşünüyorum. Lakin çok güzel ve alaycı içerik içermeyen iletiler geldiği oluyor.

Kimmer said:
Buna özel bir konu açtığın için tepkilerle karşılacaksın büyük ihtimalle.

Bari görüşümü iletiyimde boşuna açılmamış olsun.

SMF'de istemediğin üyeleri engelleyebilirsin. İstersen iletilerini dahi görmezsin o kişilerin. Forumda maalesef diğer üyelere karşı alaycı şekilde yaklaşan kişi çok. Zamanında bende onlardan çok çektim. Şuan kimseyle sorunum yok ama.

Bazen Forumdaki komik diyaloglar ve sözler bölümünün kaldırılması gerektiğini düşünüyorum. Lakin çok güzel ve alaycı içerik içermeyen iletiler geldiği oluyor.
Forumun %90 ı düşman bana hepsi dalar zaten istedikleri kadar yazsınlar bu gerçekleri değiştirmez

Yellow Flash said:
Erozbey said:
Sana düşmanlık yapanları bir köşeye yapıp yaptıklarının onur kırıcı olduğunu, Kur'an a el basıp doğru yolu bulmalarına ikna etmelisin.
:lol:

İnsanlarla barışmak lafın falan zaten garip, sonuçta internet ortamındayız. Ne sen o adamı, ne de o adam seni yolda görünce "Aa bu o değil mi?" demeyecek herhalde. Kimmer'ın da dediği gibi tepki alacaksın yine. Neyse kendin bilirsin. Engelle geç.
Forumdaki Komik Diyaloglar ve Sözler kısmına gelince de eskiden komik şeyler vardı ama şimdi gerçekten komik olmayan şeyler paylaşıldığı doğru.

Siz iletinizi yazarken...

Forumun %90'ı bana düşman ne demek yahu? Ben seni tanımıyorum bile. :grin:
%10 ya bilmeyen yada dost zaten  :grin:

O ne alaka la. Söyle moderatöre eğer alıntıyı değiştirip yazılma durumu varsa birşeyler yaparlar ki eğer güzel yazamıyorsan bu senin sorunun.

Edit:
Fatih Sultan Muhammed Paşa said:
Düşmanlarım beni iyi izliyor baksanıza hemen doluşuyorlar(bana yardımcı olanlara demiyorum)
Forum oyunu sandım bende forum oyunlarına aç dicektim o yüzden girdim :grin:

ferevon said:
Olur gençlikte...
Bunun gibileri hep bana gizli mesajlar veriyor mesela iyi inceleyin bana ergen demek istiyor
adminlere mesaj burdan:beyler ben adama ergen demiyorum bişey anlatıyorum

ferevon said:
Olur gençlikte...
Bunun gibileri hep bana gizli mesajlar veriyor mesela iyi inceleyin bana ergen demek istiyor
adminlere mesaj burdan:beyler ben adama ergen demiyorum bişey anlatıyorum
Böyle konu açarsan tabii ki derler kardeşim. Biz senin iyiliğini istiyoruz.

Yellow Flash said:
@FSMP (İsmin çok uzun, idare et.) Onlar sadece senin bu saçma davranışınla dalga geçiyorlar hepsi bu. Hikayenle dalga geçenleri de hemen düşman olarak nitelendirmen bence biraz kendini beğenmişlik. Benim anlamadığım neden bu konuyu açtığın, forum olarak kınayalım mı yani seninle ve hikayenle dalga geçenleri?

PeSsiMisT said:
O ne alaka la. Söyle moderatöre eğer alıntıyı değiştirip yazılma durumu varsa birşeyler yaparlar ki eğer güzel yazamıyorsan bu senin sorunun.
Güzel bir şey yazamıyorsa değil de, böyle osmanlıvari bir hikaye yazdıysa onunla dalga geçilmiştir ya da hikayede çok saçma kısımlar vardır. He tabii, ne kadar dalga geçtiler veya eleştirdiler bilemiyorum.
Ben kendimi beğenmem ve nefret ederim
dalga geçtiler adı bile hata diyorlar ONLARAMI SORACAM NE KOYCAĞIMI İÇERİĞİNİ

Ne yaptınız olum bu çocuğa ? İşkence filan mı ettiniz ? Komplolardan bahsediyor.

Yellow Flash said:
@FSMP (İsmin çok uzun, idare et.) Onlar sadece senin bu saçma davranışınla dalga geçiyorlar hepsi bu. Hikayenle dalga geçenleri de hemen düşman olarak nitelendirmen bence biraz kendini beğenmişlik. Benim anlamadığım neden bu konuyu açtığın, forum olarak kınayalım mı yani seninle ve hikayenle dalga geçenleri?

PeSsiMisT said:
Güzel bir şey yazamıyorsa değil de, böyle osmanlıvari bir hikaye yazdıysa onunla dalga geçilmiştir ya da hikayede çok saçma kısımlar vardır. He tabii, ne kadar dalga geçtiler veya eleştirdiler bilemiyorum.
Ben kendimi beğenmem ve nefret ederim
dalga geçtiler adı bile hata diyorlar ONLARAMI SORACAM NE KOYCAĞIMI İÇERİĞİNİ
Benim de bizamanlar adım king of the kırım dı benle dalga geçtiler bende sadece güldüm :grin: İlerde düzelir merak etme alışırlar senin atarlarına. :grin:

Ya düşmanmısınız nesiniz siz heryerden komplolar bune
Harbi ya sırf sana saldırmak için yaşıyorlar. Adamların hayat amacı o. Takma sen bunları.

Kimmiş kudretli atamız Fatih Sultan Mehmed'e laf atan deyyuslar. Kendini bilmez hadsizler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom