[Forsaken]Forsaken Knights

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Forsaken iskandinav klanı gibi geliyo he kulağa.Ne bileyim yada bana öyle geldi.O zaman bende değiştireyim müttefiklerdeki isminizi.Rj nin devamı sonuçta değilmi :smile: Hikaye çok uzun ama elflerle ilgisi varmı loncanın okumayı gözüm yemedi.

Fınarfın749 said:
Forsaken iskandinav klanı gibi geliyo he kulağa.Ne bileyim yada bana öyle geldi.O zaman bende değiştireyim müttefiklerdeki isminizi.Rj nin devamı sonuçta değilmi :smile: Hikaye çok uzun ama elflerle ilgisi varmı loncanın okumayı gözüm yemedi.

Valla Bende Hiç Uğraşmadım Hikayeyi Okumaya ( Bide Bnm Klanım Olcak ) :grin:
Tabii Forsaken Yap Müteffiği.RJ mi  O Da Ne Yenimi Çıktı ? :grin:

Arkadaşlar klanı daha ileri taşımak ve yeni bir oluşum yaratmak için aktif olarak göremediğimiz arkadaşlarımızı oluşumdan çıkarıyoruz.
"SLAYER , SPENCER , ODYSSE , BERK_HEAD_HUNTER, Tr_Fatal1ty, Rataunetta, Sosyalist Harami, Manowar , Metallord, Str0nq"
Arkadaşlarımıza iyi oyunlar diliyorum.

10 Kişilik daha kontenjan açtık. İlk mesajda görebilirsiniz.

sLm beyler bn cuma günü antrenmana gelemedim... nedenine gelirsek eğer ; Bi olay ile ilgili olarak Ankara'ya gittik. Bu yüzden giremedim cuma ki gittiğim yerde internet bile yoktu... Klan listesinden atmışlar ama neyse... :cry:

Forsaken Knights ve Holy Army Müttefik olmuştur. Bütün Holy Army ahalisini selamlar ve Müttefik olmamızın güzel bir dostluğun başlangıcı olduğuna inanıyorum.

Saygılarımla LordNixy
Bide Ben :grin:

Vay hayırlı olsun 2 klana da.

Birde Minnakodunumun bu Zakarum un anlamı ne merak ettim her adının başına shocked koymuşsun  :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom