Football Manager

Users who are viewing this thread

Konuyla alakasız olabilir araya sıkıştırayım kaçayım. En son 14'ü oynamıştım yakın zamanda güncel oyunla sahalara dönmeyi planlıyorum. Ben ortalarda yokken FM aleminde neler değişmiş neler der miyim acaba? Wonderkid ve sağlam regenlerle dolu Arsenal kariyerimi özledim. FM 20'de Arsenal üzerine tavsiyelerinizi açığım. FM 14'te premier lig şampiyonu yapamamıştım takımı kronik durum sanırım bu. Fakat bu sefer hırslıyız, inançlıyız, başaracağız! Arsenal analizi bekliyorum sizlerden...
Ne yalan söyliyim, 1-1 pozisyonlar çok zordu 20'de. Ya overload yapıyorsun ceza sahasına ya da kanatlardan bekten beke ortalarla gol buluyorsun idi.
21 için bunu biraz daha düzelttiklerini söyleyebilirim.
Arsenal içinse yorumum yok, 5-6 sezon fm20 oynadım her seferinde ilk 5'te bitirdiler. Ama şampiyon olamadılar sanırım :d.

Arsenal içinse yorumum yok, 5-6 sezon fm20 oynadım her seferinde ilk 5'te bitirdiler. Ama şampiyon olamadılar sanırım :d.
Ahaha eyvallah. O fm’nin klasiği sanırım. Ben Arsenal’i yönetirken ilk 5’te bitirirdim hep şampiyon olamamak içimde ukde kalmıştır. Fakat cl’de ultra oynatırdım Arsenal’i. Cl’de dellenirdi oğlanlar. Fırsatını bulsam açacağım kariyer bakalım.

Back
Top Bottom