Fire&Sword tam bir fiyasko ...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
MP.

Çok eleştiriyorsun. MP'de ne farklı olacaktı ki? CDM yeterde artar.

vallahi oyun gerçekci olmuş kardeşim

altını çiziyorum GERÇEKCİ !

niye çünkü orjinal eski savaş silahları kullanılmış. eskiden neydi öyle koskocaman büyük nord baltasını sopa sallar gibi sallıyodun. şimdi daha geç sallıyor.

ve ateş ve kılıçta unutulan büyük fonksiyon.

ÇÖMELİP ateş etme !

çömelincen nişangah daha ufalsa  çok daha iyi olur

Yok FS modu vardı ya, onun ki olabilir. Aslında evet karıştırmayın o muhteşem mod ile :grin:

courage said:
Mount Musket ile karıştırmayın şu cacık mod/oyun karışımı şeyi. Bin basar buna.

O dediğin şeyi ilk kez duydum. Ama F&S hakkında öyle bir video izlediğimden eminim.

vallahi oyundaki ilk izlenimim kırım hanlığı anasını ağlatıyo ortalıgın :grin: 1 yatağan var üf diyorum jilet gibi :grin: aşırı seri :grin:

Çift elli balta konusunda haklısın ama diğer türlü her sallayacağımız an rakip bunu okurdu ve combat dengesiz olabilirdi. Gerçekte ise o baltanın momentumuna kaldırılan her blok veya kalkan, kişinin kendisine zarar verir. Kılıç çok yavaş! Warbanddakinden daha hızlı sallanabilir kılıç gerçekte.

arkadaş sorun 15 tl verebilip verememek değil. 15tl hak edip etmemesi. demosunu oynadım beklentilerim zaten çok düşüktü yerlerde geziyor. warbandin aynısı bi tüfek var harita değişik. git başka mod aç yok mu sürüyle var oyna da oyna. çeşit çeşit var. wallahi yazık ya para verenlere acıdım. bi de 15 tl destek olmuşsun demiş bi arkadaş. ruslara mı destek olsun bunu mu istiosun hey allahın ya. bi senerya fakrlı gerisi aynı. 3 mayıstan önce izlediğim videoların hiçbirisi gibi değil. ne ıslıkla asker çağırma var ne evlenme var. pazarlarda doğru düzgün silah yok. warbande patch yapsalar bundan fazla yapılırdı. rezalet yani başka birşey değil

dofusgucu said:
arkadaş sorun 15 tl verebilip verememek değil. 15tl hak edip etmemesi. demosunu oynadım beklentilerim zaten çok düşüktü yerlerde geziyor. warbandin aynısı bi tüfek var harita değişik. git başka mod aç yok mu sürüyle var oyna da oyna. çeşit çeşit var. wallahi yazık ya para verenlere acıdım. bi de 15 tl destek olmuşsun demiş bi arkadaş. ruslara mı destek olsun bunu mu istiosun hey allahın ya. bi senerya fakrlı gerisi aynı. 3 mayıstan önce izlediğim videoların hiçbirisi gibi değil. ne ıslıkla asker çağırma var ne evlenme var. pazarlarda doğru düzgün silah yok. warbande patch yapsalar bundan fazla yapılırdı. rezalet yani başka birşey değil

Kıyafetteki modellemelerede değinmelisin. Onlarda hiç iç açıcı değilm. Şu oyunun maliyeti nedir acaba sadece ufak bir mod eklenip satışa sunumuş yani...  :neutral:

Edit: Şuan güncelleme sanırım oluyor oyunda  :shock:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom