Fire&Sword tam bir fiyasko ...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

jyn11

Ben böyle aldatmaca görmedim . Baskalarının yaptıgı modlar bile bu fire sworddan daha iyi  . Grafikler yükselmis sadece bumudur yani ? Grafik dediginde cok bisey degil yani biraz canlandırmıslar . Oyunun icine edilmis . Keske bunu alcagıma warband alsaydım . Onun mp si daha zevkliydi . Verdigim paraya yemin ediyorum cok üzüldüm

oyunda evlenme bile yok tam bi fiyasko demodan inceledim hani evlilik vardı evlilik sistemi gelişmişti yok hepsi yalan şuan full değil oyunum demo demodan inceledim fiyasko

Mp si fiyasko . sp az oynadım ama ilkiyle aynı , haritası igrenc . Silah cesitleri cok az sehirlerde . Bikac senaryo degisikligi yeterli diyosanız , gidin bi doktora görünün . Call of duty 4 gibi bir oyundan sonra 5 cıkınca herkes elestırdı ( türkler ) halbuki adamlar bambaska bır oyun yapmıs . Bızımkıler neden yenı bır oyun derken eskısınden cok cok cok daha gelısmısını yapınca herkes mukemmel sahane diyor ? Kendınızı kandırmayın . Warbanddan bı farkı yok , hatta warbandın mp sı cok daha zevklı , bununkı ıgrenc . Yazık oldu yazık .

jyn11 said:
Ben böyle aldatmaca görmedim . Baskalarının yaptıgı modlar bile bu fire sworddan daha iyi  . Grafikler yükselmis sadece bumudur yani ? Grafik dediginde cok bisey degil yani biraz canlandırmıslar . Oyunun icine edilmis . Keske bunu alcagıma warband alsaydım . Onun mp si daha zevkliydi . Verdigim paraya yemin ediyorum cok üzüldüm

Demo denilen birşey var indirip deneseydin.. Birde 15 tl destek oldun çok mu ?

Bu oyun için 15 Tl çok tabi.Bizim orada iki lira,iki dvd oyunlarda 5 lira.Arkadaşım neye göre çok 15 lira açıklar mısın?

Oyunu hiç oynamadan konuşmam ne kadar doğru bilmiyorum ama. Oyalanmanız için yapılmış gibi Fire&Sword. Oyalanın biraz yakında büyük yenilikli birşeyler gelir. Taleworlds boş durmaz ve 15tl çok büyük bir mebla değil. Yeri geliyor nelere ne gereksiz paralar harcıyoruz :wink:

DreadShadow said:
Oyunu hiç oynamadan konuşmam ne kadar doğru bilmiyorum ama. Oyalanmanız için yapılmış gibi Fire&Sword. Oyalanın biraz yakında büyük yenilikli birşeyler gelir. Taleworlds boş durmaz ve 15tl çok büyük bir mebla değil. Yeri geliyor nelere ne gereksiz paralar harcıyoruz :wink:

Oyalanmamız için bir sürü mod var. :wink: Ayrıca 15TL bir kişi parası, en az 1000 kişinin satın aldığını düşünürsek bizim için önemsiz bir mebla fakat oyunun yapımcıları için önemli bir mebla, artık bu mesajdan ne gibi yorumlar çıkartırsınız orasını bilemem.

GeN said:
jyn11 said:
Bu oyun icin 15tl cok .

15 çok !!! Valla helal olsun size... günde 50 krş koysan bir tarafa ayda 15 tl  eder onunda yapamıyosan. Sana diyecek bir sözü yok

Bu yorum hatalı, 15TL sana azdır, ona çoktur.

Mawi said:
DreadShadow said:

Oyalanmamız için bir sürü mod var. :wink: Ayrıca 15TL bir kişi parası, en az 1000 kişinin satın aldığını düşünürsek bizim için önemsiz bir mebla fakat oyunun yapımcıları için önemli bir mebla, artık bu mesajdan ne gibi yorumlar çıkartırsınız orasını bilemem.

"oo paramızı çaldılar,kendileri parayı kazandılar ama yenilik yok,hırgızlar" diyen de olur,"helal olsun adamlar emek vermiş hem aldık daha da gelişirler" diyen de olabilir.

Assassin Modu 10 liradan satacağız.

Mawi said:
DreadShadow said:

Sitede yazdığına göre 1 milyon dan fazla sipariş de bulunulmuş... 15.000.000 TL (TL olarak hesaplıyorum kaldı ki bunun USD, EURO su da var..)

Asla ve asla parasında değilim fakat bari şu oyunu mod olarak çıkarsalardı yani bu şimdi bir oyun mu. Bu oyunda musket bir devrim ozaman. Musket daha iyi ve daha kaliteli...

Şunun ne gibi bir maliyeti oldu çok merak ediyorum. Bari bundan kâr etselerde ilerki oyun için bir sermaye olsa : )

a4 said:
Mawi said:
DreadShadow said:

"oo paramızı çaldılar,kendileri parayı kazandılar ama yenilik yok,hırgızlar" diyen de olur,"helal olsun adamlar emek vermiş hem aldık daha da gelişirler" diyen de olabilir.

Assassin Modu 10 liradan satacağız.

senin fikrini çalmışlar gibi duruo şehirler büyük ama heryer gezilmio :grin:

GeN said:
15 çok !!! Valla helal olsun size... günde 50 krş koysan bir tarafa ayda 15 tl  eder onunda yapamıyosan. Sana diyecek bir sözü yok

Eğer oyun istekleri tatmin edemiyorsa, o zaman gayet de "çok" olabilir. Yabancı forumlarda da oyun hakkında okuyabildiğimi okuyorum (kutulu görmeden satın almayı düşünmüyorum zaten) ve beğenmeyen çok var. Sadece "yardım etmek" için paramı hiybe edeceksem, belki de daha düzgün iş yapan bir firmaya ederim. Bu hevesle beklediğin Prince of Persia: The Forgotten Sands oyununa 179TL para verip 5.5 saat sonunda bitirişinde duyduğun öfkeye benzer. o oyuna göre 179 fazlaysa, buna göre de 15 fazla olabilir. Kimsenin kişiliğini bundan dolayı silkeleyemeyiz.

Oyun parlak değil gibi, bari biz almadan önce iyisini de kötüsünü de okuyabilelim.

herkes ilk izlenimde kötüye işaret ediyor açıkçası oyun beni de sarmadı özellikle dil paketi eksikliği çok büyük bir hayal kırıklığı bence ama genel olarak bakıldığında yenilikler oyuna yayılmış işi daha profosyonel yapmışlar.Açıkçası 15$lık oyun değil ama gelicek patchlerle oyun gayet zevkli hale gelicektir.

Ben oynamadım şayet oynarsam oyun hakkında yorum yazarım.Ama yaptığınız yorumlar gösteriyorki sadece sürüm ve isim değişmiş xD

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom