Fire&Sword tam bir fiyasko ...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
arkadaşlar siz konudan çıkıyorsunuz.Warbanddan onceki oyunu bilenler lütfen warbandda olan yenilikleri sayabilir mi ? bn size kısa anlatım savunmak mı gerek kar şı çıkmak mı gerek anlatıcam ama yenilikeri sayarsanız anlatabilirim

Yeni güncelleme gelmiş değişiklikler nedir :smile:

Siz burada sorunları yazıyorsunuz, belkide yapımcılar yapıyor -_-

baturgucu said:
arkadaşlar siz konudan çıkıyorsunuz.Warbanddan onceki oyunu bilenler lütfen warbandda olan yenilikleri sayabilir mi ? bn size kısa anlatım savunmak mı gerek kar şı çıkmak mı gerek anlatıcam ama yenilikeri sayarsanız anlatabilirim
warband ile normal MB nin Mp hariç çok büyük farkı yok ama wfas da çok yenilik var.

Arkadaşlar bende deneme amaçlı oyunu indirdimde bu oyunun rehberi falan var mı ?

Evlilik sistemi yok sanırım dünden beri Lordlar arasında mesaj taşıyıp duruyorum biride demioki gel bizim krallığa katıl :grin:

nasıl krallığa katılabilirim ? Warband çok iyiydi ama bunu çözemedim bir türlü

DreadShadow said:
Oyunu hiç oynamadan konuşmam ne kadar doğru bilmiyorum ama. Oyalanmanız için yapılmış gibi Fire&Sword. Oyalanın biraz yakında büyük yenilikli birşeyler gelir. Taleworlds boş durmaz ve 15tl çok büyük bir mebla değil. Yeri geliyor nelere ne gereksiz paralar harcıyoruz :wink:
Kardeşim be 8 yıl oldu ne oyalaması

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom